Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Otyła Karolina 30 lat

RESTRYKCYJNA DIETA + ĆWICZENIA / 35KG DO ZRZUCENIA

Polecane posty

Jak je wyciagniesz z piekarnika to beda mieciutkie, wiecf troche muszą ostygnac. Ale jak wyschną to beda takie... bo ja wiem półtwarde. W kazdym razie nie połamiecie zebów hehe :) Adziam no! Bo już zaczełam przewracac strony naszego topiku zeby sie dowiedziec kim jest tilu lilu hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilu lilu hehe :D podoba mi sie :P a tam to nikt specjalny :P ja w sumie robie salatke jarzynowa, usmarze z 3kg ryby :P hehe kupimy makowca, kupie pierogi (bo robic nie mam kiedy), barszczyk i w sumie tyle i jakies moze platersy jestem tylko ja maz i dzieci wiec w sumie zrobie takie swiete pod dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :D głodna średnio... kawe bym chlapneła i owszem:D:D:D hehehe i chyba zaraz to zrobie :)))) kupilam dzisiaj kiecke ktora jest dla mnie prezentem,.... i usłyszałam ze jestem "kobieta warta milion dolarów" hehe boże gdyby tylko ktos chcial mnie za tyle kupic to bym sie bezrobociem martwic nie musiala:))) ja wypieki w czwartek:D::D ja mam przepis na ciasteczka kakaowe i tez sa pycha tyle ze raczej za kruche na choinke;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robie kawke i lece polezec z moim samcem i pogapic sie w tv :D wlasnie wpieprzyłam kawał ciasta :D:D wiem wiem - grzesze ale czekam az mi stepper przyjdzie zeby znow wrocic to wyciskania tłuszczu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, melduje sie dzien zaczynam od jogurtu naturalnego z jagodami i platkami owsianymi :d wow, ale zdrowo :D tfu, pitole, zle mowie dzien zaczelam od kawy ale to bylo 3h temu wiec juz prawie nieprawda :P jak przyjde do domku to sobie zobacze kiecke bo tu mam zablokowane ;) ehh jakie plany macie na sylwestra? ja generalnie nic nie planuje bo co moznaby robic jak ma sie 4latke i 2latka w domu ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adziam... ja Ci powiem co - zabierasz bajtle i bawią sie z Toba!!! :)) znam kilka osob ktorym dzieci w niczym nie przeszkadzaja....:))) ja co roku jezdze na festiwal Riedla...(kiedys w Tychach, teraz w Chorzowie)... najmlodszy festiwalowicz - mial rok jak sie chichotał przy stole... dzisiaj jak przyjezdza ma juz 3 czy 4 latka i smigaaa :))) inna para przyjechala zza Torunia - dzieciaki - corka 12, synek 3... po 21 - zona z dzieciakami spala w namiocie (tak w namiocie!) a jej mąż sączył piwko i rozmawial ze znajomymi.... jak spytalam małego jak sie bawi powiedzial :"siupel" hehe... a jaki z niego tancerz:))) wiec dzieci nie wykluczaja niczego! skoro pod namiot sie da to domowke tez da rade:))))))) zapros znajomych - moze jakis z dzieciakami, małym kup szampana dla dzieci:) i balangaaaa:) ja dzis kawa+ serek z biedrony - tradycyjnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mojego sylwestra - mial byc wypad.... do Wrocławia aleee... bedzie wypad do warszawy a dokladnie do Janek k/Warszawy :))) domóweczka, mozliwe ze z lodowiskiem jak w koncu bedzie zima to kumple zorganizuja+ muzyka na zywo(chłopaki intrumentalne - grajki:))) i moj sylwester zaczyna sie w piatek o 8mej bo tak zorganizowalam wyjazd hehe a konczy o 16nastej w niedziele:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
87:) problem jest w tym ze moje pociechy wytrzymuja max do 8.30 potem po prostu zasypiaja jak stoja (ich normalna pora spania to 19, bo wstajemy wszyscy o 6 rano) pewnie zrobimy domowke,sporo naszych znajomych ma dzieci zrobimy im wyscielane materace i niech wszystkie ida spac w jednym pokoju ;) a my sobie posiedzimy dluzej zobaczy sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
87:) sorrrrryyyyy dzisiaj nie dalam rady nastroj swiateczny w robocie dieta czekoladowa caly dzien zjadlam 2 kawalki tortu czekoladowego i 10 czekoladowych cukierkow hehe a co tam raz sie zycie poza tym wszystkich dzisiaj wzielo na spowiedzi i do mnie przychodzili do biura i siedzieli po 2h i gadali gadali dzisiaj przyszlam do pracy w stroju elfa hehe tak mowia mam krotka czerwona sukienke w stylu lat 60' i takie elfowe buty hihi jutro ostatni dzien w pracy jupiiiiiiiiiiiiiiiiii telefon milczy juz wiekosc firm ma wolne ale my siedzimy bo Tesco kaze takie zasady taki audit :/ zaraz koncze, zamykam kompa, smigam po dzieciaczki i do domku :) buziaki, postaram, sie jutro wpasc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoo:**** ja jutro bede dopiero jak sie obpieke:)) teraz sie piecze chleb razowy, milkyway juz zrobilam:))) jutro rafaello i sero-makowiec:))) jak sie uwine to do Was klikne:) hehe jak Elf- niezłe:))) Elfica:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko i córko ale jestem nienajedzona po świętach hehehe. Pierwszy raz mi sie zdarzyło nie objadac się przy swiatecznym stole. Tesciowa krzywo patrzyła, ale twarda byłam :-D My w sylwka kupujemy butelke wina i spedzimy go we trójke. Chociaz młoda padnie gdzies koło 21 wiec we dwoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh umilicie sobie :D spokojna glowa - w dwojke nie jest zle:PD:D:D ja sie objadlam pierogów, karpia.... i ciastttt hehe ale ja akurat ciasta lubie :D:D od miesa uciekalam z daleka:D udalo mi sie nie uraczac kurczakiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszke tylko przecholowałam z winem wczoraj, i sie zmyłam szybciutko do łóżka hehe Jutro sie zwaze i zobaczymy czy jest katastrofa czy jest ok. 87 fajna ta kiecuszka, och zebym mogla sie w taka wcisnać. Przed sylwkiem jeszcze przygotuje sobie CV i zaraz po nowym roku bede bombardowac potencjalnych pracodawców :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adziam ja Ci tylko moge powiedziec co kiedyś się robiło z dziecmi. Brało sie na domówki, piżamka do torebki. I potem wszystkie dzieciaki szły spac do jednego pokoju grzecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) ja z cv odpuscilam na czas do sylwestra chociaz po ostatniej wizycie w policji... gdzie spoznilam sie 15 min..haha musze jeszcze raz isc zeby papiery zlozyc i to zalatwie przed sylwkiem:D:D :))) ja kiecek mam strasznie duzooo a juz ogladam kolejne... to jest jakis maniakalizm w moim przypadku... hehe ale no, jak kiedys zajde w ciaze...to bede musiala po ciazy ostro sie odchudzac bo bedzie mi żal wywalac czy sprzedawac tyle kiecek :)) hehe zawsze jakas motywacja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe - propo wazenia... to ja chce kupic wage w biedronce:) bo po 24 zeta sa.:)) hehe ale czuje cos ze te swieta to bardziej mi wage do 62 zwrocily niz do ideału 55 :P no a okres - oczywiscie truje mi dupe wiec nie pocwicze dzis napewno nie... moze jutro lub w czwarek cokolwiek... stepper mi przyszedl wiec teraz dodatkowo tym mecze swoja tłustą dupe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Absolutnie nie wywalać? Ja nic z szafy przedciazowego nie wywaliłam i z kazda kolejna rzecza w którą wchodze motywacja do odchudzania jest coraz wieksza. Ja znowu mam bzika na punkcie torebek. Zdarza sie ze w miesiacu kupie 2 lub 3 hehe potem chowam po szafach zeby mąż nie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×