Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Otyła Karolina 30 lat

RESTRYKCYJNA DIETA + ĆWICZENIA / 35KG DO ZRZUCENIA

Polecane posty

Osiemdziesiat siedem- mi sie wydaje ze wielki szacunn wlasnie pisze o tym ze 500kcl dla diewczyny ktora wazy ponad 100 kilo nie jest dobrym pomyslem bo trzeba jesc wiecej i czesciej.... To raczej inne dziewczyny pisza zjadlam dzis 200kcl i chyba nie dam rady wcisnac w siebie nic;) Werka czy naprawde wielki szacunnn radzil gdzies glodowke? Nie przypominam sobie/ Z czego sie chcesz oczyszzcac? shcudlas juz tyle daj sobie troche czasu kochna nie rob glodowek one nic nie daja naprawde schudniesz a potem co? znowu sie waga zatrzyma i co wtedy zrobisz bo glodowka Cie juz nie ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
87 dobrze ze wróciłaś, bo już myślałam, że temat padnie :-D Jak tam minął weekend? Czuje sie w miare dobrze, tylko ostatnio sobie barrdzo odpuscilam cwiczenia. Muszę się zmobilizować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie byłam leniem to życie.:( prochy itp ale moja też wina bo tłuste żarcie.;-) no teraz jadłam tysiąc pięć razy dziennie po dwieście kal z indeksem glikem.poniżej 50 no tylko pół godz więcej ćwicze i piętnaście moze dwadzieścia dłużej biegam i już se tak brzuchem zębów nie wybijam ;-). Teraz oczyszczanie małe około dwóch tyg i znów tysiąc a po świętach 1200kal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut i ide jesccc :) przerwa wpracy ciesze sie bo glodna jestem dzis jak wilk chyba przez to zimno ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka, Wielki szacun - sorry :) nie bylo mnei troche wiec sie pogubiłam w atku troche;))) Ja sie w ogole dziwie ze ktos kalorie liczy... ja bym oszalala jakbym miala sobie wyliczac - kazde jabłko, kawe, obiad.... najlepsza dieta to "żryj mniej i wiecej sie ruszaj" :) Kujonka - było suuuuuuperrrrr :))) Raz ze spotkalam sie z przyjaciolmi ktorych nie widzialam od konca lipca, zwiedzilam miasto jedyne czego mi brakowało tam to snuuuu - 5h przez dwie noce:) ale na tym polega caly urok...troche pomarznęłam (bo zabralam jedynie sukienki - od spodni stronie na odległość) ... no i moje marzenie o przejechaniu sie Mercedesem 200D (starociek taki) sie ziściło :))))) Teraz obmyslam strategię - gdzie wyruszyc nastepnym razem i kiedy:))) To ze wroce powinno byc dla Ciebie oczywiste:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ale ja nie pisałam że kazała głodówki prowadzić ha ha to to móje pisanie bez kropek i przecinkow tak zrozumiałas przepraszam :-)no ja sama postanowiłam tak zrobić przez te głupie spodnie z katalogu.:-( no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka84 idzie Ci swietnie moze wymagasz troszke za duzo w krotkim czasie? Wiem po sobie ze sie chce wiecej i wiecej i najlp[eij jak naszyciej ale juz schudlas 20 kilo wiec moze daj sobie wiecej czasu. Rozwalisz sobie metabolizm takim skakaniem z diety na diete raz 1200kcl pote glodowka 2 tyg i potem znowu 1200? Po glodowce mysle ze 1200 to za duzo z glodwoki sie powinno wychodzic conajmniej tyle ile trwala dodajac po 100kcl powoli. Uwazaj kochana bo szkoda ze by sie waga przez pazernosc zatrzymala;) Mysle ze i tak idzie Ci super. Ja tez pierwsze 10 killo gobuilam szybko potem niestety zwolnilo ale tak juz jest z dieta wiec musisz uzbroic sie w cierpliowosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasniw wypilam goracy kubek zurek;) ttylko 56 kalorii a troszke oszukal zoladek;) Jeszcze 1.5 h i koniec pracy na dzis:) Dziewczyny a jak z wazeniem wazycie sie codzien czy raz w tyg czy moze jeszcze rzadziej? Ja mysle zeby sie wazyc co 4 dni narazie a potem jak zacznie padac wolniej raz w tygodniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
a ja wypiłam miętową herbatę i zjadłam 2 kromki chleba trójziarnistego z serkiem twarogowym turek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no takie z bon prix ale ten fason co mi sie podoba największy jest 40 a mam 42 :-( i dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szacun
widzę że wielki szacun przejął topik .Może powinnaś zmienić nick na wielka wyrocznię.jeszcze raz Ci powtarzam że każdy jest inny Tobie sie wydaje że to co Ty wiesz jest najlepsze i najmądrzejsze.Nie każdy musi kochać sport .Są osoby które nieźle muszą się nagimnastykować w pracy i może to zdrowsze że zalegną na kanapie ,odpoczną niż będą jeszcze się dojeżdżać na siłowni.Nie mierz wszystkich swoją miarą.Możesz udzielać rad ale nie wściekaj się kiedy ktoś nie chce z nich skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka ważysz 90 kg przy 170 i
wciskasz się w 42? Coś mi tu smierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bo mam bardzo wąskie biodra i szczupłe nogi co innego jest moja zmorą i do tego te duże plecy.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spodnie mogę u nich kupić fajne i spokojnie wchodzę tylko bluzki żadnej nie mogę kupić.:-( muszę worki kurować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki szacunnnnn
Kochana K... Aktywności ruchowa to nie tylko sport i siłownia, ale nie chce mi sie z Toba na ten temat gadać, jeśłi nie łapiesz to trudno... Rób co chcesz, mnie to ...... Nie wiem jak człowiek który jest zapuszczony chce pozbyć się otyłości nie podejmując aktywnosci ruchowej i nie zmieniając nawyków zywieniowych... Swoją droga jeśłi myslisz ze na fitness, siłownie, baseny, jogi, zumby czy choćby zwykłe spacery uczęszczją tylko ci ludzie którzy w pracy "leżą na biurkach" to uwierz że bardzo sie mylisz... I bardzo tez mylisz się twierdząc, że ludzie nie chcą korzystac z moich rad, bo mam na swoim koncie już parę sukcesów jesli chodzi o pomoc otyłym, dlatego własnie tak bardzo jestem przekonana o słuszności tego co robię... Kto nie chce niech nie czyta i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Werka ja mam widze podobna figure do Ciebie:) nogi szczuple waskie biodra plaski tylek, ale za to duzy brzuch szerokie ramiona i duze piersi. Dol nosze wlasnie 42 a gore 44 przez cycki;/ Mam dzis lekkie zakwasy po wczorajszym "wycisku" jakos tak mi sie dobrze ciwczylo wczoraj ze zrobilam 46 min orbitreka i brzuszki:) a anwet pomachalm kilka minut ciezarkami:) Dzis ide po pracu do szkoly tak wiec w domu jestem dopiero o 21 ale mam w planie zrobic dla odmainy chociaz pol h steppera jak bede ogladac przepis na zycie;) Wazylam sie dzis rano zeby sprawdzic czy waga sie nie mylila ostatnio i jest 88!!:)) jestem taka szczesliwa to juz w sumie 22 kilo i prawei 3 odkad zaczelam diete na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
hej :) ewelka- ja jak wracam tak późno to nie ćwicze nie mam sił, tylko prysznic , trochę wejdę na neta i lulu :) i ten tydzień tak wracam właśnie ok 21.00 na steperze bardzo lubię ćwiczyć, ale głównie w weekend ćwiczę. werka - ja kupuję w bonprix i tam mają faktycznie numerację za wyżoną... ostatnio mnie wzięło na sukienki . Ciuchów aktualnie w któych chodzę z bonprix mam dość dużo i jestem zadowolona, ale wiem też że buble się zadarzają.... ale też nie ma problemu z odesłaniem i pieniądze ekspresowo wracają na konto. dziś zjadlam rano :serek wiejski z płatakimi i kawa bez cukru, teraz kończę czerwoną herbatę i za chwilkę zrobię sobie kawe rozpuszczalną i później miętową herbatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na diecie. ja tez zazwyczaj nie cwiczylam jak wracalam pozno ale teraz sie przyzwyczailam ze cwicze codzien ( w niedziele mam przerwe ewentualnie spacer) i nie chce znowu sie usprawidliwac;) a stpper jest przyjemny bo mozna ogladac tv i cwiczyc, ogolnie jest to lekkie cwiczenie po moim orbitreku tak ze powinnam dac rade. Ja dzis zjadalam narazie rano duzego pomidora i bialy twarozek 1/2 kostki z kromka ciemnego chleba. za jakas godzine przgeryze stanadardowo zbozowego batona Na lunch mam 2 jajka z salatka ( salata, ogorek,cebula, dymka, rzodkiewka) i 3 plastry szynki potem goracy kubek i przed szkola musze wymyslec cos na szybko bo mam tylko 30 minut na zrobienie tego zjedzenia i przebranie sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Werki
a nie "biodrufki"?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie.- biodrówki kości czy tam stawy też masz biotrofe? Hehe no kobitki trzymać sie już wyjazd zaraz ewelka masz rację ale to żeś mnie pocieszyła to moze i wleze;-)u mnie to góra.:-( musi być 44 albo i 46 duze cyce:-( dają sie we znaki.:-( huj tam schudne i wejdę W 40 a potem moze kiedyś i 38 jak Bóg da;-) to sukcesów kochane trzymać sie nie dać sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Oliego
dieta dunkana bardzo dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliyah33
Dieta dietą, ale wysiłek fizyczny to podstawa. Ja chodzę ostatnio na spinning - bardzo ciężkie ćwiczenia, męczące, ale efekt jest szybki :) Możecie o tym przeczytać na www.firmin.pl. Naprawdę szczerze polecam te ćwiczenia - ale są - według mnie - dla osób, które są wytrzymałe fizycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dieta dunkana zdecydowanie nie dla mnie rpobowalam 2 tygi tak mnie nerki bolaly ze tragedia poza tym lubie warzywa i owoce;) Spining uwielbialam jak mialam karnet na silownie kiedys;) i wychodzilam mokra jak z kapieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×