Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werka84

Trenować SILNĄ WOLĘ!!! W końcu może mój własny topik!! MÓJ SEKRET...CHUDNAĆ...

Polecane posty

mała no i wzdymające jedzenie takie jak ziemniaki czy napoje gazowane zresztą chleb to tu największą rolę biały zwykły odgrywa on tworzy w większej mierze te boki i brzuch przez drożdże.:-( ale przecież kobiety my go nie jadamy to co tu sie martwić prawda.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała przy małpie to normalne też nie wiedziałam dorotka mi powiedziała i tu koleżanki z mojej byłej.:-( pracy że można na wadze 1kg a nawet do 2,3kg złapać ale spokojnie nie martw sie do tygodnia po okresie wszystko spadnie poprostu nie waż sie a potem po wszystkim będziesz szczęśliwa bo taki duży spadek będzie na wadze tylko pamiętaj żebyś tak jak ja dwa tyg okresu nie miała.:-) bo wpadłam w panikę na szczęście lekarz powiedział że przy@ nie wolno brać nic na odchudzanie ani żadnych herbatek pić no nie na każdego działa.:-)także bez paniki nie od jedzenia te pół kg.:-) malenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś na śniadanie były roladki:-)tzn niby roladki tak he he w sałate zawijam pół jajka i plaster fileta z indyka i kawałek ogórka kiszonego zjadłam cztery i pękam.:-( i po co to tyje zryc no dobra nie ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i do końca dnia już tylko sok wielowarzywny i jabłka bo kara za wczorajsze paluszki uch jak ja mogłam to świństwo jeść idiotka jestem no idiotka.:-( haha;-) naprawdę walnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idziemy z facetem w teren.:-) na dwie trzy godzinki po lasach i rezerwacie z lornetka połazic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
także znikam ;-). Będzie wkońcu czas gdzieś razem pochodzić bo mój to leniwy jak diabli.;-) nic mu sie nie chce no moze nie wszystko po nocy stwierdzam ha ha ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że tylko herbatka i do domu zawsze tak robi także spokojna bo tylko szwagierka hehe plotuśnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jezu znów jakieś sie przyplatalo zblakane nie dowartościowane sierocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie póki co dobrze :) pokuski były mama :) upiekła ciasto, mieszka akurat w domu obok i przyniosła, ale powiedziałam nie dam się i już, podzieliłam sprawiedliwie mężowi i córkom :) i stwierdziłam dasz radę :) małe sukcesy cieszą, choć przyznaję mam dziś straszliwego doła, mimo, że póki co powinnam się cieszyć, o waga spada przecież, ale sama świadomość, że doprowadziłam się do takiego stanu jest cholernie dołująca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Gogla :) spokojnie !!!! trzymaj się !!!! usiądź i popisz może Ci to pomoże !!! pamiętaj, że nawet drobne błędy nie przekreślają naszych starań, jesteśmy tylko ludźmi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Gogola :) nie Gogla :) zmykam pożalić się troszkę na swój topik, jestem z wami... co do białego chlebka Werciu to ja go akurat jem, w małych ilościach, ale nie wykluczyłam, może z czasem, przejdę na zdrowiutki ciemny, razowy, otrębowy orkiszowy czy jakiś tam chlebik, póki co nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór.:-) Panie mile i piękne.:-)karola spokojnie ja człowiek neutralny mnie żaden trol nie przeszkodzi.:-). Mała jaka znów porażka przed okresem i do tygodnia po zawsze wody i wogóle przybywa także wszystko spadnie nie martw sie. Karola super przechadzka:-) ciemno potem i lasy he he jazda nie zła ale ludzi sporo konną jeździ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już od wiosny tak nie byliśmy żeby na spacer iść na dłużej niż dwie godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina co za dol? Będzie dobrze jak zawsze.:-) nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fetta
:) życze wytrwałosci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam Wasz dziewczyny ,i wierze ,ze za jakiś czas będziecie coraz bardziej dumne z waszych osiągnięć.Ja też po urodzeniu dziecka nabrałam ciała,i wiem,ze powinnam wziąsc sie za siebie..ale notorycznie odkładam to z dnia na dzień.. z tygodnia na miesiąc... Miałam sie odchodzac ,,od teraz,, to sobie znalazłam wymówkę,zeby odłozyc to na początek roku 2012 :O no koszmar jakiś! Dlatego będe Was podczytywać,i chciałabym dołączyć.. i móc cieszyc z Wami zkażdego zgubionego kilograma.!! I nie dajcie sie wzłosliwym komentarzom! Weekend-dzieciarnia siedzi na necie i sie popisuje :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Werka, powodzenia :) I wpadaj nie raz do Twardzielek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feta witaj a czemu by nie od zaraz? A moze sie skusisz co Ty na to? Dawaj zaczynaj.:-) na sylwestra to już będziesz laską :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×