Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

hej Zuzka co u Ciebie? Gerwazy no właśnie ja tez zrobilam sobie długa kreske po pseudonimie i mi przyjęło bo miałam ten sam problem co Ty. Ale Gerwazy Kapusta też może być:) Gerwazy no to gdzie Ty byłaś na tej konsultacji???? W Stanach???? Ja już nie nadążam za Tobą.......fajny lekarz Ci sie trafił, mnie licho bierze na tych polskich doktorów co jak widzą babę koło 40 to aż ich skręca żeby powiedzieć w pani wieku .....itp Przecież do 45 rż to mi się wydaje, że to nie przestępstwo starać się o dziecko. W Wielkiej Brytanii przedłużyli finansowanie invitro do 42 rż a u nas???? ZA to od 18 rż to dopiero jest farsa już widzę te 18 latki biegnące na zabieg invitro bo akurat im najbardziej potrzebne, normalnie jaja. Gerwazy wracając do Ciebie...masz szanse kobieto i działaj ile sił i kasy starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karmi, ano toczę się jeszcze ;), zostały 4 tygodnie, ale miewam już skurcze przepowiadające tak bolesne, że czasem myślę, że to już, a tu nawet torba nie spakowana :O boję się jak jasna cholera :) pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazyyyyyy
Taida, wyciskaj jajniki jak cytryne! :-D Do ostatniego jajka! Dobrze ze wyszliscie jak knajpa byla do luftu! Moj M tez tak ma, ze wchodzi i restauracji jak sie wkurzy na zly servis. Za to jak jest zadowolony to nigdy u niego nie narzekaja na napiwek :) Sama bym chciala motorowke tu miec ale u nas na Menie to tak jakbys na autostradzie jedzila :O Wszedzie takie wielkie barki transportowe. W Niemczech trzeba zrobic sobie specjalna licencje (kurs i egzamin) na prowadzenie lodzi choc kolo Potsdamu mozna plywac bez licencji (ale tylko malutka lodeczka). A jak jest w Polsce? x Mandarynko, hip hip hurra! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin a przede wszytkim wiesz czego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazyyyyyy
x Karmi_, no wlasnie tutaj jest zupelnie inne podejscie do kobiet w naszym wieku. Nie tylko ten lekarz ale tez ubezpieczenie M napisalo przeciez, ze beda pokrywac jego czesc leczenia do czasu gdy partnerka skonczy 45 lat. Tutaj zupelnie inaczej widzi sie wiek... Kurcze, gdybym miala Twoje AMH to bym robila IVF do skutku! Nie daj sie przypadkiem zadnym negatywnym komentarzom (wiem, latwo sie mowi) tylko rob swoje i daz do celu! Kobieto, Wy macie z M realne szanse na ciaze. Musicie sie tylko w cierpliwosc uzbroic bo zobacz, ze u Mon Cheri tez to zajelo rok! Az trafila na THE JAJO :-D x Bylam na konsultacji w Darmstadt - to jest tutaj druga klinika w regionie, tez niby bardzo dobra. Tylko w Niemcach to mi przeszkadza, ze oni maja takie generalne podejscie do zycia pod tytulem: "ale tego jeszcze nigdy tak nie robilismy, to robimy zawsze w ten sposob, i tak to moglby kazdy zrobic" :-D Dlatego ten lekarz tez nie byl zbyt otwarty na nowe wiadomosci i experymenty. Raczej zrobil na mnie konserwatywne wrazenie. Wiele razy podkreslal, ze on pochodzi ze szkoly prof. dr. Bardzo Wazny :) Za to 30 minut od domu...Byloby to bardzo nieskomplikowane. Nie wiem...na razie mysle and tym bo moglabym zaczac nastepne iVF 15 czerwca a tak to dopiero w lipcu :( Szloda mi czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazyyyyyy
x Piesek jest prze-cudny! ❤️ Zreszta ja wszystkie zwierzaki lubie! Ugotowalam jej dzisiaj piers z kurczaka z marchewka i ryzem zeby jej to rozwolnienie przeszlo. Jadla az sie uszy trzesly ale skubana wszystkie ziarenka ryzu zostawila :-D Moze trzeba ja bylo Cindarella nazwac ;) Teraz lezy kolo mnie, lapy w sufit i chce zeby ja po brzuszku drapac :-D To nie jej zdjecie ale tak wyglada: x Padam na - jak to mowi Coconut - ryjek :) Ale musze jeszcze z nia wyjsc an spacer bo ciagle przyzwyczajamy sie do siebei i uczymy regul domowych wiec nie chce zeby mi sie po tej zdrowej zupce zsikala :-D x Milego wieczoru! x Kurcze, pokazuje mi posta jako spam caly czas wiec podzielilam na czesci. Ale teraz wogole go nie widze :( Chyba zjadlo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazyyyyyy
Sorry - nie moge linku do zdjecia wstawic bo traktuje to jak span :( i nie pozwala wyslac. Ale wpiszcie w wyszukiwarce "white saluki" pod zdjeciami to zobaczycie jak wyglada. Moich wpisow nie widze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja mam wlasnie jutro na obiad piers z kurczaka i marchewke z ryzem:D To bardzo zdrowe i smaczne.Mozesz pieskowi dac trochę jagod,moga być suszone,problemy mina szybciutko.Ostatecznie mogą być dwie lyzeczki dżemu jagodowego.Mialam kiedyś szynszyle i chorowala biedna,weterynarz zalecil jagody bo tym wyleczyl wiele pieskow z biegunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri czy możesz zalozyc nowy topik?Prosze Cie zrob cos bo mnie to kafe tak wkoorwia ,ze nadużywam slow ogolnie uznanych za obelżywe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Wy wszystkie tak z kurami poszlyscie dzisiaj spac?Czy tez ja się tak strasznie zasiedziałam?Ale nie mam wyjścia siedze grzecznie i czekam na pik LH:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka w niedzielę Dziewczyny, u mnie była wczoraj zrobiła się przepiękna pogoda! Rano fajnie, potem coraz gorzej, ak byliśmy na rowerach pochmurno. Jednak potem zrobiło się cieplutko, słonecznie, po prostu wspaniale:)Prawie do północy siedzieliśmy z przyjaciółmi na tarasie i nawet nie trzeba było się ubierać cieplej. Po wszystki zdążyłam tylko posprzątać i zaczęło padać, grzmieć, błyskać się. Dzisiaj znowu pęknie. Śniadanie obowiązkowo na tarasie. Jednak w ciągu dnia ma padać w całej Polsce. Zobaczymy, może pomylili się;) Karmi, nie chcę invitro, po prostu nie chcę....AMH nie robiłam, bo nie chcę się dołować:PA tak przy okazji mała ciekawostka, wczoraj na rowerach przeleciał nade mną bocian:DBrzuch dotknięty:D Mam nadzieję, że Twoje testy owu zamienią się jednak na inne;)Twój wpis o ostatnim podejściu jakoś tak mnie poruszył.... Coco, ja tak jak Ty poszukuję butów. Nie miałam cierpliwości i zamówiłam z Zalando:D Taida, życzę udanej końcówki wypoczynku:)Ja też już ubolewam nad poniedziałkiem;) Zuzka, pozdrawiam serdecznie Mon cheri:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandarynko, przyjmij i ode mnie spóźnione najserdeczniejsze życzenia urodzinowe❤️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awatarrrrrrrr
trrrrrrr i tak nic z tego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki drogie ;) 🌼 Zuzka to już nie długo przywitasz swoje maleństwo i będziesz je tuliła życzę Ci spokojnego i w miarę jak najmniej bolesnego porodu i jak tylko będziesz mogła napisz do nas jak maleństwo i Ty się macie ❤️ ;) 🌼 Coco moja kochana jeśli tylko te tablety mi pomogą będę Ci niezmiernie wdzięczna ;) bo te moje zawroty nie raz dały mi popalić okropnie ........ja biorę na te zawroty leki pomagają ale mimo wszytko nie raz są..... Ja bardzo bym chciała spróbować jeszcze raz z dzieckiem ale panicznie się boje a i M nie przekonam i co tu począć co ???..... 🌼 Mandaryneczko droga przyjmij i ode mnie najserdeczniejsze życzonka spóźnione lecz ze szczerego ❤️ spełniania największego marzenia wiadomo jakiego :) 🌼 Mon cheri jak się czujesz jak samopoczucie ciążowe masz jakieś dolegliwości pisz nam tutaj bo my to z Tobą ta ciążę przezywamy jakby swoje ;) 🌼 Pozdrawiam wszystkie koleżanki bardzo serdecznie i miłej niedzieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie kochane 🖐️ ja juz z powrotem, wracalismy wczoraj w takim deszczu, ze ciesze sie, ze dojechalismy szczesliwie do domu.... I kwasna mandarynko, przyjmij i ode mnie szczere zyczenia urodzinowe :) spelnienia wszystkich Twoich marzen i duzo slonka! 🌻 I Rachelko, milego urlopu! duzo slonka nalap bo cos te lato nam chyba szwankowac bedzie... I witam nowa kolezanke, Martusia :) wspolczuje bardzo wszystkich strat :( zostan z nami i pisz, jesli masz ochote I Mon cheri, no widzisz, wszystko w porzadku! nie martw sie tak - bedzie dobrze :) maluszek rosnie i ma sie dobrze, i bardzo mnie to cieszy! tak trzymac! 🌻 I Gerwazy, gratuluje pieska! I widzialam, ze duzo sie dzialo na topiku podczas mojej nieobecnosci.... tak mi sie jakos skojarzylo - czy ten gosc "mila pomarancza" z 703 strony, to nie byla przypadkiem Blue?? Blue, jesli to Ty, to odezwij sie prosze - napisz co u Ciebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurza mnie ta kafe, nie chce mi sie pisać przez to, że nie widać. Coco widzę, że masz dobry humor i tak trzymaj. SM wiesz, że ja zawsze będę Cię namawiała na probe z dzieckiem, nie wierzę, że nie możesz przekonać swojego M, spróbuj może się uda, szybko zachodzisz w ciążę, widzisz Moncheri zarezykowała po stracie i teraz cieszy się ciążą, pogadaj z dobrym ginem idź prywatnie do dobrego specjalisty od poronień i od razu bedziesz brała leki, myślę, że masz szanse na malucha i to większe niż przynajmniej większość z nas tu. Gerwazy widzisz jak to w zyciu jest Ty masz kasę a ja niezłe AMH tylko co z tego jak potrzebne jest i jedno i drugie jednocześnie:( LIli wiem, że nie chcesz invitro, ale może jednak powoli sie przekonasz, wystarczy, że pójdziesz do kliniki i szepniesz, że chcesz invitro a reszte samo się szybko potoczy, a jak już zaczniesz procedurę to to wszystko wciąga jak narkotyk. Taida ja byłam w Zamościu kilka razy choć to nie moje strony, mi osobiście nie bardzo sie tam podoba, ale w Kazimierzu oczywiście ok. Pewnie Jola już z wyjazdu wróciła bo jutro do pracy. mandarynka a skąd wszyscy wiedzą, że masz urodziny? No i oczywiście też życzę Ci wszystkiego najlepszego. Gerwazy Twoja sunia prześliczna piszą, że w Polsce to unikalna rasa, faktycznie nigdy takiego nie widziałam. Biest wracaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, ja przed @ czuję się okropnie ,najgorzej że stale mi gorąco i stale przy otwartych oknach siedzę.Oj ciężko widzę meno.u siebie.Gerwazy super psina chyba z rodziny chartów ?Ja gustuję w masywniejszych mam rottweilera ma już 10 lat sunia Jest przygarnięta ze schroniska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncheri teraz działa niby, ale pewnie nie na długo znowu. Pisz kochana jak samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mon cheri jestem za,jak najbardziej.Tak dluzej być nie może,ze nam tu będą niepomoc robic:PTylko zapodaj cos optymistycznego w tytule:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Karmi mieszkam niestety w blokowisku ale w pobliżu mam łąki to jest gdzie chodzić. Mon cheri u mnie na razie dobrze działa może się naprawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×