Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werka84

Trenować SILNĄ WOLĘ!!! W końcu może mój własny topik!! MÓJ SEKRET...CHUDNAĆ...

Polecane posty

fiszkotka wszystko będzie dobrze.;-) ciesz sie że nie wyglądasz jak ja ;-)no spadam w teren na godzmkę chociaz pobiegać jak wrócę to będę jeść dopiero :-)a i czekam na relacje jutro.;)tylko sie nie upij bo jutro kac będzie no i jak nie możesz to nie jedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki. :):) Widzę, że rozmawiacie o figurach to może ja też opiszę swoją. :) Nogi mam długie, ale tłuste (uda mi się ocierają tak u góry). Mam wcięcie w talii, ale to są boczki. Brzuch to w większości wisząca skóra - do połowy wzgórka łonowego. :( No i ręce mam szczupłe, ale za to ramiona ociekają tłuszczem, a piersi są przeogromne. :( Ehhh... Jak skończy się pierwsza miłośc, to kąpie dziecko, kładę spac i zaczynam cwiczenia. A gdzieś czytałam, że jak się zje grejpfruta na noc to przez sen się spala tłuszcz. :) Dzisiaj sobie zjem na noc :). I dziękuję Wam bardzo za miłe słowa. :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda mariola.:-) dzień dobry ja pije czasem sok wyciskam z dwóch i pije i myślę że działa.:-) tak w ogóle to se dziś wycisk dałam ech jutro zakwasy na bank będą.:-( no ale ćwiczenia jutro odpuszcze w sobotę nadrobie :-( bo tragedia już zaczyna sie robić godzina biegu i dwie prawie ćwiczeń oj uj aj :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet już śpi biedny padł na twarz ledwo zjadł żal mi go tyle tyrac dobrze że trzy dni wolne to odpocznie trochę :-) no i czas dla siebie w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc kobitki.:-) ja też już padam jutro ciężki dzień nie lubię tak.:-( . I pytanie czy któraś śmiała do czynienia z AsystorSlim.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama moja twierdzi że rewelacja lepsze od Ali chociaz alii to ma być na wiązanie tłuszczy jak sie chce zjeść porządnie to wcześniej trza wziąć ale mnie nic od tłuszczy nie interesuje bardziej od węglowodanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam ja odpoczywam juz za dlugo werciu relaxs bardziej mi potzrebny...dietuje trzymam sie jakos dzis kromeczka pieczywka chrupiego graham zaliczona z pasta jajeczna no cosik tak mi ona posmakowala na to rzodkieweczka i ta jedna kromeczka jestem zapchana..potem moze owoce poarnacz i gruszka i maslaneczke mam wiec jakos rozplanuje dzien z tym jedzonkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula_K.
Witajcie dziewczyny:) Coś ze mną nie tak. Jem mało ale często, czuję sie troszke lepiej ale od 2 tygodni strasznie boli mnie brzuch... objawy jak przy grypie żołądkowej, brzuch zrobił się bardzo duzy jakbym połknęła "przysłowiowego balona" nie wiem od czego to. Jak myślicie? na objawy ciąży chyba za wcześnie co? nie zjadłam nic starego czy nieświeżego, Nie mam pojęcia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula_K.
Ciąży nie ma, robiłam test;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc.:) Wczoraj sobie trochę pobiegałam. Boziu, myślałam, że sobie brzuchem zęby powybijam. :( Teraz się szykuję do teściówki, pewnie będzie chciała mnie karmic, ale nie dam się. :) A gotuje naprawdę dobrze.:P Wieczorkiem się odezwę dziewczynki. 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny trzymałam sie dzielnie,nie zjadłam nic zakazanego!::)było naprawde ciezko,ale dałąm rade,jak moj facet zajadał obiadek,to szłąm na fajk,e,jak mnie dopadał głod to jablko,lub barszczyk piłam,nawet słonym paluszkom oparłam ,to moj przysmak, Wypiłam tylko 2 piffka:P;;;;; miłego dnia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki.:-( boże ukochany ledwo pisze oczy mam jakbym spawala :-( a kac? Jak to kac żyć nie daje a tylko lampka wina i dwa drinki :-( facet twierdzi że nie jem to dlatego bo wątroba nie ma jak pracowac ale przecież wczoraj był i jeden ziemniak i surówka i kawałek piersi no przecież jem a dziś mnie mdli że o litości narodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolak
Mieć silną wolę podczas odchudzania, to jest to! To bardzo dobrze. Niestety ja je nie posiadam aż takiej dużej, by schudnąć tyle ile bym sobie życzyła. No ale nic. Poprosiłam koleżankę, by mnie wspierała w moim odchudzaniu. Jest nawet nieźle. Już dwa kilogramy schudłam. Ale niestety pozostało mi jeszcze jakieś cztery. Może się uda, tak do świąt. Trochę więcej ruchu na świeżym powietrzu i w domu i może dam radę. Co więcej poleciła mi koleżanka stronę http://tabletkinaodchudzanie.net.pl/2011/11/03/szybkie-odchudzanie-jak-to-zrobic/ i mam nadzieję, ze trzymając się tych informacji na temat odchudzania wreszcie uda mi się tyle schudnąć, ile bym chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa jaja i bieg na świeżym powietrzu to było to czego mi trzeba było ;-)gości mam jeszcze do wieczora ale niestety obiad muszę :-( robić jeszcze im ech ryba będzie i już a jak nie to z wczoraj zostało :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziś jeszcze teściowej urodziny hehe to znów jutro kac moze być ;-)żartuje żartuje haha ja to 50gram i znów pod stół taki pijak ze mnie:-P bolak życzę wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja numer roku dziś odpierdolilam zjadlam sobie na obiad rybke i ok surówkę no i ok a co do tego? Kto zgadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fleków sie naźryć :-( jaki głupi łeb ze mnie. Od jutra przez tydzień jogurt naturalny jak na początku. Żadne tysiąc maks czterysta i koniec.:-( rozpacz a jutro ważenie :-( ciekawe ile na tym tysiącu żem schudla.:-( pewno w przód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak masz rację tylko że to nie wola to bezmyslnosc kładlam facetowi i reszcie i żeby głupiej z siebie nie robić to i łyżkę sobie.:-( no wiadomo co trza było zrobić.:-( niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no lżej trochę i psychicznie lżej też ale od już diety ciąg dalszy no wczoraj już swoją wolę żem utwierdzila nie jadłam jak wszyscy tylko troszkę piersi z indyka i trochę sałatki :-) no postęp przynajmniej w święta będziemy dobrze mieć rybka będzie można będzie jeść :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę sobie znów zrobić czyszczenie chyba z tydzień jabłuszka tylko z drugi jogurty nat tylko dużo wody z jodem i dużo zielonej herbatki no.:-) móje postanowienie na przyszłe dwa tygodnie i nie ma zmiłuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki macie jakieś sposoby na oczyszczanie? poza kapusta :-) oczywiście .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka a Ty jak robisz ta paste? Ja to do jajka kładę jogurt grecki por pietruszkę pieprz no soli już nie kładę chyba że facet je to mu majonez dokładm i sól wtedy tylko on ser żółty se trze jeszcze. A ty jakiś inny przepis masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×