Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werka84

Trenować SILNĄ WOLĘ!!! W końcu może mój własny topik!! MÓJ SEKRET...CHUDNAĆ...

Polecane posty

jadę na basen także jak wrócę to myślę że damy sobie stópki zrobią będzie widać każdy sukces niech trole które nas krytykują zazdroszczą sukcesów.:-) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj werka ale szybko chudniesz, szczerze gratuluje. Pisalas ze bierzesz slub w wakacje a w ktorym miesiacu dokladnie? Bo mi sie oswiadczyl partner i tez w wakacje planujemy...mam motywacje ale poki co jutro mija miesiac jak calkowicie zrezygnowalam ze slodyczy. Niestety caly czas wpieprzam inne zakazane rzeczy ale nie umiem tak od razu ze wszystkiego zrezygnowac. Ale teraz to juz motywacja wielka...tak mysle ze w sumie na pazdziernik sie zdecydujemy, nie ma co...musze ten rok miec bo roznie bywa a chce zdazyc schudnac...nie wyobrazam sobie siebie w sukni slubnej w takim stanie...koszmar. Jutro sie dla picu zwaze czy stoje chociaz w miejscu i nie tyje czy dalej tyje. Przepraszam ze sie tak rozpisalam. Werka bardzo podoba mi sie ta miksturka Twojej roboty. Czym mozna zastapic miod i senes? Miodu nie lubie a senesu nie moge bo cierpie na czeste biegunki. Jak z tych dwoch skladnikow zrezygnuje to tez bedzie dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje menu jak narazie: sniadanie: mleko 2% , błonnik zdrowy, troche musli i kawa ...;;/ ok, od jutra musli odrzucam 2snaidanie-obiad 4 kiszone, jabłko w miedzyczasie 2 czerwone herbaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj milaska :-) znalazłaś mnie dawno że tak powiem sie nie widziałysmy he he przenośnie mówię. No ja taka święta to nie jestem cyrk dziś odstawilam roku na obiad zamiast coś pożywnego zjadłam trzy suche ziemniaki a potem se jeszcze garba dorobiłam bo paluszki skupnelam no! I co tera :-( Sirota ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana mila słuchaj miód tam jest do smaku co bo nie każdy to wypije ale zamiast jak chcesz słodkie to dwa słodziki choć nie zdrowe.:-( ale czasem trzeba.a własnie jak masz biegunki to nie musisz senesu zrób zielona bardzo mocno z cytryna i chili a jak chcesz zamiast senesu ja czasem tak robię dodaj kore kruszyny bo on ma działać na zapaścia przy białku rozumiesz mnie?:-) zaparcia psia krew heheh ale kruszyma jest ok kruszyna ja to wale numerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) mała wielkie owację ale tak powiem Ci że nie wszyscy kochają wieszaki 93%lubi normalne kobiety czyli proponuje te siedem i będzie super co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila w sierpniu bo miał być czerwiec ale rachunki nam pod względem kaski sie nie zgadzają niestety ale co tam. No nam niestety nikt nie dołoży :-( ale damy radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała słuchaj jak lubisz to jedź ale np łyżke dużą do jogurtu czy serka homo naturalnego spokojnie patrz tylko czy nie zawierają dużo węglowodanów czyli mniej niż piętnaście gram na sto gram produktu wtedy ok i najważniejsze bez mączki kukurydzianej bo jest tyje produktów które mylą że nie można jeść a własnie można mimo kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś sie wyszalałan na basenie.:-) cudownie sie czuje. A teraz hit dziewczyny dziś pani która też przychodzi na basen powiedziała mi że już 40kg schudla na piwie Szok? Nie mówi tak że chmiel poprawia metabolizm i spala tłuszcz tylko problem tkwi w tym żeby wieczorem wypijac dwa piwa no powiedzmy jedno bo bym pijana była i nic broń panie boże zjeść naprawdę bo będzie odwrotnie obiecała że naprawdę pomaga i tylko ten warunek że jak zjesz coś to po ptokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka;-)
witam kobietki jak tam wasze dietki i jak samopoczucie? Ja dzisiaj zjadlam reszte salatki ze wczoraj. A wczoraj zrobilam sałatke z : 3 czerwone cebule, 3 ziemniaki, 4 garscie warzyw (kupje takie mrożone tam jest mix marchewki groszku i kukurydzy) doprawilam to solą, pieprzem i ziołami i dodalam łyżkę jogurtu- wyszlo pysznie i bardzo dużo. Mój chłop - tez na diecie - zjadł trochę na kolacje, dzisiaj zjedliśmy oboje tą sałatkę na śniadanie, oraz ja dokończyłam na obiad.............. a tej sałatki to wyszła taka naprawde duza rodzinna micha ......... Myślę że na kolacje zjem dzisiaj rowniez jakas fajna sałatkę, byłam w sklepie i kupiłam same warzywka.......ehhh będzie pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć stokrotka dzień :-) jak ostatnio co dzień pranie sprzątanie gotowanie dietowanie i cwiczenie:-) i bardzo dobrze. Dziś byliśmy na zakupach ale jak już w niektórych sklepach świątecznie pięknie naprawdę dużo już bożonarodzeniowych dekoracji i wogóle a tak wcześnie.:) ale przyjemnie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze ja zrobię taka sałatkę tylko bez ziemniaka i kukurydzy to czym zastąpić ? Napisz moze jak będziesz miała czas jak dokładnie robisz to moze zamiast ziemniaka dam brokuły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka dzieki, to ja zrobie sobie te miksture z samej zielonej, cytryn i chilli, uwazam ze te skladniki rzeczywiscie moga pomagac. Ja tam bez slodzika bo picia nie lubie slodkiego. Heh z ta suknia i jej przymierzaniem to moze byc ciezko bo ja nie mieszkam w pl. Mam w gazetach takie sliczne fasony upatrzone ale do nich to naprawde trzeba miec figure i nie wiem czy zdarze tyle schudnac ehh...z tym piwem to mnie rozbroilas, powaznie mozna tak schudnac? Ja bylam przekonana ze to najbardziej tuczacy alkohol ze wszystkich. Stokrotka a Ty co robisz ze tak ladnie tez chudniesz? Podalabys przykladowy jadlospis swoj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też w szoku ciężkim a ona że to przekąski zabijają właściwości ale należy pić piwo jasne i musi być nie pasteryzowane ale bez slodu jakiegoś tam chyba jęczmiennego bo innego piwa nie zawierają niektóre nie znam sie;-). Za mało pije ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym napewno coś schudniesz a ja i tak nawet jak będę normalnej w miarę wagi będę szyć suknię własnego projektu było nas pięć zostałam ja i moja będzie ta naj naj prawda że tak? Zawsze byłam ta naj naj ale gorsza grubą i wogóle a teraz im pokaże koleżankom za centa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny.:-( stosujecie jakieś balsamy kremy czy żele ja kupiłam teraz balsam taki granatowy silnie ujedrniajacy z soraya zobaczymy i mam taki żel czerwony stymulujący spalanie tłuszczu i taki jeż do wcierania balsamów ale to wszystko lipa.:-( skóra to jeszcze jak narazie ok ale te rozstepy zwłaszcza teraz po solarium tu brązowa a tu na brzuchu białe linie boże okropne masakra.:( nic już nie działa.;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i znalazlam cie werciu...witam i pozdrawiam wszystkich.werciu ciekawy topik az milo sie czyta bo jest ktos kto pisze rozwija go nie stoi w miejscu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry otyła
ale z takim podejsciem ( ważąc się codziennie ) nie osiagniesz efektów. Myslisz, ze schudniesz 20 kilo w 20 dni? Bo tak to wyglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie myślę i mam świadomość, że waga nie będzie ciągle spadać, póki co leci w dół, to mnie cieszy więc zapisuje efekty, mam nawyk codziennego ważenia, nic na to nie poradzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry otyła
nie napisałam tego złośliwie, sama mam sporo do stracenia, zaczynałam z rozmiary 44, juz jest 42, chce 38-40, oczywiscie to nie moje pierwsze podejscie. Ale w koncu przestawiłam myslenia- w ogóle sie nie ważę, bo to nie jest istotne tak naprawde- a co jest istotne? Zdrowie-czyli zdrowe odzywianie i duzo ruchu. Zacznij tak, a piekna sylwetkę otrzymasz w bonusie. Ja zeszłam o rozmiar w ciagu miesiaca, poprawiła mi sie kondycja, skóra, włosy, samopoczucie! To ma byc sposób na zycie! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobiety.:-) dzień dobry choć mokry pada ale nie szkodzi.:-) dorotka super że jesteś ;-). Mała co do zapału póki co go nie brakuje.:-). Wam też życzę tego zapału i trenować silną wolę zanim weźmiesz jedzenie do ręki pomysł dwa razy czy warto czy to tylko zachcianka ustan i myśl tak poważnie czy potrzeba wam zjeść to ciastko czy ta szklanka koli jest do życia niezbędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, co u was? ja dzis waag 57.5 ;( niewiem co jest. chyba przed okresem . jak na razie tylko kawa na sniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory otyla i karolina.:-) dzień dobry wielkie owacje za ten spadek dla Was kobitki trzymać tak dalej u mnie jutro waga ech aż sie boję.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała na boczki i brzuch bo u mnie ponad połowę go już nie ma i dzięki bogu bo przez te sadlisko to ledwo buty wiązałam.:-( ale już ok ok.:-) to ja polecam basen, hulahop to napewno ćwiczenia aerobowe i moze skakanka jak lubisz bo brzuszki to broń panie boże bo brzuch będzie większy bo będą rosły mięśnie pod skóra czyli tłuszczem a i tak ich widać nie będzie jak znikną wtedy będziesz trenować kaloryfer.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×