Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Otyła Karolina 30 lat

RESTRYKCYJNA DIETA + ĆWICZENIA / 35KG DO ZRZUCENIA

Polecane posty

myślałam, że spadek wagi, była przecież lewatywa będzie większy, ale dobre i to, mam świadomość, że ciągle za mało się ruszam i za mało ćwiczę, i nad tym muszę pracować postanowiłam także się nagradzać, po każdych pięciu straconych kilogramach, może jakieś słodkie smaczne śniadanko :) zobaczymy, co wymyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam u Was Kujonko i inne Kobietki Dietkujące :) ????????????? PLAN NA DZIŚ: śniadanie: 4 wafle ryżowe z ramą i ogórkiem obiad: omlet z trzech jajek z szynką i tartym żółtym serem kolacja: jogurt owocowy pół dużego opakowania czyli 250gr pół szklanki soku pomarańczowego Oczywiście do tego kawa, herbata, zioła, herbatka odchudzająca, woda i zestaw witaminowy. No i ćwiczyć :) Miłego dnia wszystkim, trzymajcie się wyznaczonych planów, nie ulegajcie pokusom i walczcie :) Sprawozdanie wieczorkiem :) Może zajrzę także w trakcie obiadu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karola, Ja zaczynam dzień od kawy. Potem kefir (tylko to dla mnie w lodówce jest) Muszę skoczyć na jakieś zakupy, jeszcze nie wiem co na obiad zjem. Mężowi przygotowałam żurek, ale sama nie mam choty na niego. AA właśnie na allegro zamówiłam twistera, najzwyklejszego z linkami. W poniedziałek powinien do mnie przyjechać. Karolino doradź mi w sprawie suplementów i czerwonych herbat. Piję tylko zieloną. Ja nagradzam się kosmetykami, pachnidłami i ubraniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemdziesiat siedem
hej dziewczyny :):D Ja juz przebylam jakies 7 km z buta :D teraz biore sie za sniadanie -kawa i pączek :D lol :) ale oczywiscie wczorajsza dawka cwiczen -zaliczona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemdziesiat siedem
kujonka - czerwone czy zielone herbaty najlepiej kupic lisciaste fusiaste :) ja nie wierze w dzialanie torebkowych :) ja kupuje herbaty na allegro :D - pod reka i taniej jak w sklepie:)) wiadomo super pyszne to one nie sa ale idzie sie przyzwyczaic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemdziesiat siedem
Kujonka poszukam Ci linka... faceta u ktorego ja kupuje.. ma tez duzo przypraw i ziol - szybka wysylka no i jakosc spoko:):) i jak np masz przyprawy to w sklepie masz torebki 10g a u niego 50 z tego co kojarze i cena nizsza niz za 10:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemdziesiat siedem
http://allegro.pl/listing/user.php/run?us_id=1133560&order=p&change_view=1 łap kujonka;))) wybor masz szalonyyy :):) ja kiedys pilam zielona z biedronki ale ttak jak mowie herbata zielona w torebkach to pic na wode... nie jest intensywna ani nic..:p do takiej fusiastej herbaty polecam Ci jakis koszyczek z raczka jak łyzeczka -taki na herbate zamykany ala sitko - ja mam z avonu i wtedy wsypujesz tam liscie i nie ma problemu z myciem kubka no i z piciem nie wlatuja Ci liscie do buzi:) (mozliwe ze u tego pana na allegro jest nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
87 dawaj dawaj. Tylko do lisciastej bede musiała sobie chyba kupić jakiś czajniczek do zaparzania. Kurcze rzeczywiscie z tymi ekspresowkami człowiek się rozdziadowił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemdziesiat siedem
ja czekam - zielona mi sie konczy - i herbata "wisnia z rumem tez to musze zakupy kupic sialalala :D ale przyprawy serio ma tanioooo :D laske wanilii jak kupowalam chyba 1,60 czy 1,70.. znajomi nie wierzyli bo mowia ze kolo 16 w sklepie kosztuje;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
87 Tylko bede musiała zrobić sobie wiekszą liste zakupów, Dobre przyprawy przydadzą sie w świeta. Na obiad zjadłam kurczaka grilowanego i caprese (z tym drugim nie wiem czy nie przesadzilam) Karola jak tam dzień mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! chciałabym się do was dołączyć, jeśli mogę oczywiście :) kilka słów o mnie: mam 21 lat, ważę o zgrozo 91 kg i mam 180 cm wzrostu. Krótko mówiąc niezła nadwaga... :( do takiej wagi dobiłam w sumie z własnej głupoty... jeszcze na początku września ważyłam prawie 10 kg mniej :/ zapuściłam się straszliwie! zaczęłam codziennie jeść czipsy, słodycze (w sumie t było moje główne wyżywienie) i tak oto w krótkim czasie mi AŻ tyle przybyło... mój cel główny, takie jakby marzenie które zamierzam spełnić to 70 kg, czyli mam do zrzucenia 21 kg na początek bym chciała do końca roku, czyli w 2 miesiące zrzucić 10 kg te które ostatnio mi przybyło, a potem powoli jeszcze te 11 kg gubić. Pozdrawiam, Lonely_lady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki :-) jak dzień mija? Ja własnie po wysiłkach i tu i tam i latam i czytam i łeb mi pęka dziś wszystko jakoś mnie nakręca. U mnie dziś znów kanapki z papryki ziel ale zamiast jaja losos z chrzanem zamiast serka obiad dwa jabłuszka pieczone w folii z cynamonem kolacja nie wiem heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj lonely_lady jaki masz plan? Jakas konkretna dieta? Wpadaj do nas, odchudzajmy się razem :-) Cześć werka, kanapki z papryki? Brzmi fajnie. Masz jakiś pomysł co przygotować z piersi indyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemdziesiat siedem
a ja sie dzisiaj juz bycze :d poranne 7 km na dzisiaj mysle ze starczy :D jeszcze mly shopping w biedronce przede mna :) Kujonka - przyprawy sa super aromatyczne itp :) zapakowane praktycznie w dwa woreczki jeden z przyprawa i to jeszcze w strunowy wiec zapach nie ucieknie po otworzeniu :))) no i naprawde sie oplaca, zreszta nie musze Ci mowic - bo w sumie sama widzisz te ceny :D a na swieta to na bank sie przydadza;D Wspieeeeeeeram Was dalej:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina jak działa i jaki skład ma slim max kochana bo ja slim ale figura spalanie piłam i dobra jest ale rzadko w sklepie jest.:-( jak to na wsi i jak sie skończy to trza rower.:-) odpalac a czasem czasu brak.:-) napisy coś o niej jak możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kujonka mocze w mleku z imbirem majerankiem papryka słodka pieprzem przez kilka godzin i w folię do piekarnika można też różne przyprawy jakie sie lubi ja wogóle soli nie używam więc to już jak kto woli.:-) wtedy po moczeniu nie jest sucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
często też na patelni z łyżka od herbaty oleju lnianego i podlewam woda smaze dodaje brokuły i duszę razem i robię sos z szklanki wody plus serek nat homo plus dwie łyżki chrzanu ale naturalnego nie z dodatkami ząbek czosnku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kobietki i Witam Nowe Odchudzające :) plan zrealizowany z małym odstępstwem :( ale jednak było, jogurt zjadłam już o 12.30 masakra i w ilości całego opakowania, zaraz po omlecie, miałam straszne ssanie, no ale już potem od tej 12.30 nic nie jadłam :) i jakoś się trzymam :) zaraz piszę co dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz pije tą herbatkę SLIMmax w ilości ja osobiście piję 2 saszetki na pół litry wody każdego dnia SLIMmax firma Vitax - mąż mi kupił ostatnio :) skład : L-karnityna, Garcinia cambogia, Herbata Pu-erh orzeszki Cola, nasiona guarany Co do skuteczności nie mogę póki co pisać o tym ,bo za krótko ją stosuję nie wiem czy rzeczywiście odchudza, ale pomaga na zaparcia, zauważyłam, że częściej się wypróżniam, ale może to także być skutek picia dużej ilości kawy, wody i innych herbat. Póki co ją piję, bo po prostu wierzę, że takie wspomagacze coś tam dają, a wiara czyni cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś nie ćwiczyłam, ale byłam na spacerku z córami moje szalone córki :) 7 i 8 lat pozakładały sobie konta NK, w sumie nawet jestem dumna, bo za wiele im w tym nie pomogłam, całą procedurę zrobiły same, łącznie z dodawaniem zdjęć, ja tylko zrobiłam im wykład krok po kroku, jak się za to zabrać, bo bardzo prosiły i grają jak szalone w te swoje Pet Party, Icy Tower, Świat wg Zombie :) no ale do czego to doszło żeby siedmiolatek miał konto na NK ;););) ja byłam w ósmej klasie chyba jak miałam pierwszą styczność z komputerem, świat idzie do przodu w zawrotnym tempie :) miałam dziś niezłe pokusy bo moje dzieciaki pałaszowały znów ciacha, niestety lubią słodkie i im nie zabraniam, w sumie obie są bardzo szczupłe, zjadły także naleśniki z czekoladą i bitą śmietaną i nie pytajcie, kto im to musiał przygotować :):) hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka zainspirowałaś mnie i na kolacje zjadłam kanapki z papryki, z chuda szynka i kiełkami. 87 wiem, wiem ile kosztuje. Często sie lapie za głowe w sklepie przy przyprawach. Karola ja mam całą lodówke wypełnioną rzeczami, które jada mój mąż. A jest tego wiele i praktycznie wszystko dla mnie zakazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do suplementów i substytutów, herbat i wspomagaczy napiszę juto :) pamiętam , dziś jest mi okropnie zimno i zmykam pod kołderkę murzyn z filmiku całkiem niezły i też nieźle wymiata, spróbuję z nim jutro zatańczyć ;);) hi hi trzymacie się do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemdziesiat siedem
werka - chodzilo o przyprawy u tego pana na allegro; http://allegro.pl/listing/user.php/run?us_id= 1133560&order=p&change_view=1 ogolnie to chodzilo o herbate:) bo kujonka pytala o czerwona i zielona..:) i jej zapodalam link:))) a temat przypraw byl poboczny bo - jak zobaczysz koles ma ich multum:))) juz raz zamawialam i jestem zadowolona niesamowicie...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemdziesiat siedem
co do kusicieli :) to ja Wam powiem ze mam cala szafke :P w sumie moj narzeczony to wtrabia a ja staram sie jak najmniej..:) czesci nawet nie dotykam jak jakies chrupki czy cos takiego:) zreszta jak chipsy np je - zjem 5-10 i ja juz mam dosyc... same walory smakowe - lepsze sa przy jedzeniu jabłka :) jak dla mnie a ze slodyczy to wymiata czekolada:D dzisiaj dzien relaksu - piwko i czekoladowe cukiereczki z biedronki:D:D (nie wiem jak na was ale na mnie alkohol działa oczyszczajaco.... niczym zielona herbata :) ktorej to w sumie wypilam dzisiaj caly dzbanek i juz mi uszami na dzis dzien wychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×