Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

jejku jeszcze troche i topik zdechnie . Naprawde nikt nie chce pomarudzic . Urlop mi sie skonczyl , teraz bede wczesniej w domu . Coni a Ty co tak zamilklas? U mnie pierwsze oznaki @, wiec starym zwyczajem ten miesiac znow moge skreslic , ktory to juz z kolei - milionowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj justinchen! Ja też jestem z topiku "ciąża po 40". Trafiłam tam rok temu, kiedy mój mąż wreszcie przestał się wahać :) a ja chciałam się przekonać, że są inne 40-tki, które myslą o dziecku w tym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dwóch dorosłych synów z poprzedniego małżeństwa (ciąże w b. młodym wieku bez starania ;) ) mam kochanego męża i chciałabym mieć z nim dziecko... myślałam, że wystarczy się nie zabezpieczać... Próbuję od 4 cykli... Wiem, że to krótko, ale kiedy wczoraj dostałam @ popłakałam się i zaczęłam wątpić, czy się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj rachela! Obawiam sie ze w naszym wieku ,zajsc w ciagu 4 cykli , to troche jak 4-ke z dodatkowa w lotku trafic. Naturalnie jesli sobie czlowiek cos do glowy wbije , to kazdy tydzien ciagnie sie jak rok. Mam jednak nadzieje ,ze nie bedziesz sie zbyt dlugo starac! Pisalas ,ze masz juz synow , a Twoj maz , jesli to dluzej potrwa sprawdz go :) Mnie tez sie wczesniej wydawalo , ze skoro wczesniej zaszlam w ciaze bez problemow, to z drugim bedzie tak samo ,jak widzisz-niekoniecznie:( No tak teraz hormony szaleja , ale za pare dni na pewno znow sie pozbierasz i zaczniesz walczyc ,troche cierpliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj... A u mnie sie wkreca po malutku nerwowka przed sprawa. Nie dnsc ze mi sie cykle rozlegulowaly ,to po antykach mam plamienia i drugi okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! To kiedy ta sprawa miala byc ? Ja do 3 iui mialam cyle idealne ,co do godziny , nigdy zadnych cyst , ani innego cholerstwa , a po tych stymulacjach juz nie jest tak rozowo i tez mnie to wchrzania, bo dopiero trudno sie starac , jak nie wiadomo co i kiedy - durne owu testy tez nie sa idealne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak;nie;na;temat
glupi mam troche login ale na razie tak bym chciala,bo pisalam i nieraz bylam wysmiana. Moja historia troche glupia bo juz sie nie staram i pewnie nie na ten temat,ale od poczatku, jak mialam 19lat to stwierdzili u mnie guza macicy,po krotce, ............wazylam 123 kilo,malo jadlam,smieszne ale naprawde malo^^^^operacja,po ktorej nie mialam jednego jajnika, brak droznosci itd itp, guz wagi 9kg i wielkosci chleba jak na dozynki,tak powiedzial lekarz, i do dzisiaj nie wiem jaki duzy.....;)potemm chemia......dzisiaj mam 39lat/ potem moja mama umarla tak z dnia na dzien na nowotwor mozgu wielkosci prawie grejfruta,nie powiedziala nikomu, ze boli, ze sie leczy.........radosna,pomocna....................................ostatnie dni w szpitalu,przytomna w godzine na 24, a ja jak jelop od rana do nocy na ta przytomnosc czekalam i....nie bylo, spala,spala,spala......... 7 miesiecy tak przelecialo, moje zawroty glowy przy lozku Mamy,omdlenia,niedojadanie...................raz na miesiac 5 dni w domu gdy siedzial brat albo bratowa......oni mieli szczescie,na 9 do 20 minut przy nich sie budzila...zadzwonili raz,26 wrzesnia,jak przylecialam to..........mama powiedziala,:::::::niech on bedzie Gniewko jak od tej Ani i przyjdz z nim do mnie... ja wogole nie wiedzialam o co chodzi........................ Gniewko urodzil sie w 31T/C ,wazyl,1890 i mial 49cm.....urodzil sie 31.10. ;;;//////moja Mama umarla wczoraj............nie zobaczyla Go..a wiedziala o nim wczesniej. Lekarze komentuja:NIEDOWIARY,CUD,....a On jest........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, wiem justinchen, że 4 miesiace to niedługo... ale ja już taka niecierpliwa jestem z natury ;) niestety, życie na każdym kroku uczy pokory... Mąż ma 33 lata, nie ma dzieci. Nigdy nie kontrolowałam swoich cykli, okres regularny i tyle... Teraz, w tym wieku dopiero zaczęłam prowadzić "kalendarzyk" :) Zastanawiam się nad kupnem testów owulacyjnych, ale pisałaś (chyba Ty..?) że średnio skuteczne? pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten rok tzn do lata koncentrowalismy sie na przygotowaniach slubnych...to byl nerwowy ale Wspanialy czas. Teraz po splaceniu wesela w koncu moze ruszy sie w kwestii potomstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ,nie ... ciesze sie ,ze przynajmniej Twoj maly cud sie spelnil , bo cuda naprawde sie zdazaja , problem tylko ,ze nie kazdy ma to szczescie Rachela , oj ile mnie juz pokory nauczylo :). Odczekaj jeszcze troche Ty niecierpliwy duchu , a jesli dalej nie bedzie efektow , daj tez meza sprawdzic , nieszkodzi ze mlody , dzis ogromna masa facetow ma tego rodzaju problemy , no tak hormony w wodzie , substancje trujace , metaleciazkie , komorki noszone w kieszeniach spodni ,uzywki i plodnosc drastycznie spada, lepiej od razu wiedziec , co jest grane i nie tracic czasu ! Testy owu niestety nie sa u mnie tak dokladne jak bym chciala , jesli czlowiek sie stara dokladnie wstrzelic , poza tym daja jakies pojecie o nadchodzacej owu. Prinzesska , to co z ta kasa ? A duzo maszjeszcze tego splacania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesele juz splacone,maz ma nowa prace wiec pomalu Wszystko sie jakos ulorzy. Jak narazie zyje 20listopada i Twilightem haha. Justinchen masz gadu gadu moze? Albo Wkw? Albo skypa? Facebooka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachela_21
Twilight..? nie do końca łapię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzesska tez tego Twiligta nie zachaczylam , co fanka jestes? Gadu nie mam , skyp tak , choc nie na moim kompu , za to facebook wszedzie , to jak probujemy? Rachela ale sie pomaranczowo postarzalas , to Twoj rocznik :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ogolnie fanka Thrillerow i horrorow w sumie nie lubie fantasy ale Zmierz jest wyjatkiem. Idziemy do kina na wszystkie 4 czesci hehe Sexy_sweety25@wp.pl napisz mi na maila jak cie znalezc bo nie chce nazwiska tu podawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euro_2012_
Siemanko dziewczyny, również dołączam do Was. U mnie siedem lat minęło. Nie powiem, żeby były jakieś usilne starania. Kiedyś bardzo mi zależało. Teraz staram się o tym nie myśleć. Czasami tylko smutno mi jak sobie pomyślę, że na starość będę sama... Z jednej strony bym chciała i to bardzo. Z drugiej strony się boję np. jak będzie z pracą, nie miałby mi kto pomóc, mąż jest w domu gościem, mam małe mieszkanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooooo o o euro
euro_2012_ male mieszkanie nie jest zadna przeszkoda w posiadaniu dziecka jak bedzie takimi kategoriami myslec to nigdy sie go nie doczekasz bo zawsze bedzie cos a to problemy z praca a to male mieszkanie a to jeszcze cos jak by kazdy tak mial myslec to nikt by dziecka nie mial zycia by zabrakalo mozna prace straci rownie dobrze jak siep posiada dziecko to jest jakies chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euro witaj! 7 lat ,tez masa czasu ,ja najpierw przez dobrych kilka lat po prostu nie robilam nic przeciw , wychodzac z zalozenia , ze w niedlugiej przyszlosci po prostu sie uda:( To w koncu jak to teraz z Toba? Chcesz jeszcze , czy juz calkiem zrezygnowalas, co na to Twoja druga polowa ? Gdy urodzila sie moja corka , bylam sama w obcym kraju , bez jezyka , a meza widywalam w niedziele , nie bylo latwo , ale i nie tragicznie, wiec Ty tez dalabys pewnie rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euro_2012_
Oczywiście masz rację. Mieszkanie, to nie problem. Moi sąsiedzi mają dzieci i żyją. Ciasne, ale własne ;) Trzecia istotka jakoś by się pomieściła. Wiecie dziewczyny, ja już chyba się pogodziłam, że nie będę mieć dziecka i tak się powyższym pocieszam. Że są tego jakieś plusy. Nie mam jakiegoś parcia, ale ma w tym udział również mój mąż. Kiedyś bardzo marzyło mu się dziecko. Po jakimś czasie, gdy zauważył, że ciągle nic, temat nie istniał. Po pięciu latach poszłam do lakarza, zrobił mi ogólne badania i kazał zbadać nasienie. Ale na to w żadnym wypadku nie chce się zgodzić. Boi się i trochę przyzwyczaił do wygodnego życia bez dziecka. A ja nie zamierzam go do niczego zmuszać. Nie wiem, może kiedyś zmieni się moje myślenie i przyprę go do muru. Teraz nie wyobrażam sobie, że mam go zmuszać do badań. Nie chcę też kochać się z nim z kalendarzem w ręku. Chcę, żeby samo się stało. Może porobię sobie wszystkie badania. Zobaczę. Chyba porozmawiam z nim raz jeszcze w ten weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzesska Mam przechodne trudnosci z emilami , jutro postaram sie jeszcze raz sprobowac , mam nadzieje - skuteczniej. Dotychczasowe Twilighty widzialam , czytalam tez dalsze , ale uwazam ksiazka nie da sie czytac , tak rozwlekle napisana ! JA MNIEJ HORRORY , BARDZIEJ TAKIE MYSTERY THRILERY, korcze duze sie napisalo ,ale nie chce mi sie poprawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euro a w jakim wlasciwie jestes wieku , masz na tyle duzo czasu by czekac az cos sie zmieni? Po tylu latach trudno liczyc, ze tak po prostu sie uda , a jak juz pisalam bardzo czesto winni sa niestety nasi panowie , moj tez niechetnie podchodzil do sprawdzania czegokolwiek , wychodzac z zalozenia , ze on napewno winy nie ponosi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euro_2012_
milutko tu u Was :) I wiecie, jeszcze jedna sprawa. Straszna, okrutna. Rodzina i znajomi. Nie wiem jak mój mąż, ale ja nie potrafię o tym z nikim rozmawiać. Nikomu nie powiedziałam, że mamy problem. Możliwe, że się domyślają. Ale nikt nic nie powiedział. No może poza szwagierką, która nigdy nie grzeszyła delikatnością. Najpierw podpytywała się "kiedy, no kiedy?". Potem wprost zapytała "a może wy nie możecie, co?". Nie jestem typem człowieka, który jak się wygada, to mu lżej. To tylko moja sprawa i nie chcę, żeby rozmawiano o tym za moimi plecami, żeby się nade mną litowano. Ludzie myślą, że z wygody nie chcę mieć dzieci, albo, że odłożyłam to na później. I niech tak sobie myślą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enigma52
w kazdym wieku uda sie...naprawde!!!podam Wam metode!!! bardzo sprawdzona!!! z rtej metody ....urodzila sie ...moja corka...36 lat obecnie ma!!! jej corka!! ma 2,5,!!! oraz wiele innych dzieci w rodzinie i ....wsrod znajomych!! posluchajcie!!!! TRZEBA WYPIC >>>WE>>>DWOJE>>WINKO>>>LUB>>>SZAMPANA>>>I!!!!KOCHAC SIE!!! ale ...pupa kobiety musi byc WYSOKO (poduszki) i....DO>>>RANA>>>NIE POWINNNA ISC>>>do...lazienki!!! sukces gwarantowany!!! o9be4cnie wiele osob przychodzi mi podziekowac....oraz...jesli jest to corka nadaja ...moje..imie..[prowadze uslugi zwiazane z poprawa kondycji fizycznej!! sic!!} ale ta metoda sie NAPRAWDE SPRAWDZA!!! PROBOJCIE!!!!powodzenia enigma52!!! Wam zyczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enigma52
w kazdym wieku uda sie...naprawde!!!podam Wam metode!!! bardzo sprawdzona!!! z rtej metody ....urodzila sie ...moja corka...36 lat obecnie ma!!! jej corka!! ma 2,5,!!! oraz wiele innych dzieci w rodzinie i ....wsrod znajomych!! posluchajcie!!!! TRZEBA WYPIC >>>WE>>>DWOJE>>WINKO>>>LUB>>>SZAMPANA>>>I!!!!KOCHAC SIE!!! ale ...pupa kobiety musi byc WYSOKO (poduszki) i....DO>>>RANA>>>NIE POWINNNA ISC>>>do...lazienki!!! sukces gwarantowany!!! o9be4cnie wiele osob przychodzi mi podziekowac....oraz...jesli jest to corka nadaja ...moje..imie..[prowadze uslugi zwiazane z poprawa kondycji fizycznej!! sic!!} ale ta metoda sie NAPRAWDE SPRAWDZA!!! PROBOJCIE!!!!powodzenia enigma52!!! Wam zyczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euro_2012_
Za parę dni stuknie mi 30. Ciężka sprawa będzie z tym moim panem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euro_2012_
metoda świecy, słyszałam. Nawet kiedyś się skusiłam, ale kilka minut wytrzymałam. Koleżanka podobno też tak robiła, ma dwójkę. Osobiście ciężko mi w to uwierzyć. Po tylu latach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×