Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sympatyk34

Szukam fajnej dojrzalej kobiety na pogaduszki

Polecane posty

Gość aha ii ach
Dalia.O - podpisuję się pod tym, co napisałaś rękami i nogami :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalia.O Tak mądrze napisałaś. Ja myślę, że są wspaniali mężczyźni ... tak samo jak są wspaniałe kobiety, tylko że to nie jest takie proste spotkać w tym dość krótkim naszym życiu kogoś odpowiedniego. Jeżeli pierwszy związek rozpadł się z jakichś tam powodów to później pozostaje trauma i jest jak jest. Moje małżeństwo również się rozpadło po 20 latach i teraz szamoczę się jak ryba w sieci i doskonale Ciebie rozumiem. Tak naprawdę to nie wiem co mam robić. Szukać....nie szukać ...czekać....a tak bardzo potrzebuję bliskości.....to bardzo trudne i bardzo boli. Przeszłam przez wiele wizyt u psychologa. Nigdy nie przypuszczałam, że będzie taki mój scenariusz życia i uczę się bycia samą i cieszyć się drobiazgami i przestać pragnąć...... Bardzo gorąco Cię Dalia pozdrawiam i tak doskonale cię rozumiem. Cóż mogę powiedzieć.........może Tobie się uda......czego Ci z całego serca życzę. Inga Ps. Kupiłaś już tą dmuchawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołaczam do was
Dobry wieczór, Dalia opis w stopce :). Też po rozstaniu , minęły 3 lata i nic.Nie jestem w stanie nawiązać żadnej relacji.Wypalona ,zmęczona i spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyk34
Chwilę się nie zgłaszałał, bo przełożyłem miejsce zamieszkania z ciepłej Badenii do zimnych Mazur. Jak tu czytam, są jeszcze panie które jeszcze nie zapomniały swojej miłości. Zanim rozpoczniecze czytać afirmację na idealnego partnera (podłożone 09.11.11, godz. 21.06). Należy pozbyć się przeszłości i poprzedniego zauroczenia. Należy sobie wyobrazić, że stoicie z waszym byłym w odległości 1 m od siebie, jesteście powiązani ze sobą wieloma linami, sznurami itp. Teraz w wyobrażni weżcie do ręki ostry miecz. Jeżeli wierzycie w anioła stróża, to poproście go aby z wami przetnął te wiążące liny. Jeżeli nie wierzycie, to zróbcie to sami. Gdyby zauroczenie jeszcze jest, to powtórzyć kilka razy, ale dziennie tylko raz. Czytałem również że jest pani która interesuje się parapsychologią. Mogę przesłać manuskrypty moich odczytów na następujące tematy. 1. Jak wygląda życie po życiu. 2. Jak myśli i główne przekanania wpływają na zdrowie i samopoczucie człowieka. 3. Uzdawianie metodą REIKI 4. Uzdrawianie magnesami 5. Jak działa homeopatia i moc jej uzdrawiania 6. Uzdrawianie poprzez masaż stref refleksyjnych. 7. Pozytywna moc pyramid 8. Skuteczne leczenie raka, metodą naturalną. Zainteresowani proszę o podanie swojego e-maila i wymienić temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny gosc567
sluchajcie, szczegolnie wszyscy ktorzy w miare czesto uzywaja forum. na stronie ktora zaraz podam jest konkurs, chodzi o to zeby po prostu tam postowac . 4 najlepszych wygra po 500 zlotych. sens w tym jest taki ze strona ta powstala 3 miesiace temu i nie ma wielu uzytkownikow, pare postow dziennie moze autebntycznie sprawic kogos zwyciezca. Maja tez inne konkursy , bo chca na sile przyciagnac ludzi.l co chwile ktos cos tam wygrywa. maja 4 konkursy, plus wysylaja niektorym nagrody niespodzianki, np jedna dziwczyna wygrala ipoda poza konkursem dlatego ,ze np byla pierwsz osoba w danym miesiacu ktora wyslala zdjecie.... mowie na powaznie. adres http://www.dane-miast.pl - a skad to wiem? stad , ze jestem administratorem na tamty m forum. zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyk34
Rika19, chyba masz problemy ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyku a czym się zajmujesz w tej branży ,że prowadzisz takie odczyty i gdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyk34
Z zawodu jestem ekonomistą, a zajmuję się komunikacją publiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyk34
Czy już wszystkie panie wymarły czy się na nowo zakochały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wymarły i się na nowo nie zakochały bo to przecież nie jest takie łatwe ...tak się po prostu zakochać......trzeba umieć żyć samemu..... Pozdrawiam wszystkich gorąco i życzę dobrego tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyk34
Na idealne zakochanie, zalecam afirmację podłożoną 09.11. o godz. 21.06.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia maria
Jakos nigdy nie wierzylam w afirmacje. Nie jestesmy w stanie podswiadomie wplynac na drugiego czlowieka, jezeli on tego nie chce.Co z tego, ze mozna sobie wyobrazac niewiadomo co , jak sie nie ma z tym kims kontaktu. Gdyby to dzialalo, to nieswiadomie spelnialybysmy marzenia wszystkich zakochanych w nas mezczyzn. Zycie niestety jest o wiele bardziej zlozone niz to , ze powtarzanie mantry o sukcesie nam go zapewni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyk34
Mia maria, chyba mnie żle zrozumiałaś. Ta afirmacja ułatwi Ci znależenie idealnego partnera i nie jakiegoś tam który Cię nie chce, ale i na takiego też jest rada, tylko to jest przymus lub gwałt, a jak to się robi, zdradzam tylko w bardzo wyjątkowych przypadkach, np. gdy jest grożba samobójstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia maria
Twierdzisz, ze mozna przyciagac idealnego partnera, jak Cie rozumiem to znaczy , ze trzeba dzialac na czyjas podswiadomosc. Jak dziala ten mechanizm i czy moglbys to wyjasnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyk34
Przez telepatię wpływasz na czyjąś podświadomość. A skoro afirmujesz idealnego partnera, to ten impuls dotrze tylko do takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia maria
Ludzie sie zmieniaja i moga miec rozne zapotrzebowania, to co jest dzis idealne dla mnie jutro moze sie nie sprawdzic. Skad wiadomo, ze ktos taki to odbierze ? To o czym piszesz jest to przekazywanie mysli. Czy przekazujemy je komus kogo znamy, czy akurat komus kto jest podatny na nasze przekazy ? Jak wytlumaczysz to, ze czasami mamy z kims bardzo silny kontakt, a czasami nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyk34
Ten impuls z Twojej podświadomości trafi tylko na takiego który pod każdym względem pasuje do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia maria
Jezeli to jest jak piszesz, to znaczy , ze na calej kuli ziemskiej sa tylko dwie osoby ktore pasuja do siebie ? Co bedzie jezeli impulsy te odbiera wiecej osob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyk34
W pierwszej kolejności impuls ten dociera do osoby najidealniejszej, pomimo, że więcej kandydatów pasowałyby do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic z tego nie rozumiem, widocznie jestem głupia. Myślę, że to nie jest takie proste. Takie lelum polelum....... Albo chcesz z kimś być albo nie.....i taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyk34
To bardzo proste. Gdy czytasz tą afirmację którą powyżej podałem, to Twoja podświadomość pokieruje ten impuls do osoby która jest najidealniejsza dla Ciebie i spowoduje, że po jakimś czasie się spotkacie. Gdy to nastąpi, to w Twojej podświadomości powstanie mały wybuch i powie Ci, że to jest ta osoba idealna. Ażeby skrócić czas oczekiwania, to mogę e-mailem przesłać aurę pary zakochanej. Nad jedną osobą położysz swoje foto a na drugim wyobrazisz sobie, że jest to osoba idealna dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia maria
Zaciekawiasz mnie na tyle , ze mam ochote poeksperymentowac. Jakbys byl tak mily to przeslij mi to na mia2011maria@hotmail.com , chcialabym sprawdzic czy mam minimum zdolnosci telepatycznych. Moglbys wyslac tez kilka porad na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyku a masz może jakieś afirmacje na różnego rodzaju lęki i uprzedzenia które człowiek sobie sam wtłoczył do głowy i nie może od nich uciec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyk34
Tak mam wykład o medytacji. podaj e-maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyku - widzisz jakie masz powodzenie wśród kobiet :) Mam dość skomplikowaną sytuację osobistą i też bym prosiła o Twoją pomoc w znalezieniu idealnego partnera ina_ani@op.pl Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyk34
Dalia.o, przed chwilą wysłałem. Będziesz z wzajemnością zakochana aż pod same uszy. Zyczę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×