Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Nekromanta Dziekuję , daleko mi jest do takiego mistrzostwa , ale trochę ciepliwości i mozna taki widok zrobić wraz z szablonem :) Dobranoc Wszystkim i spokojnej nocy zyczę :) ps. Jutro chyba zmienie nick , bo ten troche jest za długi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Witam wszystkich i zapraszam na poranną kawę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Nie mam teraz czasu pisać ale życzę wam miłego słonecznego dnia i tylko życzliwych ludzi na swojej drodze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydykaa
kawa jest wiec..jesli moge częstuje kaloriami na mrozny dzien w postaci cynamonowych drożdżowel:). pogodnego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
A dziękuję za poczęstunek ja bardzo lubię słodycze także nie odmówię :-) . I tobie miłego dzionka życzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydykaa
xmen niech wiec CI idą te słodkości..tam gdzie sobie zyczysz zeby wiecej bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydykaa
tak sie 'zagłębiłam' w tego bloga i..doszłam do pewniego bardzo istotnego wniosku.JESTEM PUSTYM CZŁOWIEKIEM-CHORERA!DOKLADNIE TAK..żadnego hobby:(..chociaz jesli liczy sie domorosle pisanie wierszy to moze i cos tam mam..w kieszeni. pocieszam sie jednak mysla a raczej słowami usłyszanymi kiedys ze człowiek swoje pasję odkrywa zeby w późniejszym czasie wciąż je pielęgnować do 12 roku życia potem podobno według opini psychologów-zanikają:(..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydykaa
wychowywałam sie praktycznie sama wiec nikt nie mogl we mnie zaszczepić większym lub dłuższym czasem zainteresowania czymś konkretnym.machocha wiecznie zajeta swoimi dziećmi a ojciec nimi..moze dlatego?! cóż tak czy owak podziwiam ludzi z pasją i to ze tym żyją:).to musi byc piękne.. co do wędkowania..kiedys lekko sie tym interesowałam do czasu kiedy na tej'podlodowce'zginął moj mąż..wiec popieram raczej z wiadomych względów wiosenne lowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydykaa
wychowywałam sie praktycznie sama wiec nikt nie mogl we mnie zaszczepić większym lub dłuższym czasem zainteresowania czymś konkretnym.machocha wiecznie zajeta swoimi dziećmi a ojciec nimi..moze dlatego?! cóż tak czy owak podziwiam ludzi z pasją i to ze tym żyją:).to musi byc piękne.. co do wędkowania..kiedys lekko sie tym interesowałam do czasu kiedy na tej'podlodowce'zginął moj mąż..wiec popieram raczej z wiadomych względów wiosenne lowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydykaa
aniele? moja znajoma kiedys wpisała i zadedykowala mi w księgę piękne i bardzo mądre słowa ktore dzis ja dedykuje TOBIE: KIEDYS GDY BYLEM NA SAMYM DNIE-USŁYSZAŁEM PUKANIE OD DOŁU. Zawsze kiedy mysle ze juz gorzej byc nie moze otwieram te strone i czytam jej wiersz i te słowa:)wiem ze sa inni którzy maja jeszcze gorzej. pozdrawiam wszystkich i zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Dzień dobry:) Oj widzę że rano było gwarno :) Ale milutko sie zrobiło. XXXmen Dziekuje za poranna kawę 🌼 Codziennie mozesz budzic topik w ten sposób i mnie oczywiście ;) bo ja o tej porze wstaję codziennie Eurydyka Ale nie możesz tak mysleć ? Nie jestes napewno pustym człowiekiem !!! Na hobby zawsze jest czas i jak sie ma chęci to zawsze cos sobie możesz znaleźć cos żeby zająć się czymś . Jak masz mozliwość to nawet Działka i posadzic kwiaty na niej i pielegnowac je , to tak samo jest hobby. Ja miałam taki pomysł tylko jest zima i jest to nie do zrezlizowania. Moze że na wiosne tym sie zajmę , bo mam taki mały ogródek za domem. Dziekuję również za te słowa . Co do twoich rodziców , to kazdy tak ma , tylko jedni mają trochę lepiej , drudzy więcej zła w rodzinie . Powiem Ci ja byłam wychowywana przez dom Dziecka i rodziny zastępcze pod koniec mojego dzieciństwa . Też startowałam sama jak palec w dorosłość, nie było mi lekko... Nad nickiem muszę jeszcze troche pomysleć jak tu mieć , Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie zycząc milutkiego dnia . Lece dalej pracować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydykaa
a mnie tam sie Twoj nik podoba i nie zmieniala bym go:). Milego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Eurydyka Ale troche jest dziwny ten mój nick. Wpadam i wypadam , gorzej będzie jak szef zauwazy że pisze tutaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydykaa
dlaczego dziwny aniele? chyba nawet aniołom zdarzają sie dysproporcję:)..po za tym czy aniol musi miec pełne skrzydła? gdzie tak napisano?:) zresztą one nie latają(chyba) a spływają z niebios czy jak to tam;):). jednak nik jak imię musi pasowac do tego co czujesz w środku wiec..:) zabijemy szefa i wszystko bedzie ok..no bo niby czemu on ma ci podczas pracy pisac zabraniac;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydykaa
dlaczego dziwny aniele? chyba nawet aniołom zdarzają sie dysproporcję:)..po za tym czy aniol musi miec pełne skrzydła? gdzie tak napisano?:) zresztą one nie latają(chyba) a spływają z niebios czy jak to tam;):). jednak nik jak imię musi pasowac do tego co czujesz w środku wiec..:) zabijemy szefa i wszystko bedzie ok..no bo niby czemu on ma ci podczas pracy pisac zabraniac;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Dobry wieczór:) Eurydyka Wiem że Anoły nie muszą być takie idealne . Ja sie nie zaliczam do Aniołów , wpadł mi taki nick w danej chwili bo byłam bardzo smutna i szukałam swojego Anioła który mnie opuścił w danej chwili , nie pomógł mi jak zawsze w trudnych chwilach. Każdy ma takiego Anioła struża która nas może uratować czy pomóc. A ja starałam sie kiedys tez taką być, rozumieć wszystkich nawet pomóc a sama niekiedy też potrzebowałam wsparcia pomocy a sama ja dawałam jak trzeba było bezinteresownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
A Aniołów również tutaj spotkałam XXXmena i Nekromante którzy mi pomogli w najtrudniejszym okresie swojego zycia , że zaczełam sie usmiechać do ludzi i do Was Ostatnio... Dziękuję im najbardziej z całego serca 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Mam też pewien pomysł żeby dokarmiać przez klikanie w puste miski i dokarmiać zwierzęta w schroniskach . Znalazłam na Kafeterii taka stronke , wystarczy wejśc na nia i kliknąć codziennie :) http://9.bb/183291/pustamiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Aniół---miło mi, że chociaż "na odległość" ale mogłam wraz z xxxMan pomóc. Widać, że Twój nastrój już lepszy:-) I ja Ci dziękuję🌼, że nie pogoniłaś mnie z tego topicu---na własnych doświadczeniach próbowałam Ci przedstawić sytuację od tej drugiej strony. Eurydyka---nie każdy człowiek posiada pasje i zainteresowania, co nie znaczy, że jest gorszy od ludzi z pasjami. W życiu ważna jest zaradność oraz to aby zapewnić sobie stabilizację i byt. A pasje---to jest coś "obok"...taki przerywnik:-) Na zainteresowaniach nikt życia nie zbudował. Nie masz powodu by czuć się gorsza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Nekromanta Jak mogłabym Cie przegonić z topiku , ty również mi byłaś potrzebna zrozumieć to z drugiej strony , żebym to zrozumiała w ten sposób ze nie warto za nim szlochać . Rozumiem to wszystko , każdy jest panem swojego losu . Jestem teraz dużo spokojniejsza i ciesze mnie to :) dzieki Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxmen
witam wieczorową porą aniół , troche zaskoczyłaś mnie ze tak nas odebałaś i przypomniała mi sie pewna myśl którą gdzieś usłyszałem "Czasem Bóg zsyła nam pewnych ludzi po to abyśmy zapomnieli o innych ludziach, przez których cierpimy, zsyła ich aby nam nieświadomie pomogli.." Eurydyko mam nadzieje ze twoja samoocena cyt. : JESTEM PUSTYM CZŁOWIEKIEM-CHORERA!DOKLADNIE TAK. to zart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
XXXmen Własnie w taki sposób Was odebrałam i Wasze słowa . Cieszę się że Was obydwoje poznałam , obcych dla mnie osób a zarazem bardzo bliskich :) Może ja teraz na poprawienie nastroju i rozgrzanie postawię Herbatkę imbirową i placek z jabłkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxmen
mam nadzieje ze zadna z odwiedzających ten topik osób ciebie nie rozczaruje a jak chodzi o herbatke to z przyjemnością .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
XXXmen Prosze bardzo , smacznego :) Ja też mam taka nadzieję . Milo mi sie z Wami rozmawia , jestem szczera , to co mysle to pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×