Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

Aniołku---gdybym tak chciała Sylwestra zrobić u siebie to....aż 4 dni by impreza trwała:-D:-D:-D. Najpierw jedne urodziny, na drugi dzień Sylwester, na następny dzień Nowy Rok i.....można jeszcze zostać następny dzień---moje urodziny:-) To oczywiście był żart:-D bo takich planów to ja nie mam....a poza tym--nie wytrzymałabym tego:-D Teraz uciekam w real i życzę miłego wieczoru i nocy Wszystkim😘 co dziś byli i może? będą. 😴🖐️))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku marny ze mnie partner do rozmów dzisiaj więc tak chyba bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku dzieki za dobre chęci Dobrą duszydzką Jesteś ale sam musze to ogarnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję że tak myslisz 👄 Jak masz naprawde złe dni warto niekiedy porozmawiać , wiem cos o tym . Tutaj tez znalazłam takie ukojenie niedawno wsród obcych dla mnie ludzi którzy stali mi sie bliscy chociaz kazdy mieszka daleko. Ja sama chcę tez komuś pomóc w potrzebie jak tego chce . Możesz zawsze tu przyjść i nawet posiedziec z nami albo sam ze mna jak jestem i pomilczeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i miłego dnia zyczę... plany mi sie zmieniły, wiec tylko na moment teraz zajrzałam żeby sie tylko przywitać👄 Zajrze później🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, miłego dnia:-)🖐️))) ewa😘 inni😘 Ja też zajrzę później bo teraz mam trochę spraw na mieście do załatwienia. A więc..... ....do później🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam i życzę miłego dnia :) Siedzę w pracy a taka piękna pogoda za oknem. Słońce i lekki mróz. No i biało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aniołku👄...a ja teraz robię farsz do pierogów, a może łazanki będą ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Aniołku...pisałm już , że nie będzie...ale będzie siostra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×