Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Otyła Karolina 30 lat

RESTRYKCYJNA DIETA + ĆWICZENIA / 35KG DO ZRZUCENIA

Polecane posty

asmana :P:P hehe nie ale pamietaj ze u mnie jest godzina do tylu :P wiec ja zaczynam o 9 u was 10 a nie moge tak z marszu, wszystko bec na bok i internet:P troszke chociaz poudaje i porobie poranne obrzadki czyli powklepuje dane z produkcji w moje exelowe tabelki :D a co do brzuszkow w you tube wpisz 8 min abs powinno Ci wyskoczyc ja jeszcze z hantelkami robie wieczorem 8 min arms lubie te cwiczenia i serio dzialaja :) osiemdziesiat siedem teraz to mnie rozbilas hehehe LOL z busa :P kujonka a dzieci potrafia oszukiwac, potrafia moje np. wyludzaja wieczorem kakalko obiecywaniem ze juz sa spiace i ida spac, ziewaja, ubieraja sie w pizamke pija kakalko i co?? na calego zabawa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalina - u mnie sloneczko :D ja dzisiaj tez maszerowalam do pracy powykozystuje te ladna mrozna pogode idzie sie niezle dotlenic a bouncuje sobie sluchajac muzyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem w końcu. Młoda spacyfikowana! Asmana dzisiaj zły nastrój? No pogoda koszmarna, mam nadzieje, że szybko załatwie na miescie co mam do załatwienia. 87 ja tam po bożemu, z komputera :classic_cool: Dziewczyny ja Wam nawet nie mówie co zjadłam, bo mnie zabijecie. Powiem tylko tyle, że reklama na kafe działa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastrój jak najbardziej dopisuje, ale cholera brak silnej woli, zawsze coś mnie skusi. Wczoraj mąż przywiózł świeże oponki od teściowej i co oczywiści Asia musiałą zjeść wrrrrrrrrr nigdy ta dupa mi nie zmaleje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee.. co to jest oponka ? ja znam jedne, w samochodzie.. ale chyba na to sie nie skusilas co?:P to po tylku, za kare 100 przysiadow:P! kupilam sobie krem garniera, summer bronze cos takiego pisze ze to normalny balsam do ciala, delikatnie (!) brazujacy i co? ladnie sobie wczoraj nasmarowalam cialko a dzisiaj plamy...na rekach i nogach no po prostu rewelka :/ brawo adziam (oklaski)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adziam oponki to pączki z dziurką;-) Klapska to ewentualnie może mi dać mąż wieczorem;:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem moze... ale dopiero jak zrobisz te 100 przysiadow :D aaa, czyli zjadlas 2 paczki? tyle te lepsze bo z dziurka czyli mniej paczka w paczku hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adziam no bez bicia się przyznam nie były do 2, ale 4:-( a później poprosiłam córcie, żeby to schowała zdala ode mnie. |I na dodatek wczoraj na rowerze nie jeździłam - zasnęłam w opakowaniu (w ciuchach);-) A Ty teraz wyglądasz jak żyrafa - czy puma centkowana?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kujonka a Ty czego się na wcinałaś? bo u mnie na reklamie na kafeterii jest nokia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze powiedziawszy - jak laciata krowa :P na zyrafe za niska, na pume zbyt niezdarna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki bogu (jupiiii!) posldaki i nogi mam cacy zero tluszczyku, zero celulitu reperuje moje abs i ramiona (bo te wolaja o pomoc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Ci powiem, że moją zmorą są oponki;-) czyli tzw. boczki gdyby to mi spadło całkowicie nie chciałabym nic zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajemnica nie jest ale nie mam bladego pojecia... sprawdze w domku dzisiaj :) ja generalnie jestem proporcjonalna i jak chudne to tez proporcjonalnie wiec az tak bardzo na siebie cieta nie jestem po prostu chce sie - doszlifowac :) a ja wlasnie boczkow nie mam ja w ogole nie mam prawie talii.. hlip hlip jestem takim kawalkiem drewna jak sie patrzy z przodu ale nie jestem plaska jak deska hehe mam problem z brzuszkiem z przodu , jest on odstajacy i pomarszczony po dwoch ciazach :( dziala mi na nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jestem jakaś dziwna, ale mi się podoba jak u dziewczyn brzuszek troszkę odstaje:-) Ja też jestem takiej budowy, ze jak nie miałam boczków to byłam jak kłoda:-)ale cyc był zawsze:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście terraz jest nokia. Ale wczesniej chodziła za mna czekolada na gorąco deccomoreno o smaku brandy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dpbra, musialam wklepac troche zmiowien do systemu a teraz luzik szef jest na spotkaniu ;) ja druga kawke po lunchu sobie strzele kujonka :D czekolada!! mniaaaammm, i to w plynie ja w ogole zamierzam sobie w weekend troszke pogrzeszyc a co a dobrym tez nie wolno byc bo potem sie czlowiek rzuca na wszystko wiec na bank sobie zjem jakis kawalek ciasta i nie bede za bardzo miala cwiczyc bo przeprowadzka a poniedzialek mam wolne i zabieram mamusie do restauraji na obiad wiec tez sobie poszaleje a co mi tam! aha... moge nie miec internetu w weekend i poniedzialek bo nie wiem czy mi juz podlacza w nowym domku ale to nie bedzie znaczylo ze sie poddalam i zajadam batoniki przed monitorem i was czytam :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ba:-) czasami mi tak dzień zaplanowany, że nie ma go cały dzień, ale jest drugi dyrektor - ale mniej szkodliwy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam dwoch :) jeden ten surowszy nie patrzy mi przez ramie i jest rzadziej a ten wscibski czesto podchodzi i ' a jak tam sprawozdzanko z wczorajszych produkcji? zobaczmy' i kuca przy mnie a ja oczywiscie otwarty internet na dole z wielkimi literami KAFETERIA... ale on nie rozumie i tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi obydwoje są niby za ścianą i nie zaglądają przez ramie, ochrona danych osobowych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znow ze smierdzacego busaaa hahaha a wam busy nie smierdza ludzkim pootem??? Hahaha jeszcze z kwadrans jazdy, bieg do urzedu a potem spacer do domu cztery kilometry oponkiiii sa pychaaaaa nie zdarlam kolan poki co hahaha moze uda sie bez tego bo ja oczywiscie w kiecce a teraz troche za zimno zeby zmieniac rajstopy za kioskiem i mrozic dupe haha w lato to bylo do przyjecia a teraz hehe niezbyt ja mam wciecie w pasie, jak bylam w wawie od nowopoznanego kolegi uslyszalam jaka to ja mam oh ah piekna sylwetke i figure uwaga uwaga osy! Hahaha i ze wszystko idealne.. Szkoda ze ja mam inne zdanie na ten temat... Ja dalej od rana tylko powietrze jem... Chce do was na kawkeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×