Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Otyła Karolina 30 lat

RESTRYKCYJNA DIETA + ĆWICZENIA / 35KG DO ZRZUCENIA

Polecane posty

a fuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjj przestan :P bo ja znowu o rzeczach ze stron xxx pomyslalam a moj szef to najatrakcyjniejszych nie nalezy... tzn moze kiedys teraz ma pod 60... blach brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze pomyslałaś;-) oj kurcze chyba musze męża dzisiaj zbałamucić, bo za często myślę o "bzdurach" uuuu moi szefowie to 37-38 lat, ale za to jeden grubszy od drugiego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pan Ch. jest po 40, a pan R.pod 60 dalej jest pan G. ktory to ma 50 lare ale trzyma sie wow wow skacze ze spadochronu i ogolnie.. no ja bym mu sala 47 najwiecej to trzy najwazniejsze pionki firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory za literowki glod mi w mozgu miesza osiemdziesiat siedem? pochwalisz sie nowa kiecka i szpilkami ?:) kujonka? a Ty gdzie zniknelas? Kalina? a ty? dawac dziewczyny bo dzieki temu pisaniu czas mi szybciej leci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem zwolenniczką jakiś przebieranek (krępuje mnie to), ale w łóżku jestem wyuzdana;-)Wystarczy główka pod kołderkę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest w ciągu dnia po południu nachodzi mnie ochota a jak przychodzi wieczór, połozę dzieci do łożka to już nie mam ochoty, ale może dzisiaj pod prysznic Go zaciągnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym siebie czytala w ciagu dnia, pomysle, ogien wieczorem - totalny flak glowka pod kolderke :D:D hihi co do przebieranek moj lubi bielizne, patrzec i zdejmowac :P i kupowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Wy jestescie szalone;) ale sie usmialam:)))) ja oczywiscie na obcasach... :) troche mi zajelo bo musialam jechac do firmy - poczekac az papiery mi wypisza ze stazu i potem musialam jechac do urzedu a z urzeduuuu to juz na chate...zahaczylam o sklep - ale ze wzgledu na chec wypicia z wami kawy i moje odzywianie powietrzem - wstapilam do rosmana - po jakiegos batonika fit i lu go (te ciasteczka).... juz w domu - JUPIIIIIII - zaparzać kawska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tej "osy" hehe no coz latałam w krótkiej koszulce i legginsach :) a ze tanczylam z drugim kumplem to temu sie widac "osa" na glowe wpadla :) ciezko powiedziec gdy w gre wchodzi alkohol hehehehe :) ale macie racje,... ja to nawet nie mowie na glos ze zrzucam kg i brzuch - bo zaraz by byly wrzaski ze zgupiałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kocham Tyskieeee :D:D w ogole piwo hehehe :))))) ale na tyskie mam ochote :D a nie tam na faceta:D jak wy teraz na mezów:D:D: hahaha - ale co do tej teorii o chceniu i nie chceniu - to mam tak samo..... ja dzisiaj 1 tabletka... w koncu :D baju baj okresie;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też dzisiaj ostatnie tchnienia okresu, ale ja bez tabletek;-) jadę na żywca, ale piwo wolę warkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam dzieci już nie planuje, jakaś zawsze taka byłam głupio - mądra;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje bylo pysznie teraz kawa wiec cheers :) no ja mam zalozona spiraleczke taka na 10 lat bezhormonalta bo ani trucia sie, ani na zywca (juz bardzo podziekuje za kolejne diablatko) ani bulke przez bibulke (podoba mi sie okreslenie :P) nie moge stosowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do napojow wyskokowch hehe to ja redsika nie odmowie, albo tzn tutaj cidre wino musujace (czyli typowy tani slodki szampan :P ) wino polslodkie rozowe ze spritem ...e... whisky z cola, kolorowe drineczki musi byc slodko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×