Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Otyła Karolina 30 lat

RESTRYKCYJNA DIETA + ĆWICZENIA / 35KG DO ZRZUCENIA

Polecane posty

gaduły jedneadziam a gdzie Ty mieszkasz, ze masz słoneczko, daj go troszkę nie bądź żyła.... Druga kawa zaparzona. Jeżeli chodzi o depilację, tylko golarką mojego męża:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana:D Uk, Corby, Northamptonshire najukochansze miasto swiata (oprocz Poznania ) miasto gdzie sie poczulam jakbym dotarla na swoje miejsce gdy odwiedzilam je po raz pierwszy nie ma sprawy, skubne troszke w chwili wolnej i ci przesle... faxem moze byc ???? :D Kalina - moze to jest sposob moze poczuje sie winna i wroci czego jej zycze z calego serca :) jezuuu... to ja nawet nie wiedzialam ze jest tyle sposobow na depilacje! trasznie prymitywna chyba jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziam moze byc i faksem daje sygnał Piiiiiiiiiiiiii;-) Ja też zacofana, ja nigdy żadnych kremów na twarz nie nakładałam cht=yba nie jest ze mnie prawdziwa kobieta;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adziam, ale to nie ja pisałam że nie ćwiczę bo nie ma Karoliny :) Choć nie ukrywam że wiele razy do niej apelowałam o powrót :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myślę że nie raz nas czytała ale brakuje jej odwagi żeby wrócić :) Karolina wracaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oczywiście zakładam że nic się nie stało poważnego. A tam na marginesie, to wczoraj w programie tego Gacy widziałam karolinę tez około 30 lat która się dostała do programu i będzie się odchudzała. Może to głupie ale pomyślałam że to nasza Karola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze karola nam taki numer wywinela;) wskoczy za dwa tyg i napisze - joł frajerki ja juz jestem dżaga 50 kg :):D hehe hehe wiem - z tym kremem wiem:P ale ten jest ujędrniajacy na moje A:) buahhaha w to ze cos urosnie to nie wierze:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde u nas znowu /Radni przegłosowali podwyżkę za wode wrrr niedługo będę pracowała na opłaty - w sumie już pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana hehehehe LOL czy pomyslalam o tym kremie... co ty? czy to tylko ja mam takie mysli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi sie podoba ze to nie tylko co jemy i o ktorej:P kujonka hehe :D asmana - ja sie czuje jakbym robila tylko na rachunki ale nie jest zle bo pieniadze z mezem wrzucamy do jednego wora (czytaj konto) i one sie tam ladnie mikuja i potem oplacamy razem i wydajemy razem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adziam a to tylko dlatego, ze my mamy już dwójkę dzieci a ona młoda bezdzietna to jeszcze nie jest styrana;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana - co zrobic :D zycie:))) hahaha ja ogolnie mysle ze mam bardzo męski mózg i nie tylko z tym:) np zawsze wiem czego chce - wchodze do sklepu - nie ma wychodze, nie ide na kompromisy :D i ogolnie wszystko dla mnei w zyciu jest albo czarne albo biale, tak to tak, nie to nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak z innej beczki skoro o peelingach, goleniu i czuciu sie kobieco to jest link to cwiczen ktore robie sobie codziennie (wrzucilam na inny topic tez nie bylo odezwu czy sie podoba czy nie) jak dla mnie faktycznie dziala i mozna sie poczuc seksownie no i bioderka chodza chodza... http://www.youtube.com/watch?v=lOZDN1UnZ9U&fe ature=fvwrel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×