Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Gość goÃ�Â�Ã�Â�

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość gość
Bardzo dlugo czekalam na moje szczescie, jestem juz dobrze po czterdziestce. Udalo sie kiedy juz zupelnie przestalam juz na to liczyc. Zycze wam wszystkim szczescia. Pozne macierzynstwo jest wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze po 40 tzn ile? Pytam poniewaz mam 45 i pol i wciaz mam nadzieje chociaz wiadomo ze jest juz bardzo pozno. Z gory dziekuje za odpowiedz. Przepraszam za bledy ale cos z komputerem sie dzieje niedobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a co sądzicie o naprotechnologii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napro jest spoko z tego co czytalam,ale trzeba naprawdę do b.dobrego lekarza od naprotechnologii.podobno w Licheniu przy sanktuarium jest b.dobra klinika,kupę kasy w to włożył Kościół i maja swoje sukcesy w postaci szczęśliwie urodzonych maluchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość gość
Dziewczyny spróbujcie metody niekonwencjonalnej. Polecam książkę Lewandowskiego o metodzie samoleczenia BSM. Mnie się udało w ten sposób wymusić ciążę na naturze, niestety w złym czasie się za to wzięłam i doszło do poronienia. Dlaczego pisze w złym czasie bo wydaje mi się że organizm miałam zbyt słaby na ciążę, nie prowadziłam się w w zimie i na wiosne zbyt dobrze mimo że łykałam kwas foliowy, ale przede wszystkim piłam kawe, już zwykła filiżanka dziennie kawy rozpuszczalnej wybitnie mi nie służy, widziałam to po włosach które zaczęły garściami wypadać. W ogóle mój organizm jest z natury słaby i nadwrażliwy na rzeczy które dla innych są takie zwykłe i normalne. Gdy dowiedziałam się o ciąży odstawiłam kawe ale było za późno na to. Organizm w momencie poczęcia już był zwyczajnie osłabiony, być może zakwaszony. Za pół roku spróbuję znów tej metody, ale teraz przez te pół roku zamierzam wzmocnić organizm, zamierzam stosować pozycje 5 BSM przez pół roku aby wzmocnić i wyprowadzić na pełną płodność moje jajniki, ale nie będę raczej przez ten czas współżyć jakkolwiek dziwnie to brzmi, bo nie można przy tej metodzie brać żadnych leków ani w ciąży jej stosować. Chodzi o to by przed staraniami wzmocnić organizm i doprowadzić go do naprawdę dobrej kondycji. Absolutnie żadnych używek, żadnej herbaty czarnej, żadnej kawy, żadnych słodyczy, cukru minimum, więcej warzyw, więcej sportu. Mam 37 lat. Pozornie też ze mną wszystko ok, ale na wiosne odkryłam że mam problem z zajściem w ciążę, nie udawało się przez kilka miesięcy, najpierw myślałam że to przypadek, więc starałam sie dalej, ale dalej nie wychodziło, więc rzuciłam się na tą książkę BSM bo zrozumiałam że coś ze mną nie tak, udało się wymusić ciążę na naturze tą metodą, ale jak widać zły to był pomysł bo miałam zbyt słaby organizm, przez co i zarodek był słaby, w 6 tyg doszło do poronienia. Ja po prostu za krótko to stosowałam celem wzmocnienia organizmu, bo tylko z 10 dni po 2-3 godz dziennie, a to był błąd. Powinnam to stosować przez kilka miesięcy po 2-3 godz dziennie, a z pół roku wcześniej już zdrowo sie odżywiać a nie pić te cholerne kawy i jeść byle co. Przez to wszystko pewnie rozregulował mi sie organizm. A jeszcze 7 lat temu wszystko ze mną było w porządku. Miałam zdrowy silny organizm, no i młodszy i nie miałam problemu z płodnością. Mam już jedno dziecko gdyż w wieku 32 lat postanowiłam sie starać i zaszłam w ciąże za pierwszym podejściem. Teraz mam już te 37 lat i słaby organizm i już sie dużo rzeczy pozmieniało. Żałuję że byłam tak głupia, ale po prostu nie sądziłam że jest ze mną aż tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobrze ze nie robi in vitro wie ze nie jest do tego stworzona jesli sama nie zajdzie no to ma wyrok tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:19 jeszcze tylko napiszę do ciebie bo zainteresował mnie twój wiek 45 lat. W tym tygodniu jeszcze leżałam w szpitalu gdy mi łyżeczkowali obumarłą ciążę i leżała koło mnie kobieta z falszywym alarmem skurczów porodowych w 26 tyg ciąży. Ona wyszła szczęśliwie do domu, ja nie, mnie musieli łyżeczkować. A ta kobieta miała 47 lat. Ja 10 lat młodsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goÃ�Â�Ã�Â�

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goÃ�Â�Ã�Â�

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goÃ�Â�Ã�Â�

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×