Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werka84

Trenować SILNĄ WOLĘ!!! W końcu może mój własny topik!! MÓJ SEKRET...CHUDNAĆ...

Polecane posty

Kurcze tydzień prawie minął a tu tylko 20dag mniej tylko coraz ciężej może przez to że ten tydzień był bez ćwiczeń ech nie ważne muszę się więcej ruszać zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
hej ja mam ostatnio straszny nawał w pracy, poprostu nie ma czasu na nic do tego problemy osobiste... skutecznie powodują, że jeść mi się nie chce :( Jedzenie też nie za dobre, nie jem dużo, ale jem 1 posiłek w ciągu dnia, w poniedziałek, bułka z serem tylko i poćwiczyłam tylko 20 min, dziś zjadlam rano monte te duze i też bulkę z serem ... późno wracam do domu i nie chcę jeść na noc a nawet nie mam czasu ani sił werka - współczuje naparwdę, na takie zachowanie to poprostu bark słów :( a waga pewnie ze stresu tak się zachowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na diecie... Twój sposób odzywiania to Ci tylko zaszkodzi ale rozumiem jak człowiek nie wie w co rece włozyc i jeszcze problemy osobiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki ja mam takie pytanie myslicie ze jest sens noszenia teraz takiego pasa sciagajacego czy to tylko po porodzie daje efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny nie mam już motywacji wyglądam w miarę ok, nie mam już ciśnienia że są ogromne boczki ale miałam cel 58 kg i tego się muszę trzymać jakaś deprecha mnie ogarnia, nie jem dużo ale jest to zwykle nieprzemyślane... dajcie mi trochę pozytywnej mocy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
juju - mam to samo i opuściłam ćwiczenia ale nie wyrabiam czasowo... ale dziś wracam już do regularnych posiłków śń kromka chleba z ziarnami z masłem i plaster sera żótego 2 śn: będzie jogurt do picia obiad jajako i jakaś surówka zabieram się za parce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuuujuuuuu
wczoraj znów poległam...nie ćwiczyłam, jadłam wieczorem:-( podobno różnica miedzy dobrym a złym tygodniem na diecie to 1 kg u mnie pewnie waga stoi dziś planuje sie trzymać 1 śniadanie: filiżanka płatków z mlekiem do pracy mam kanapkę, jogurt i banana potem lekki obiad i może rower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
juju --- ja wczoraj też jadłam wieczorem, nie były to jakies bardzo kaloryczne rzeczy ale dużo objętościowo i czułam się przejedzona. wczoraj poćwiczyłam 25 min a steperku i 50 brzuszków na szczęście ten wariacki tydzień się u mnie kończy już. póki co nie jadłam jeszcze śniadania a juz w pracy jestem, mam 2 jogurty, dorzucę do nich troszkę płatków i migdałów i kiwi jak mnie bardzo głód złapie to zjem kawalek bułki to mi musi starczyć gdzieś do 20.00 bo dopiero o tej porze jak nie później będe w domu. Ale dziś mam zamiar już nie jeść tak dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie..
karolcia -- nie załamuj się. Jak widzisz każda z nas miała ten tydzień nie za ciekawy pod względem, ale najgorsze co możemy teraz zrobić to rzucić dietę w kąt. Nie ma tak - bierzemy się w garść i walczymy dalej. Ty słodycze zjadłaś, ja za dużo chleba. Ale dziś już grzecznie dietkujemy oki?\ ;) a czasami trzeba więcej zjeść, więc nic się nie martw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie..
*pod względem DIETY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, ja już przewaliłam już chyba drugi tydzień...jem mało,ale straszne śmieci na szczęście waga nie przekracza 66 kg wiec nie tyje muszę trochę zaczać zwracać uwagę na zdrowe jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie..
ja póki co zjadłam śniadanie: *jogurt Danone z ziarnami zbóż * 4 lyżki płatków corn flakes * kiwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
ja już w domu i nareszcie weekend. mam dość tego tygodnia podsumowując dzisiejszy dzień był lepszy od wcześniejszych bo zjadłam przynajmniej 3 "posiłki" śn: *kiwi * jogurt naturalny z zbożami * płatki cornflakes i łyżka migdałów II śn: * pół rogalika maślannego obiadokolacja: * 4 placki z mleka i jabłka przez cały dzień kawa bez cukru, herbata pu erh i woda niestety nie ćwiczyłam dziś... i szczerze nie chce mi się dziś już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJoj kobietki zaniedbany jest ten topik.... . Widze że się poddajecie oj nie dobrze ja tam za was trzymama kciutki... . Ja w trakcie malowania mieszkania jestem... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak zaniedbujemy...u mnie niezbyt dobrze, mam kłopoty rodzinne i nie tylko...jem co popadnie, waga niby spada bo jem mało, ale wiem że to złudne jedno pocieszenie to fakt że dziś na wadze 64,5 kg czyli spadek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
ja jestem i właśnie zeszłam ze steperka 45 min - 312 kcl spalonych i 40 brzuszków, wczoraj na steperku 35 min i 30 brzuszków. z jedzeniem nawet ok, ale dziś zjadłam dość duże śniadanie, szklanka mleka zalałam, nie cała szklanka płatków i bułka pszennna (miałam taką ochotę na bułkę,:D) i 2 plastry sera żółtego. później planuję już bez chleba twaróg chudy i może jajko. u mnie waga niby cały czas taka sama ok 56,5 - 57 kg, ale powinnam okres dostać na dniach, al hmm póki co objawów nie mam. Mam nadzieję, że przez to odchudzanie mi się nie rozreguluje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki ja własnie zjadłam obiadek czyli ryz i warzywa chinskie uwielbiam to a mnie to nie dosc ze jakis dół łapie to jeszcze zeby mnie zaczynaja bolec porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja na wstępie bardzo Was przepraszam że prawie teraz nie zaglądam ale nie mam internetu jak mi się gdzieś uda to napisze jak nie to nie napisze a tęskni mi się za pogaduchami tu z wami kurcze może się odbije to kupię jakiś komp bo na ten czas to trzeba było ważniejsze sprawy załatwić i kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym dietę jak najbardziej prowadzę mam zamiar jeszcze troszkę zgubić tzn jakieś 9kg więc do celu nie daleko choć trzeba będzie więcej ćwiczyć ale przynajmniej czuje się świetnie lekko nowa garderoba fajne ciuchy wkońcu być normalną marzenie było i się spełnia a co najważniejsze zdrowie serce nie wali nadciśnienia nie ma no i nauczyłam się lekkiej kuchni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale teraz już mam tele normalny to chociaż z niego będę mogła zaglądać i pisać jak kiedyś trochę jeszcze nerwy mam ale mi przechodzi poza tym już luty za pasem Kobitki zostało się dwa miesiące tylko do mojego celu więc trzeba się wytezyc żeby w święta błysnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaliczyłam wczoraj kompuls jadłam bułkę, paczka, banana, pomidorową, bigos, garść paluszków:-( aż niedobrze mi sie robi na samą myśl;-) dziś oczyszczanie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki ja już w domku po pracy wybieramy się na basen trochę popływać i masazyk dziś zalicze wkońcu jakiś relaks dziś się trochę przezarłam hehe bo żem zjadła rano trzy jaja na twardo duży pomidor potem sałatkę i jeszcze nie dawno warzywa na parze z podwójną piersią z kurczaka tak żem se dała że ledwo chodzę he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczyna mnie martwić moja skóra na brzuchu wszędzie super i wogóle aż oglądać się chce sama siebie ale brzuch trochę nie bardzo i rozstepy mało co znikły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×