Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Otyła Karolina 30 lat

RESTRYKCYJNA DIETA + ĆWICZENIA / 35KG DO ZRZUCENIA

Polecane posty

kujonka - no serio super wlosy :D asmana - juz wyslalam Ci maila:))) hahaha - no tak - i przy deserach to mam zdjecie psów:D ale nie no ciagle odwlekam ich przeniesienie :D hahahahaha :D:D:D zreszta ja mam tam wiekszosc- zarcie + moje wojaże:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przesle w domu, bo w pracy nie mam zdjęć kujonka - nie, nie ole 87 wyglądzasz na maksymalną wariatkę:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no z klanem - to nie powiem - ugodziła by porzadnie w Twoja godnosc:DD robie kawkeeee:D drugaaa:D:D:D oj z mlekiem matki to ja moglam tylko KOSCIÓŁ wyssac - a nie wyssalam..wiec piwo to raczej juz hehehe moje ciągutki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzicie?????? i teraz ja zostalam i to mi wyobraznia dziala szczegolnie teraz jak tak omawiacie siebie hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten Twój pinkny to jak Twój brat:-)podobni do siebie jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana - nie wygladam - ja jestem :D zwlaszcza jak dre jape na kamieniach nad jakas rzeczka w Bieszczadach :D haha :))) A te zdjecia w kapeluszu gdzies tam - to z Zaszytej w katowicach:D kapelusz barmana zreszta hmm tanczylam z nim i jak zwykle przy swoich wariacjach zaliczylam glebe:D zreszta nie sama:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tom się wkur..... a raczej mąż mnie wkurww, az mi się chce palić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana? mezowie potrafia, mnie tez wczoraj cisnienei moj podnisl ale olalam cieplym moczem :P po co mam sie nerwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha rozwalacie mnie :D ale tez mysle ze sa jacys inni chociaz mam wielu kumpli i w zyciu nei zamienilam ich na baby :)))) hahaha:D mnie tez czesto do szlu doprowadza - ale wazne ze wzbudza emocje - nie wazne jakie;) gorzej jakby ich nie wzbudzal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzina i dalej zero zamiowienia po cichu mam nadzieje ze moze mam dzien dziecka dzisiaj?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×