Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werka84

Trenować SILNĄ WOLĘ!!! W końcu może mój własny topik!! MÓJ SEKRET...CHUDNAĆ...

Polecane posty

shastraa przez kilka dni pociagne na maslance koktail z owocami i pieczywko chrupkie na sniadanko i kolo 17 godz zobaczymy jak pujdzie chce dobic by byla 7 z przodu marnie mi to idzie ale czas pokarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja sie odchudzalam raz w zyciu najpierw glodowka 7 dni potem zaczelam jesc ale tez biegac po 10km dziennie i poszlo 15kg w dol w 1,5 mies. potem ciaza i tragedia. teraz maly ma 8miesiecy, organizm sie zregenerowal i mozna sie odchudzac. nie mam czasu na sport wiec musze dietowac ale chce dojsc do 69 hehe zeby nawet 7 nie bylo z przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz zmotywowalo mnie to ze maz zrzucil 20 kg od mojego porodu i teraz nie chce zeby z taka rozwora sie pokazywal hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shastraa moim marzeniem jest wazyc tez mniej niz 70 kg ale poki co waga 75 kilo jesli dojde to bede szczesliwa bardzo daleka droga fakt ale mam czas do wiosny lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w wakacje bym chciala do druskiennik pojechac z rodzinka dobrze by bylo wygladac w miare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Mogę się do Was dołączyć? Waga jak w stopce, chęci wielkie więc zaczynam. Mam pcos więc jest mi bardzo trudno schudnąć, w przyszłym tygodniu ide do szpitala, ale do tego czasu chciałabym z Wami zrzucić troche sadła. Przyjmiecie kluseczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shastraa dzieki za przyjęcie:) Jaką dietę stosujecie dziewczyny? Ja do niedzieli wpieprzam siemie lniane i 2 kefiry dziennie, musze oczyścić te moje bebechy. Z ćwiczeń to rower stacjonarny muszę odkurzyć i jakieś 30 minut pofruwać na nim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiszkotko -cudownie sie czułam i wygladałam jak wazyłam 61-62,wiec chce tak samo,ale powiem Wam ze coraz ciezej mi sie chudnie..moze dlatego ze nie pracuje.a moze to starosc:P własnie zsiadłam z rowerka 60 min,robiłam tez brzuszki 600 no i tez niedługo ide do szpitala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promyczek a ja marze o Twojej wadze:) Jestem wyższa o 4 cm (174 cm) więc przy 67 kilo to wyglądam jak chuderlak(mam tzw. grube kości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdziele mam 21 koilo do zrzucenia😭 dziewczyny kopcie mnie po dupsku jak będę żarła! Mam tendencje do kompulsywnego obżarstwa, jak wpadam w ciąg, to masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez juz tylko 20 zostalo hehe ja ogolnie mniej zrec, aby w tysiacu sie wyrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No włąsnie nic nie doczytałam o diecie, tylko tyle,że 10 lat temu schudłaś ze 100-wy. Jaką dietę stosowałaś? Ja jestem dziś po lnie i 1 kefirze. Następna dawka lnu o 15, a o 18 kefir i finito. W domu rower, a po pracy jadę sobie kupić ciężaki takie po 1,5 kg. Będę ćwiczyła moje łapki, bo są strasznie słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dieta? przestałam zreć,a nawet jesc normalne obiadki,wszelkie tłuszcze, słodycze,make,jadłam jogurty,naturalne czasem owocowe,duuuzo warzyw,czasem miesko chude,ryby i jaja w sumie teraz robie tak samo,wiadomo ze sa dni kiedy łamie te zasady.pozwalam sobie na cos zakazanego ,ale na drugi dzien od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NA DIECIE...
a ja dziś 06.00 serek wiejski z płatakami 12.00 jabłko małe O 17.00 planuję jogurt naturalny dANONE i 2 sucharki zrezygnowąłam ze słodkich serków homogenizowanych i owocowych jogurtów. Jem bardzo dużo serków wiejskch najpeliej smakują mi z piątnicy 0% tłuszczu ale jak nie ma to zjem z innej firmy, jogurty naturalne, kefir zreguły rano jem takie śnadania, do tego trochę płatków, albo wasa często też jem na śnadania chleb ciemny 2 małe kromki z serkiem twarogowym, pomidorem, chudą wedliną czasami jak jestem w domu kakao, omlet, jajecznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja Was podczytuje od kilku dni ale udzielalam sie na innym topiku niestety pada chyba:( Mam nadzieje ze mnie przygarniecie;) Na diecie hej:) widze ze i Ty sie tutaj przenioslas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki :-) ja już wyjezdzam mam nadzieję że będziecie sie tu pięknie odchudzać.:-P. Powodzenia ja na drogę w pojemnik jabłka dwa i trzy jaja na wszelki wypadek. Pa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz moze kilka slow o mnie;) Mam 175 cm wzorstu i jeszcze 2 lata temu waga pokazywala 110 kilo , pewnego pikenego dnia nie wytrzymalam i schudlam w ciagu okolo miesiaca 15 kilo Nie objadalam sie ale i nie trzmalam diety przez kolejne 1.5 roku az postanowilam ze chce schudnac wiecej schudlam do 88 kilo. Zwazylam sie 10 dni temu i niestety bylo znowu 90.05 wiec walcze od nowa moj cel to 69 kilo:) Tearz waze juz 88:) i mam nadzieje ze do nowego roku zobacze z przody 7:) Nie bede nigdy wazyc mniej niz 65 kilo bo mam grube kosci i duzy biust. Teraz nikt nie wierzy mi w moja wage kazdy mowi na maxa 75 ale niestety prawda jest inna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamten topik upadł bo autorka
niejaka Karolina von Otyła XXXta założyła nowy topik, który zwie się "Restrykcyjna dieta, pierogowo, śmietanowo, majonozewa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NA DIECIE..
Ewelka1988 --- :) tak tutaj też zaglądam :) ale głównie na forum to w pracy jak mam troszkę luźniej.. a dziś do 18.00 co najmniej :/ tymczasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×