Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Otyła Karolina 30 lat

RESTRYKCYJNA DIETA + ĆWICZENIA / 35KG DO ZRZUCENIA

Polecane posty

Jestem, bo mieliśmy kontorle i musiałąm kilka papierów poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj matki matki
Ja Was czytam, ale do kompa tylko na chwile, bo latam za moim diobełkiem. Tak zaszalałam na allegro i kupiłam krzesełko do karmienia, żeby usidlić tego małego potworka przynajmniej wtedy gdy jestem sama w domu. Bo inaczej nic nie zrobie w chałupie:-) I tak czekamy na krzesełko. Jak tylko zaśnie przylece tu na skrzydłach do Was :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dzisiaj zakupiłąm na allegro - maszynkę do włosó na Mikołaja dla męzulka. Dla siebie mam w obserowanych spodnie, żakiet i bluzkę, ale zakupie jak dostanę nagrodę świąteczną z pracy:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja jeszcze nic nie jadlam:D ale bede miala raczej do zjedzenia bulke maslana.... to pewnie ze szklanka mleka w dłoni zjem:D ja jestem ze wsi i co jak cooo ale mlekooo kocham... chociaz to z kartonu nie ma takiego smaku jak prosto od krowy jakie sie pilo będąc bajtlem (dzieckiem) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam za co, ale muszą rozsądnie ją wydawać, bo grudzień zawsze cięższym miesiącem jest;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, czekam na zamowienie jak dostane to zmykam zeby sie wyrobic z klepaniem w system nienawidze piatkow :P bo zapierdziel ale na razie porelaksuje sie troszke z wami :) kujkonka u mnie siedzonko do karmienia sluzylo jako stol to malowania :P sadzalam mala, dawalam jej farbki i kartki i heja zajecia miala za godzine po tym od razu pod prysznic bo wiadomo ze pedzelkiem nie malowala:P ja na takie upiekszania nie mam czasu, a jak nawet sie znajdzie to mi sie nie chce :P jedyne miejsce gdzie rutynowo wklepuje krem to twarz - nawilzajacym i na brzuch - wyszczuplajacym hihi paznokci nie maluje bo przy dzieciach 5 min i juz zdarte maseczek nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o fuck... asmana wylecialo mi z glowy... sorka :) dzisiaj wieczorem? moge? a czemu chcesz wiedziec ??:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ja nawet sobie wczoraj metr kupilam :D w pasie mam 70 :D lol::D:D ale juz reszty nie chcialo mi sie mierzyc (metr kupilam bo wiadomo jak na allegro sie kupuje...haha a mialam dosc mierzenia metrówka techniczna:P:D ja tez nie lubie np depilowac nog:P lubie je ze sa dlugie...ale nie lubie tego gdy musze je ogolic a moglyby byc krotsze wtedy :D ja nie robie tego codziennie :D bo bym oszlala, po prostu dzisiaj mnie napadlo:D:D a ze kosmetyki "planet spa" z avonu sa takie cuuudowne to no;d;d mam tez z tego chwile przyjemnosci:D co do paznokci mam mocne i twarde i dlugie ale nie przeszkadzaja mi w niczym - w robieniu ciasta czy sprzataniu:D w sumie po to sa rekawiczki jednorazowe:D a lakier coz.... zwykle wytrzymuje ok 5-7 dni:) nawet jak pisze ze 14 dni :))) i powiem Wam ze nigdy w zyciu nie dalabym swoich paznokci kosmetyczce do malowania:) a juz tymbardziej do robienia "sztucznych" fuj fuj :D zreszta ja nigdy w zyciu u kosmetyczki nie bylam:D tak jak i w solarium - nawet bym nie wiedziala jak stanac czy sie polozyc, z czego sie rozebrac i czy cos wlaczac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj zaraz jakas tazme wezme i przyloze do linijki chociaz tak pobieznie se dupe bede w pracy mierzyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
87 bingo!!!! Bo mam tyle samo wzrostu co ty no tam 1 cm mniej;-) i jestem ciakawa poprostu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierz mi, nie chcialabys :P :P :P a jestem w obcislych getrach wiec i tunice wiec bylo w miare latwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie jak powiedzialam koledze co zabierzam to zaoferowal pomoc :D tak po gentelmensku :P w ogole to patrzcie na topic a potem na nasze wagi i wymiary :P i co jemy pasujemy jak ulal nie?? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana, a ty ile masz? ja pewnie jak przyjde do domu i zmierze tasma normalna to wyjdzie z 96 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×