Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

Gość Xxxmen
Chcesz powiedzieć że traktujesz obecnych tu jak powietrze ? A może ktoś czasem zasługuje na coś więcej jak określenie nierealny byt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxxman---nikogo tu nie traktuję jak powietrze. Sam fakt, że rozmawiam z ludźmi chyba....przeczy Twojej teorii:-) Ja tylko napisałam, że się nie zastanawiam kto jest autentyczny a kto "się przebiera" bo...nic mi to nie da. Jeśli ktoś na forum pisze normalnie i w miarę rozsądnie to czemu miałbym go ignorować??? A to czy jest autentyczny czy "przebrany"....no cóż---jeśli się dowiem to on/ona się będzie wstydzić a nie ja:-D Przepraszam ale zaraz mam imprezę. Jeśli masz ochotę to napisz: nekromanta1979@interia.pl Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Ja też już jadę na "imprezę" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Nekromanta Co do twojej wypowiedzi że jestem anonimowa tutaj. Wydaje mi się że nie , wręcz odwrotnie. Sugeruje twoja odpowiedź również z rozmowy z XXXmenem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Nekromanta Jeszcze do twojej wypowiedzi mam pytanie. Uważasz że bycie osobą wychowaną w domu dziecka obniża moja wartość , w środowisku realnym jak i tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię Aniołku :) Zadałaś pytanie Nekri ale napisze co ja myśle na ten temat Twoje dziecińswo wcale nie oznacza że Jesteś w jakikolwiek sposób gorsza ,a wręcz odwrotnie bo Musiałaś walczyć o to co inni poprostu mieli Wydaje mi się że Jesteś Dobrą Delikatną i Kruchą Dziewczyną łatwo urazić Ciebie Napewno Znjdziesz jeszcze Swoje szczęście ,troche cierpliwości i wiary w Siebie :):) Pozdrawiam cieplutko :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Upsssss witaj:) Wiem że dzieciństwo jakie miałam nic nic nie oznacza dla mnie bo ja to sama przeszłam i nikt inny. Nie jestem znów taka krucha jak to może sie wydaje , za duzo przeszłam w życiu i to mnie zahartowało. Tylko jestem ciekawa jak na to inni patrzą i jak mnie odbierają ... Co do mojej przyszłości to najpierw muszę sie pozbierać w kupę po ostatnim nieudanym związku . Może kiedyś kiedys pomyslę o poznaniu kogoś kto mnie wysprze i pokocha . Pozdrawiam również Cię cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Na dzień dobry życzę wszystkim miłej i spokojnej niedzieli oraz więcej słońca na firmamencie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydykaa
Puk puk! Aniele w większości zgadzam sie z upss..Ty sama tez masz duzo racji ze mozesz byc zahartowana dzieki całemu zebranemu doświadczeniu(ktore nie zawsze bylo chcianym).Osobiście uważam ze jesli ktos psychicznie sie nie podda..to czyni go silniejszym-byc moze nawet bardziej wartościowym od innych.Bez urazy dla reszty czytających-mowie tu o pustych malo życiowych manekinach(tylko i wylacznie).Aniele jestes człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydykaa
kobieta..masz prawo do łez uśmiechu,czuć sie gorzej i lepiej.. NIE CZYNI CIE TO W ŻADEN SPOSÓB GORSZA ANI DOM DZIECKA ANI TRUDNE DZIECIŃSTWO.. co do związku to mysle ze to po prostu kolejna lekcja byc moze ciezka ale cos z niej napewno wyniosłas a kiedys..kiedys jeszcze bedziesz szczesliwa..do dobrych ludzi dobro zawsze wróci.Aniele nie bede pisac czczych słów ze musisz byc twardą bo wcale nie musisz itp..moge jednak życzyć Ci z całego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydykaa
jak najmniej trudnych momentów i zeby w końcu jakis książę na rumaku czy czym tam:) docenił Twoja wartość i uczynił najszczęśliwsza z kobiet.. POZYTYWNIE ZAKRECONEJ NIEDZIELI ZYCZE:). POZDRAWIAM WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniół----nasze pochodzenie nie czyni nas ludźmi wartościowymi lub bezwartościowymi. Ponieważ nikt nie ma wpływu na to w jakiej rodzinie się urodzi i jak mu się potoczy dzieciństwo. Ja nie zwracam uwagi na takie rzeczy jak pochodzenie bo nie ono decyduje o wartości człowieka. Natomiast decyduje o tej wartości to, czy dana osoba jest szczera, prawdomówna, uczciwa, czy można na niej polegać itp. To są rzeczy dzięki którym człowiek jest wartościowy w środowisku realnym jak i tutaj----a nie czy był wychowywany w domu dziecka, czy normalnym domu bo....to jest bez znaczenia. A napisałam Ci abyś o tym nie opowiadała ponieważ sama mówiłaś--cytuję: "nie chcę aby ludzie o tym wiedzieli jaka jestem"; są to Twoje słowa więc podałam Ci rozwiązanie....najprostsze z możliwych. A wracając do anonimowości---rozmowa między mną a xxxman nie dotyczyła Ciebie tylko pisaliśmy....tak ogólnie. Dla mnie jesteś osobą anonimową ponieważ....nie wiem jak wyglądasz, skąd jesteś, jak się nazywasz itp. Znam Cię tylko od strony tzw problemu. Ale właśnie po to są takie fora--gdzie nie tylko chodzi o rozrywkę---ale też o zwykłe wygadanie się ze swoich kłopotów, tak....zupełnie anonimowo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół podciętymi skrzydłami
Witam:) Nekromanta Powiem tak , ja tylko w skrócie opisałam troche swoje życie, jakie bylo tego nikt nie wie tylko ja sama. Nie potrzebuję żeby ktoś się litował że jestem taka osobą. Każdy ma swoje zycie i przechodził swoje dzieciństwo inaczej , jeden lepiej drugi gorzej. Ja ciebie również nie posadzam o nic, tylko sie poptostu zapytałam o anonimowości na Forum . Eurydyka Dziekuje za miłe słowa .🌼 Robie również życzę miłej i spokojnego wieczoru teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniół---jeśli chodzi o współczucie to najgorzej jest wtedy gdy....ktoś TYLKO współczuje a nic nie robi by pomóc w danej sytuacji. I nie chodzi tu o jakieś wielkie czyny ale chociażby....o zwykłą ustną poradę--co robić dalej. A wracając do tej anonimowości to powiem Ci, że tu na forum też można zawrzeć miłe przyjaźnie i znajomości.....nawet pomimo tego, że ci ludzie nigdy się ze sobą nie spotkają. Jest to możliwe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Nekromanta Zauwazyłam to że mozna zawrzeć jakieś przyjaźnie na forum , ale na razie wole zostać na swoim topiku co jakis czas zaglądając na niego ... Jak ktos będzie w danej chwili jak ja jestem to z miła chęcia porozmawiam . Akurat teraz tak się złożyło jak jak jestem to nikogo nie ma , a na innych topikach sie nie chce już wypowiadac , po ostatnim razie jak sie wygłupiłam . Miłej nocy Wszystkim życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Witam wszystkich , może wraz z nowym tygodniem nowe tematy zaczniemy ? pogodnego nieba życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podcietymi skrzydłami
Dzień dobry:) Wpadłam na chwilkę żeby wszystkich pozdrowić Upsssss Dziekuje za życzenia:) XXXmen Mam nadzieje że rozwiniemy jakieś inne tematy . Szkosa tylko że nie umiemy na siebie trafić na topiku:) Postaram sie dzisiaj byc po południu z pracy jak przyjdę:) http://www.youtube.com/watch?v=2Jdc288KXDI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podcietymi skrzydłami
Dobry wieczór:) Ale znów sie zimno robi . Siedze sobie teraz przy kawce i równiez tutaj stawiam dla chetnych ze mna wypić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Nie ma za co Nekromanta. Szkoda że uciekasz już . Ale jak musisz to nie zatrzymuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podcietymi skrzydłami
Miłej nocy Wam życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podcietymi skrzydłami
Dzień dobry:) Na chwilkę wpadłam żecząc wszystkim miłego poranku :) Nekromanta Dziekuje za aniołki 🌼 Jeszcze zajrzę jak ktoś się pojawi , mam dzisiaj mniej pracy to moze uda mi się cos skrobnąć na topiku :) Upsssss Wpadaj częściej na topik . Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×