Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Otyła Karolina 30 lat

RESTRYKCYJNA DIETA + ĆWICZENIA / 35KG DO ZRZUCENIA

Polecane posty

Gość zapuszczona
No też uważam że to super mixtura, ale chwilowo jestem w pracy wieć "czochem" nie mogę tu chuchać ;) W domu nadrobie... No u mnie te 4-5 kilo to nie lada wyzwanie. Kiedyś ważąc 65 (moj rekord życiowy, nawet w chwilę przed porodem ważyłam 63) schudłam 3 kg w tydzień własnie na south beach, niestety przy tak niskiej wadze organizm baRDZO WALCZY O KAZDY KILOGRAM, A MNIE ZALEZY NA ZDROWIEJ DIECIE BO NIE UZNAJĘ ŻADNYCH WYNALAZKÓW TYPU DUKAN, KOPENHASKA ITD... sorki za capsa ale nie chce mi sie już przepisywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapuszczona
Zasady diety South Beach Jak już wspomnieliśmy, nie należy obawiać się, że stosując South Beach będziemy chodzić głodni. Dieta opiera się na stosunkowo prostych zasadach. Nie zakłada znacznego ograniczenia posiłków, lecz wyeliminowanie z jadłospisu tzw. „złych węglowodanów oraz tłuszczów nasyconych. Wysoko przetworzone węglowodany (o indeksie glikemicznym powyżej 60), których należy unikać, znajdują się m.in. w makaronie oraz białym pieczywie. Nasz organizm szybko je trawi, przez co w krótkim czasie od skończenia posiłku pojawia się ponownie uczucie głodu. Unikajmy także nasyconych tłuszczów (głównie pochodzenia zwierzęcego), w które są bogate m.in. masło i smalec. W zamian, powinniśmy spożywać produkty bogate w węglowodany o indeksie glikemicznym niższym niż 50 (jak ziarna, warzywa i owoce), białka i tłuszcze nienasycone (np. olej rzepakowy, oliwa z oliwek, ryby, awokado). Węglowodany o indeksie glikemicznym poniżej 60 są wolniej trawione, dzięki czemu można uniknąć skoków zawartości cukru we krwi, co z kolei powoduje zaspokojenie energetycznych potrzeby organizmu na dłużej . Dlatego właśnie węglowodany złożone powinny być podstawą naszej diety. Jak już zapewne zauważyliście, bez konieczności liczenia kalorii i odmierzania ilości posiłków, możemy skutecznie pozbyć się nadwagi. Program South Beach dostarcza organizmowi wszelkich potrzebnych składników. Dzięki temu, dieta jest w 100% bezpieczna i korzystnie wpływa na zdrowie, dlatego można ją stosować jako plan żywieniowy przez całe życie. . http://www.dietasouthbeach.eu/index.html Naprawdę polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapuszczona
Dwa tygodnie I fazy są ciezkie, ale mozna stracić 6 kg, wiec warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
87 no jest kochana, jeszcze mówić nie potrafi a juz pyskuje :-) Twoja stopka dotyczy upodobań muzycznych czy sposobu bycia? Hej zapuszczona głowa do góry, 5 kg to niewiele - dasz rade :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kujoka - o jaaa to fajne sloneczko musi byc ta twoja malutka:):))) raczej upodoban muzycznych:))) sposob bycia bynajmniej nie w pojeciu "sex, drugs, rock'n'roll" :) jestem zagorzałą przeciwniczka narkotyków (w tym marihuany) i wolnej miłości (potocznego kur....) tez oczywiscie :) Ja od zawsze słuchałam rocka, metalu, punku, rock'n'rolla, bluessa, reggae raczej takie klimaty:) zycie sie jednak zmienia, czlowiek dorasta- glany w kącie, czarnych ciuchow coraz mniej... raczej wole szpilki i oczywiscie sukienki (w grochy miedzy innymi)... hehe :) a muzycznie... mniej punku - wlasciwie jego brak (widac okres buntu mam za soba) jezeli chodzi o sposob zycia to juz cos nie cos pisalam:) kocham podroze, kocham koncerty, kocham festiwale :) no i kocham swoj niegasnacy optymizm, kocham przyjaciol no i przede wszystkim kocham mojego kochanego :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze najwiecej trace wlasnie na koncertach:) kiedy mozna sie powyglupiac, pobawic, przy okazji zrzucic kg i nie mysli sie wtedy o jedzeniu:))) no albo na festiwalach - gdy sie jest odcietym na 3dni i 3 noce od "domowego jadla" to wiadomo ze nie pochlania sie az tyle;)) no i w ruchu caly czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
87 no to przybij piątke rokendrolowa koleżanko :-D 🖐️ Wybierasz się na Whitesnake do Spodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kujonka - ja mam teraz lipe..., studiowalam w sosnowcu - mialam blisko no i mieszkanie... wiec takie wypady byly kestia kilku minut:) teraz jestem juz po studiach, na stazu (konczy mi sie w tym miesiacu) wiec z kasa bedzie lipka... i nie wiadomo jaka perspektywa na przyszlosc - czy mnie zostawia czy bede musiala szukac kolejnego miejsca pracy.... ewentualnie pracowac za ochlap 700 zl :| Poniewaz w piatek jade z przyjaciolka do przyjaciol do warszawy a nie mam juz zadnych znizek :( ) to troche kasy pojdzie, wiec finansowo bedzie tragedia:( Juz i tak odpuscilam w tym rocku bluess meeting - w Toruniu - a bylam tam rok temu - impreza cudowna...mimo podrozy pociagiem 10h:) W kazdym razie - przybijam Ci 5tke :D:D na pewno bedziesz bawila sie przednio:)))) No i wyskaczesz kilka kilo w spodku:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaja. Ja też studiowałam w S-cu, ale przerwałam. A mieszkam niedaleko ;-P Jak znajdę towarzystwo, to owszem. Bo męża zostawie z pieluchami i kaszkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziennikarstwo i Komunikacje najbardziej przydatny kierunek na świecie :-) Ojojoj jaki ten świat mały :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nia diecie...
ja też mieszkam niedaleko sosnowca :-) wróciłam od lekarza, piję właśnie herbatę pu erh .. po wczorajszych ćwiczeniach bardzo bolą mnie nogi :/ dziś sobie chyba odpuszczę.. po południu zjem omleta z chudą szynka i plastrem sera.. miał być na slodko z jabłkiem i cynamonem, ale nie mam ochoty na słodkie.. ide się troszkę ogarnąc, jutro już niestety do pracy.. pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja sosnowiec zle wspominam i ciesze sie ze wiecej moja noga tam nie postanie;)))) ja rosyjski skonczylam..myslalam ze bedzie potrzebny no ale tez jest jak jest... nawet na kliku rozmowach bylam - ale wiadomo ze wezma kogos z doswiaczeniem:(( aaaa co do diet to podobno- grejfruty sa dobre - rzekomo nie chce sie po nich jesc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze omlet fajna sprawa - tylko mam wszystkie patelnie porysowane ( mężczyzni nie potrafią się posługiwać teflonem) 87 ja słyszałam, że grejpfruty obniżają cukier. A ananas ma jakies właściwości odchudzające. Karola odezwij się czy przetańczyłaś dzisiejsze linki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh - Kujonka - ciesz sie ze w ogole próbuja sie nim posługiwac:)))) Nie wiem jak z tymi grejfrutami i ananasami - wiesz kazdy inna spiewka znajac zycie:))) Karole - taniec chyba wciagnal dlatego jej nie ma:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka;-)
Witajcie dziewczyny, A ja stosuje tak juz wspominalam racjonalne odrzywianie plus steper i spacery.......oraz mam nowy sposób na ruszanie się w domu jak ktoś nie lubi cwiczyc........... .....Otóż energiczne sprzątanie, stosuję ten system od jakichś paru tygodni i powiem wam że działa niesamowicie, a oprócz tego korzyści jest więcej - idealny porządek w domu. I tak codziennie poświęcam dodatkową godzinę na energiczne sprzątanie ( oczywiście nie wliczam w to normalnego sprzątania tz takie codziennego jak mycie naczyń czy tam czegoś) wczoraj była niedziele wiec nie sprzatalam jakoś zawzięcie - ale np w sobote - przez godzine intensywnie myłam szczoteczka podłoge w kuchni, łazience i przedpokoju- oczywiscie wszystko na kucącą- lało się ze mnie, w niedziele miałam zakwasy na udach od kucania i wstawania non stop, podłogę mam idealnie czysta ( inaczej to jednak niż mopem) chłop mój zapytal sie czy kupilam nowe chodniki bo podloga jakos inaczej wyglada, a pozatym dawno juz nie widzialam prawdziwego koloru moich pieknych kafelek na podlodze w lazeince . Dzisiaj w planach mam wyszczoteczkowanie wszystkich drzwi w domu, a jutro okna......... i tym systemem dziewczyny na swieta tylko odkurze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapuszczona
Ja dodaję kolejne posiłki: 13.00 przekąska 10 gad chudej szynki z indyka 15.00 przekaska (w planie) wiejski lekki z rzodkiewką i szczypiorkiem 17.00 obiad 3 szt małych gołąbków bez ryżu (kapusta+ mielone + kropla sosu pomidorowego) 20.00 kolacja 2 kiełbaski z fileta (tarczyński) + kubek rosołu z zółtkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
zjadłam na obiadokolację omlet z 2 jajek z 3 plastrami chudej szynki i trochę startego sera żółtego i łyżeczka ketchupu później zjadłam jeszcze 2 łyżki jabłek pieczonych a rano kromka żytniego chleba bez masła + serek wiejski do tego 2 kawy bez cukru, kilka herbat pu -erh i woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapuszczona
Ja musiałam zaliczyć dwie wpadki juz w pierwszy dzień: kubek mleka z 4 zabkami czosnku i herbata z cytryna i miodem, którego nie znoszę.. Ale cóż...choroba nie wybiera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, od 31 pażdziernika zmiana totalna, a co za tym idzie nowe życie nowa figura. 3mam za nas kciuki, w grupie to raźniej walczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
hej, ja już w pracy od praiwe 1 h 30 min :) byle do 16.00 :) póki co śniadania nie jedłam, nie jestem głodna, piję tylko kawkę później mam jabłko , planuję dziś taki lekciejszy dzień... miłegio dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×