Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werka84

Trenować SILNĄ WOLĘ!!! W końcu może mój własny topik!! MÓJ SEKRET...CHUDNAĆ...

Polecane posty

Przepraszam liliann:-). Mała a moze popraw sobie nastrój mam propozycje zrób sobie kąpiel zapal świece położ maseczkę i zjedz dwa paski gorzkiej 90% czekolady pomoże napewno.:-)a jutro będziesz pełna motywacji kochana nie stresuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinka jeżeli lubisz musisz i chcesz jeść chlebek to jedź każdy ma prawo wyboru to co lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka dzięki. biore se w garsc. zrobilam sobie maly sprawdzian. robilam mezowi frytki i nie zjadlam ani jednej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś teściowa przyniosła mi swoją książkę kucharską z przepisami dla cukrzyków bo ona ma cukrzycę no to diabetykow w rodzinie przybyło bo ciotka jego i babka też ma.ale fajny przepis mam na jutro na sałatkę zrobię więcej jak w przepisie będę mieć zaro na dwa dni.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 duży brokuł 5 jajek Dwie małe białe rzodkwie lub jedną dużą można co za różnica. 1dużą cebulę biała czosnkową Mały jogurt grecki light pieprz sól no ja soli zero więc będzie bez moze dodam dwa brokuły będzie więcej na dwa dni no trzeba go gotować dziesięć minut maks żeby sie nie rozpackaly a rzodkiew trze sie na tarce na średniej grubości no jajka gotować potem w kostkę i cebulę w kostkę drobno nie szczypie więc śmiało.:-) potem razem dodać jogurt i przyprawic i do lodówki na godzinę chociaz ale tam gdzieś taki podobny był przepis tylko był jeszcze por i kukurydza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie facet wymasował tym jezem że aż wszystko boli i piecze od tego żelu uj uj gorąco aż .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werko.. piszesz,żebym zaczeła diete od teraz? Jest kilka ,,ale,, .. Tak sobie głupio tłumacze.. zaczne diete i co? będą Swieta,sylwester... i wtedy nie da sie przedietowac... :( i moje wysiłki pójda na marne.. bo rzuce sie na jedzenie :( ,z drugiej strony wmawiam sobie,że ,,jeszcze tylko jutro,, zjem to co najbardziej lubie :P i tak z dnia na dzień... a tu waga idzie w górę :( .Brak mi tej SILNEJ WOLI,samozaparcia!!! to jest najgorsze,.. mam problem bo jedzenie to moj ,,sposob,, na nerwy wtedy sie objadam..i to w ukryciu :( zle mi z tym!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, witam od poniedziałku czas wziąć sie w garsc ! na powaznie. 1 cel- do soboty - w sobote mala imprezka z tesciami. Dancing :) i waze sie dopiero w sobote rano. ciezki tydzien.. duzo spraw na głowie. jutro dorywcza praca... bo obecnie nie pracuje i szukam i jest ciezko. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut hula hop 600 skoków na skakance :) na dzien dobry ! czas na sniadanko: jog naturalny z otrebami jalkowymi i 2 łyzkami musli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki.:-)ładny dzień sie zapowiada. Feta słuchaj to że w święta i sylwestra zjesz to co będziesz chciała to nie skreśla diety kobieto potem znów będziesz ja prowadzić i nie uwierze w to że ktoś tyje przez święta pięć kg.:-). Nie prawda to jest kompletna bzdura. Nie martw sie. Poza tym święta będą ryby itp więc jak zjesz takie potrawy a nawet smażone normalnie czy sałatkę z odrobina majonezu to napewno Ci nie przybędzie. Ja na pierwszy listopad sie obzarlam i mięs i salatek i ziemniakow i co mam więcej? Na diecie też trzeba czasem coś normalnego zjeść żeby potem efektów jojo nie było. W sylwestra co zjesz to wytańczysz i wyśmiejesz hehe:-) nic sie nie przejmuj rozbujasz metabolizm a potem znów mu ukrócisz i będzie szybciej pracował bo będzie myślał że znów coś dobrego dostanie a ty go oszukasz i będzie spalal zapasy.:-) czekając na następna porcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) mała widzisz ile w Tobie verwy;-) chodzisz lepiej niż mój diesel! .;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
feta poza tym na diecie nie trzeba chodzić głodnym wręcz przeciwnie też tak na początku myślałam a teraz jem i sie najadam do syta jak i kiedy mam potrzebę. Wystarczy dobrze dobrać diete i już wcale nie musi być ona pracochłonna tak jak np moja.zobacz przepis sałatki u góry dodaj tylko do niej piersi z kurczaka w kostkę udus na patelni z woda i łyżka oliwy i już będziesz po niej syta i dzień z głowy tylko gdybyś tak zechciała przed każdym jedzeniem wypić pełną dużą szklankę wody z cytryna łykajac dwie lub trzy tabletki błonnika z ananasem plus chrom to byś zauważyla wtedy :-) ile zjada sie mniej a pęka sie z sytosci tylko że ja to jeszcze ocet jabłkowy z zielona herbata biorę apleplus forte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dorotka gratki za spadek oby tak dalej.:-) trzymaj sie dzielnie. Pozdrawiam. Wpadaj częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werciu i tobie gratuluje super spadku wagi.pozdrawiam co do odwiedzin na twoim topiku bede juz codziennie tu choc topik sie rozwija i jest bardzo milo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-)ok dorotka będę sie starać żeby nie padł i żeby wszystkie osiągnęły swój cel trzeba motywować i przy tym sama siebie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja już swoją sałatkę zrobiłam.:-) mężowi przyszłemu gołąbki i sos ziemniaki obrane dom czysty pranie sie suszy ach jak teraz lekko mi wszystko idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczny wkońcu udało mi sie zwalczyć zawroty głowy i źle samopoczucie takie uderzenia nieraz miała.:-( no a teraz od soboty biorę witaminy dla diabetyków i odchudzających sie i neomag forte plus B6 no i proszę wszystko minęło.:-) czuje sie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam z kijami półtora godzinki po lesie połazic wzięłam lornetkę żeby łosia wypatrzyć no znalazłam ale sarny i takie malutkie też tam były no i dzik mi moja karpe rozwalił :-( nie było na co wejść poza tym wlazłam na druga na sama rzekę bo bobry mi sie zachciało oglądać i wpadłam po kolana do wody brrr przemoczona do domu wracałam cztery km ludzie jak na głupia patrzyli czerwone polichy lornetka na szyi i chlus chlup w butach jezu jaki wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym spotkałam moja koleżankę koło sklepu takiego tu u mnie na wsi gdzie ocet i zapałki haha goruja na półkach heh była z mężem jest rok młodsza no ale ja oczywiście martwię sie że wyglądam jak beczka.:( no . Ona to dopiero jest potęga kobiety wow no poprostu szok . Jeszcze tu nie spotkałam żadnej dziewczyny na topikach z takim wzrostem i waga pytała mnie że chyba schudlam sporo ja mówię że tak 19kg a ona że jak to jak można tak sie katowac ona musi jeść a tu gdzie to łazic po lasach i ćwiczyć. Nie była bym w szoku gdyby miała dzieci to i czasu by moze nie było ale sama chłop w pracy nic nie robi tylko worki szyję bo już nic na nią nie wchodzi nawet z tych sklepów dla puszystych. Wszystko rozumiem każdemu i każdej z nas jest ciężko ale tak sie doprowadzić wygląda starzej i gorzej od własnej mamy.:-( szkoda mi jej a ona mnie zbesztala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tylko ja zapytałam że razem będzie nam razniej że jej pomogę pożycze skakanke kolo i steper i że będę po drodze ja zabierać na basen a ona że chyba już mi do łba sałata odbiła no wiecie co. Jej facet mówi żebym ja namówiła ale jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka ja głupia wszystkich na siłę chce uszczęśliwiać:-( nie myślę o tym że moze nie wszyscy chcą sie odchudzać egoistka ze mnie.:-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam fajny przepis na szpinak ale pewnie nie każda z Was lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Ja kocham :) Dawaj przepis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zrobienia potrzebny szpinak mrożony trzy ząbki czosnku jeden serek homo naturalny sól pieprz dwa jaja trzy łyżki otrębow owsianych dwie łyżki oliwy . Do miski rozmrozony szpinak tak żeby wody nie było wycisnąć go trzeba do tego pół serka i zmiażdżony czosnek sól pieprz i otręby i dwa jajka wszystko razem dokładnie ręką wyrobić i na patelnie dwie łyżki oliwy i takie małe placuszki kłaść i normalnie Smazyc z dwoch stron potem reszta serka posmarowac i gotowe można jeść podobno na zimno lepsze i do serka można na wierzch szczypior no takie pyszne że szok to ja jutro sprawdze sama co to za placuszki.:-) pewnie będzie szok jak wszystko wywale no nic zrobię najpierw ja potem będę robić wywody i polecać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Jak taki stary to będzie dobry :) Kiedyś wszystko było lepsze. Brakuje mi serka homo tylko, więc muszę poszukać i też zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×