Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Gość coraz bardziej zawiedziona
Samuelle trudno za kogos odpowiadac , a kazda z nas -jak wierze- jest inna ! Pocieszanie jednak, sadze , nie jest dobrym wyjsciem , po tylu latach nieudanych staran troche czlowiek twardnieje , zreszta to nigdy nie bedzie takie od serca , bo czlowiek ktory tego piekla nie przechodzi , naprawde niezbyt potrafi wyobrazic sobie co czujemy co miesiac , albo gdy widzimy kolezanki w ciazy ; pomijanie tematu , to tez niezbyt dobre wyjscie ! Sadze , ze najlepiej naturalnie rozmawiac , moze wykazac troche zainteresowania , jesli zainteresowana nie ma nic przeciw -spytac o przyczyny niepowodzen , albo spytac , jak oni sobie zycza , powiedz , ze sytuacja jest dla was trudna i po prostu nie wiesz jak sie zachowac , takie szczere rozmowy wychodza najlepiej , nawet jesli na poczatku na to nie wyglada !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coni 38
jestem tego samego zdania.Najlepiej zapytac wprost jak sie zachowac zeby nie urazic.Jedni lubia zeby sie nad nimi uzalc,inni zwyczajnie potrzebuja ciepla i przytulenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdym razie, co by nie mówić- podziwiam Was i jednocześnie współczuję bo to jest niespawiedliwe- nie móc 'dostać' czegoś co wydaje się tak prozaiczne, naturalne i proste. Coś co niektórym osobom przychodzi niespodziewanie i często nie do końca jest chciane. Pozdrawiam i życzę Wam (jeszcze większej) wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie akutorko
ja wiem jak jest po sobie wiem ze to nie jest wina sisotry czy szwagerki ze zaszla w ciaze sisotra mieszka daelko nio juz urodzila corke jest chrzestna za chwile urodz szwagierka szczerze to unikam jej widzimy sie tylko w sumie jak przyjezdzamy do tesciow na jakies imprezy to wtedy bo w glebi serca jej porpstu zazdroscze i ostanio jak sie widzialysmy ona mowila jak tam ciaza itd a mi bylo przykro jak cholera:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie akutorko
uciekam kobietki spac dziekuje za mila rozmowe dobrze porozmawiac z kims kto czuje tak samo dobrej i spokojnej nocy mam nadzieje ze ten topik przetrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz bardziej zawiedziona
Samuelle -tylko pamietaj -mimo wszystko wazne jest bys Ty cieszyla sie swoim dzieckiem , my nie mozemy nic zmienic , ale nikt nie powinien sie tez zle czuc , dlatego ze mu sie udalo , takie jest zycie po prostu , jak nie bedzie mozna inaczej -zchodz rodzinie z oczu , dla Twojego dziecka wazne jest Twoje dobre samopoczucie! Coni -bylam na forum od listopada zeszlego roku , wiec nie jestem starym bywalcem , myslalam , ze jeszcze podczytywalas:) Dla mnie tez jest fascynujace wychowac jeszcze jedno dziecko , jestem aktywna , nie przeraza mnie wstawanie w nocy , zastanawiam sie jak zmienilo sie po tych latach moje podejscie do wychowania , ale chyba niewiele , moja corka jest udana i chyba probowalabym podobnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz bardziej zawiedziona
rozumiem -dobranoc , ja postaram sie go troche podczymac , bo wydaje sie potrzebny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie akutorko
i mam nadzieje ze mi tez bedzie WKONCU dane cieszyc sie 1 upragniona ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz bardziej zawiedziona
no my tez mamy nadzieje , to spij dobrze i przyjemnych snow !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coni 38
ja tez uciekam,mam nadzieje ze jutro tu bedziemy jeszcze:)spokojnej nocy i slodkich snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz bardziej zawiedziona
dobranoc Coni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie A Juz od pol godz nie spie... Dziewczyny moze zaczernijcie swoje nicki bedzie latwiej pisac i nikt nie bedzie sie podszywal. Co do mnie-mam 28lat (w kwietniu skoncze 29),mieszkam na stale w Niemczech(wybaczcie czasem moje bledy hehe). Staram sie o dziecko 9.5roku , od nastepnego roku w sumie 10ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coni 38
Witam .Jak dzis Wasze samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja coraz bardziej zawiedziona, teraz z normalnym nikiem, pozno dzis wrocilam,dlatego dopiero teraz. Prinzesska ja tez w Niemczech, 10 lat to masa czasu ,co powiedzieliCi lekarze czemu nic nie wychodz ? Leczysz sie gdzies? Coni gdzie sie podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asssssa
dziewczyny, czuje,ze jednak musze wam cos napisac: moja przyjaciolka b dlugo nie mogla miec dzieci - albo nie zachodzila, albo roniła. badania jej i męza nie wykazaly zadnych odchylen od normy, a lata leciały. W koncu jeden z doswiadczonych ginekologow stwierdzil, ze jest to rodzaj psychicznego odrzucenia nasienia męza, a poniewaz to jej ostatni moment, jesli chce miec dzieci, powinna sprobowac z kims innym ( dal jej do zrozumienia,ze zna takie przypadki). Ona, kompletnie zdesperowana, nic nie mowiac mezowi zaszla ciaze z kolega ( po jednym razie, on nawet nie podejrzewal, ze to jego), urodziła - i potem, prawie natychmiast zaszla w druga ciąze z męzem. Nie piszę, zeby kogokolwiek namawiac, bo to trudna decyzja, ale bywa i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makamaba
asssa - to nie na miejscu takie porady!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justinchen a z jakiego regionu jestes? Ja Westerwald. Ja tocze walke z moim Versicherung o pokrycie kosztow invitro. Ja jestem po 4 naturalnych ciazach zakonczonych poronienieniem. Od ostatniej straty ponad 2.5 roku temu nie moge zajsc w kolejna ciaze. Jestem w klinice w Dortmundzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Prinzesska Ja Westwalia, wiec nie tak blisko. Jestem w DAK i z iui nie mialam problemu, obecnie zastanawiam sie nad wyslaniem papierow do ivf , mam jejuz w domu nie sadze by robili mi jakies problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalni kasowi pacjeci od zawsze , moze ma znaczenie wiek i udokumentowane 10 letnie problemy , jestem w unikid Dusseldorf, lekarze twierdza ,ze z kasa nie powinnam miec problemow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to typowe ostatnio , kiedys pacjent prywatny byl tym uprzywilejowanym ,teraz coraz czesciej maja ludzie problemy -niestety ,mam nadzieje ze wygrasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coni 38
Witam.Jestem i ja chociaz coraz czesciej sie zastanawiam czy nie dac sobie juz spokoju?od 2 lat co miesiac sie stresuje i nakrecam .Czy mi to jeszcze potrzebne?Mam 2 wspanialych dzieci i czas chba czekac na wnuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz bardziej
Czesc Coni Pisze juz 3 raz -cos sie nie moge zameldowac :( Co tak negatywnie dzis ,stalo sie cos? Ja tak reaguje gdy @ przychodzi. Ale poki meno... nieprzychodzi po prostu sie nie zabezpieczam ,i licze na cud ,trzeba jednak nabrac dystansu ,by nie oszalec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz bardziej
Z wnukami - dobre , ale moja corka ma 14 lat ,to jeszcze (mam nadzieje) musze dlugo czekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femke
witajcie, staralam sie o dziecko przez wiele dlugich lat, bezowocnie. Nie mialam w otoczeniu nikogo z takim problemem. No ale wtedy a przynajmniej na poczatku staran nie byla kafeterii... Dobrze, ze teraz mozecie sie wspierac i wyzalic. Zycze wam z calego serca spelnienia zyczen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×