Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werka84

Trenować SILNĄ WOLĘ!!! W końcu może mój własny topik!! MÓJ SEKRET...CHUDNAĆ...

Polecane posty

po dwa pije bo mi pomaga dlatego że jem dużo białka. Jakoś nie mam problemów z tym i nic mi nie dolega. Po trzy ilość kalorii moze być i mniejsza byle by dostawał organizm niezbędne witaminy i minerały w odpowiedniej dawce. I napisałam owszem że walczę o każdy kg nie mówiąc że poza mną nikt więcej tylko po to żeby na początku zaznaczyć dla trolli że nie spędzam całego dnia na pisaniu na kafe itp. I na koniec nie sądzę żebyś była złośliwa skoro martwisz sie o takiego grubasa jak ja.:-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i napisałam też po to że walczę dlatego żeby inne osoby mogły sie dołączyć i nawzajem sie spierać po to te topiki są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i oczywiście chce podziękować za gratki za spadek wagi także bardzo mi miło i dziękuję. Czy Ty też sie odchudzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Werka, bardzo współczuję tych poronień :( Życzę Ci powodzenia w walce o zdrowie i o lepszą przyszłość. I miło mieć wsparcie ze strony chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilian stad u mnie te depresje i nerwice ale jest już w porządku także dąże do celu w końcu w wieku 27 lat sie nie kończy zdążę mam nadzieję.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro jesteś taka mądra to moze i wszystko tak dobrze wiesz kochana.:-) świstatłusta to teraz zdecyduj bo najpierw piszesz jak można tyje wpierdalać a potem każesz jeść zdecyduj sie kochanie bo gubisz sie gubisz.:-) a moze chcesz schudnac i nie umiesz i zazdrość cię zżera? To przyznaj sie coś z dziewczynami wymyślimy prawda kobiety? Ha ha :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkie grubasy;-). Werka84 czytam topiki i wszędzie cię półno, towarzyska jesteś jak widzę,chwytasz wszystkie rady, trzynasz sie jak widzę bardzo dobrze i nie poddajesz tylko zdradz mi ten sekret na trenowanie silnej woli u mnie to jej w ogóle brak totalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka powaznie przez tluszcz traci sie ciaze? Bardzo Ci wspolczuje bo sama stracilam dziecko ale w 10 tyg. Ty juz bylas w polowie, przykro mi. Mnie lekarz nic nie mowil ze to przez otylosc a bylam u kilku bo od poczatku mialam zagrozona ciaze. Teraz to sie przerazilam ze to wina tego ze jestem gruba i sama jestem winna temu co sie stalo. Piszesz ze masz otylosc brzuszna, z jednej strony to chyba dobrze bo podobno bardzo latwo jest stracic brzuch. Ja w sumie cala jestem jak jeden wielki kloc ale np przy wadze ponad 70 kilo widac u mnie ze uda mam grubsze od reszty wiec wynikaloby ze jestem gruszka. To mi ciezej bedzie spasc z wagi. Zrobilam sobie ta miksture i myslalam ze mi chilli wypali gardlo heh.. Ale ogolnie smakuje mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj lut :-) . U mnie to stopniowo sie zaczęło od odkładania jedzenia na później po przez jakieś zajęcie lub ćwiczenia,mobilizacja przez dziewczyny które na swoich topikach radzą i pomagają jak mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila moze tylko straszył żebym schudla ale nie sądzę bo w klinice DJ nie stwierdzili u mnie wad. Poczytaj o ciąży a otyłości brzusznej w necie nie mam linku żeby Ci podać ale jest pełno wypowiedzi lekarzy że nie dość że ciężko zajść to jeszcze potem ciąża sie nie moze trzymać przez coś tam coś tam i taki nadmiar tłuszczu wogóle wypala poczytaj znajdziesz napewno poza tym nie sądzę żeby mój lekarz który zna mnie piętnaście lat kłamał żeby mnie straszyć.nawet w innych poradniach powiedziano mi że jedyne co mogę zrobić żeby urodzić zdrowe dziecko to dojść najpierw do wagi chociaz 80kg potem zrobić wszystkie badania i sie dopiero starać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero zlosliwosci
"jaka to choroba wydumana? Przecież jestem gruba to nie choroba tylko sasniecie sie na własne życzenie" chodzilo mi o lipofilię " po dwa pije bo mi pomaga dlatego że jem dużo białka. Jakoś nie mam problemów z tym i nic mi nie dolega." jedzac za duzo bialka przez dlugi okres czasu mozna sobie uszkodzic wątrobe a co do picia to zrezygnuj z senesu, poczytaj o szkodliwosci dlugotrwalego stosowanie srodkow przeczyszczajacych! "Po trzy ilość kalorii moze być i mniejsza byle by dostawał organizm niezbędne witaminy i minerały w odpowiedniej dawce." bzdura, jezeli myslisz o wlasnym zdrowiu i dobrej sylwetce do konca zycia to zwieksz ilosc kalorii i wprowadz wicej ruchu. proponuje abys udala sie na chociaz na jedna wizyte do lekarza dietetyka aby porozmawiac o tych wszystkich rewelacjach. czy ja sie odchudzam? nie ale prowadze zdrowy tryb zycia, kiedys mialam nadwage ale od wielu lat nie mam z tym problemu pomimo ogromnej sklonnosci do tycia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila ja chce osiągnąć 70kg nie widzę u Ciebie takiej otyłości u mnie było 115kg czujesz to? Więc jaka tu opcja. I nie powiem żeby to chęć posiadania już dziecka tak mnie motywowała ale chęć nie sapania i czerwonosci przy wiązaniu butów na przykład i kupowania normalnych ubrań poza tym zdrowie móje serce i kręgosłup masakra a już jest dużo dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zero złośliwości ja bez białka i warzyw to ani rusz, więc :-( co mam jeść świni,krowy itp poza kurczakiem i ryba do ust nie wezmę i koniec. Co Ty radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kobiety.:-) spadam bo dziś poza 10km rowerem nic nie robiłam. Trzeba godzinke sie chociaz po pocić;-). Do miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i czekam na nowe porady i pomysły :-). Zero złośliwości założyłam ten topik nie po to żeby komuś coś narzucać :-) tylko żeby sie dzielić doświadczeniami itp.każdy tu daje swoje rady pomysły i tak dalej także przyłączaj sie zapraszam i pomagaj nam grubaskom;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero zlosliwosci
jezeli chcesz odzywiac sie zdrowo to powinnas stosowac zasady piramidy odzywiania. (poczytaj w googlu) bialka szukaj oczywiscie w rybach, ktore dodatkow miaja kwasy z grupy omega, chudej wolowinie (zelazo), drobiu, ale równiez w produktach sojowych i odtluszczonych produktach mlecznych. nie rezygnuj z weglowodanow w postaci pelnozbozowych kasz, makaronow i ciemnego pieczywa bo to one sa jak miotelki w twoim przewodzie pokarmowym (to zamiast senesu!) warzywa jedz ile masz ochote, zwlaszcza zielone. uwazaj tylko na kukurydze bo jest bardzo kaloryczna, lyzka dziennie to jest max. straczkowe tez nie sa wskazane bo wzdymają jezeli jesz marchewke to tylko z oliwa bo wit.A wymaga tluszczu! jedz 4-5 posilkow dziennie, pij duzo wody i nie podjadaj! jezeli nie chce ci sie wyliczac zapotrzebowania kalorycznego to stosuj diete okolo 1100 kcla ktora mozna ciagnac miesacami bez szkody na zdrowiu i bez spowalniania mprzemiany materii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero zlosliwosci
a i jeżeli szukasz cennych rad to wejdź sobie na sportowe forum dyskusyjne, w dziale "odchudzanie" wyczytasz wszystko co ci potrzebne ale i tak zalecam wizyte u dietetyka zebys za pare miesiecy nie obudzila sie z efektem jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale se dziś dałam ostro.:-) ćwiczenia bieganie ach bordowa jestem polichy jak buraki hehe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka84 no coś Ty? Aż cztery? Chyba żartujesz? Jak mogłaś? Hi żartuje żartuje :-). Ja dziś miałam bardzo ciężki i pracowity dzień także mało zaglądałam do Was,ale jestem na bierząco. Werka przecież to nie koniec świata kopytka to nie smalec.;-). No ja dziś postępy robię duże, nie jadłam nic słodkiego to po pierwsze a po drugie żadnego fast-fooda. Dumna jestem z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×