Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Otyła Karolina 30 lat

RESTRYKCYJNA DIETA + ĆWICZENIA / 35KG DO ZRZUCENIA

Polecane posty

Dobra laseczki, ja zamykam kompa i smykam do męzulka i dzieciaków Do rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jutro niebardzo bo piatek jest dla mnie dniem bardzo napietym co piatek mam wazne sprawozdanie do wklepania i dodatkowo pracuje tylko do 14:) taki prezent od szefa dla firmy w piatki konczymy wczesniej zawsze poza tym tak jak mowilam te pare dni bede miala mega zajete ehh...:) zateskni mi sie za wami :P hlip hlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam z plusa;)))) jaka masz siec?? wiesz co ja tez sie nie moglam polapac - wlaczylam pakiet non stop internet za 9 zl...;) tel mam w mixie wiec wiem czy jest ok poustawiane - ja w necie znalazlam jak to ustawic i chwala- dziala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adziam... z nokia ja mam tak - ty pewnie tez.. ze albo ustawiasz sobie wi fi i ciagniesz neta z routera domowego (jesli takowy masz i ma wi fi) albo laczysz sie z wap - czyli wykupujesz kodem pakiet w swojej sieci i na tej podstawie masz neta:))) ja czasem jak mam problem z netia...to ustawiam telefon jak router i z niego ciagne neta na laptopa:D hehehe wiem - bestia jestem:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blach zle sie wyrazilam :/ ja mam neta, non stop (internet mam w pakiecie za darmo) i kozystam wiem jak wlaczyc chodzi mi o sama przegladarke mi to zajmuje mnostwo czasu.. chodzenie po stronach niestety ale trzeba przyciskiem a wolalabym dotykowy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adziam... = sciagnij sobie - Opera mini :))) z ta przegladarka dasz rade:D ja zawsze w operze klikam w google i wpisuje "kafeteria restrykcyjna" i od razu w wynikach mam nasz watek:D:D:D inaczej to bym sie chyba pogubiła jak Andzia w pomidorach:))) dzisiaj minal miesiac od kiedy powstal TOPIK siadam na allegro pobuszowac w leginsach:D:D:D jakies musztardowe, ceglane, brazowe ooo to wypas by bylo dorwac w rozsadnej cenie:))) ps. ja nawet majtki na allegro kupuje:P hehehe nie wiem ale nawet z przesylka wychodzi taniej niz w sklepach i nerwy nie poszargane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale stron natrzepałyście :-) Od dzisiaj 87 bedzie mi się kojarzyć z tą reklamą "Czekaj , zrobię naszą ulubioną kawe i wszystko nam opowiesz" :-D:-D Ja jestem uzależniona od allegro:-( Co do mojego chłopa, to mówi, że nie muszę się odchudzać. Ale ja widzę, że on się cieszy z tego, że mi kg lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj sie cieszy z tego ze cwicze :D a potem gada u znajomych ze nooo ja cwicze juz tam ktorys dzien z taka duma :D hahaha ja sie do kaw przyzwyczailam :D uzaleznilyscie mnie!!! :D w koncu kafe-teria:D haha tez jestem uzalezniona od allegro... juz od 15 minut chyba szukam legginsow i szukam sprzedawcy zeby mial cos wiecej fajnego oprocz legginsow:D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listonosz jak do mnie przychodzi to zazwyczaj z tekstem "A dzisiaj mamy taką paczuszke:-D" Narobiłaś mi ochoty i teraz też siedze na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja kiedys duzo ksiazek zamawialam - bo taniej bylo mi kupic za 10 zl wojne i pokoj 4 tomy niz kserowac albo sie zabijac po bibliotekach i ludzi poganiac z czytaniem.... :D i szlak go trafial jak nieraz sie uskladalo i przynosil z 5 paczek w tygodniu:D haaha druga listonoszka za to zrobila mnie w konia..czekalam na jakas sukienke a to akurat rok temu bylo i ja mowie- jest paczuszka? a ona - nieee tylko polecony...dala mi do podpisu a pozniej mowi- masz - na mikołaja :) i wyciagnela paczke zza pazuchy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie wrocilam z joggingu :) poszlam pobiegac zeby te dupe rozruszac co to mnie tak dzisiaj bolala :) mama juz jest przywiozla pyszna karkoweczke mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niby jestem ta co nienawidzi biegac :P ale nie ma to tamto pobieglam do sklepu po mleko i parowki na sniadanie :D osiemdziesiat siedem - sukienka obledna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem obledna...aaaa - zabierzcie mi allegroooo.... piwo + ja + allegro = tragedia :D:D::D hahahha pokazalam mojemu i mu mowie - jest super bo krótka... moze nawet bardzo krotka... a on - nie wiem czy mam sie z tego powodu cieszyc :D LOL :))) The Doorsssss :D:D:D siala la la :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zjadlam zjadlam :) mama sie myje ja zaraz tez smigam szkoda ze dzisiaj nie pocwicze ale moze to i lepiej ile tych piw zamierzasz dzisiaj obalic ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz jestem hehe tzn jeszcze w lozku. Wypilam dwa ale humor mialam wyborowy hehe i poszlam spac po obejrzeniu seriali hehe teraz jeszcze chwilka i wstaje ale dzis najpierw herbatka bo piwo czuje gdzies w odchlani organizmu haha dzisiaj dzien paprania sobie robie haha czyli depilacja woskiem, poprawki depilatorem i maszynka ala dziadkowa na zyletki... Potem bloto detoksykujace na nogi i rece, pozniej to juz tylko kremy na celulit i rozstepy i krem na cycki i wtedy wroce do zycia hehe a raczej do uzywalnosci publicznej i zaczne maseczki i peelingi ryja haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
87 rany julek Ty jednorazowa nakładasz na siebie tyle co ja przez całe życie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe - nigdy wiecej tego wosku... jakis niewypal..... caly wosk zostal mi na nogach i sie musialam meczyc ze zdrapaniem skorupy :D:D jeszcze tylko wypilowac i pomalowac paznokcie, sciagnac maseczke z twarzy a pozniej lekki makijaz przed wyjsciem :D i tadammmm.... oj tam Asmana - hehe cos Ty to tylko kremy, balsamy itp :D na szczescie "tapety" nie uzywam w takich ilosciach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×