Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werka84

Trenować SILNĄ WOLĘ!!! W końcu może mój własny topik!! MÓJ SEKRET...CHUDNAĆ...

Polecane posty

Gość *liliann
W tym przepisie właściwie wszystko można podmienić za szpinak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) no masz rację można zmieniać :-) moze własnie te jabłka tylko bez czosnku ale w tym na placuszki z jabłkami też są otręby dwa jaja dwa starte jabłuszka cynamon tylko że serek waniliowy.:-) no a co do tamtych to jutro spróbuje te przepisy ze starej klaudi heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieram sie poćwiczyć jeszcze troszkę za jakąś godzinke półtora powinien wrócić z pracy facet więc trzeba sie streszczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Zajmij się facetem :) Kafe nie zając :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly krolik
werka bardzo ładnie Ci idzie, jestem pod wrażeniem. odwiedz www.motywujsie.pl po odrobinke motywacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz potem nic nie napisalam bo internet zanikł.. ale dietka okey, jestem dumna. mam okres. czuje za napuchlam. zaraz skakanka i hula hp a co !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim.:-) cześć mała moze przy małpie nie skacz na skakance żeby brzuch Cię nie rozbolał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was. :) Dołączam do Was! Od dzisiaj jestem na diecie 1000 kcal. Przed każdym posiłkiem chcę jeśc pół grejpfruta. Ogólnie będę jesc prawie wszystko, nie przekraczając tych kalorii. :) Jestem 3 miesiące po ciąży w której przytyłam 40 kg. Waga sprzed ciąży 70 kg. Chcę do niej wrócic. Nie wiem, ile teraz ważę, ale zamówiłam już wagę na allegro, stopkę będę uzupełniac jak waga do mnie dojdzie. :) Pozdrawiam. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam nowa Panią.:-) miło że dołączyłas Mariola spod czworki. U mnie rano jak zwykle szklanka wody z cytryna teraz szklanka miksturki:-) za pół godzinki śniadanie będzie sałatka która zrobiłam wczoraj czyli brokuły jaja serek naturalny rzodkiew cebulka czosnkowa pieprz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glamoja
cześć! Dołączam do Was, chociaż mnie jest okropnie trudno schudnąć, bo tarczyca mi szaleje. Waga 70kg Cel: 57 kg Zastanawiam się nad dietą.... dzisiaj rano zjadłam kromkę pumpernikla z masłem i plastrem sera (wiem,że kalorycznie) za to do pracy zrobiłam sobie surówkę z rzodkwii i 2 łyżkami jogurtu:d do tego dużo zielonej herbaty , bo to uwielbiam. Najtrudniej jest mi po 15ej, kiedy wracam z pracy i mam ochotę rzucic sie na wszystko, co w lodówce. Wesprzecie???? Wiem,że łatwiej się chudnie, jeżli człowiek trzyma się określonego jadłospisu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj glamoja :-) miło że dołączasz bardzo mnie to cieszy.:-). Będziemy wspierać ile sił i tchu.:-) naprawdę. Śniadanie mówisz kaloryczne ale to śniadanie i ma być kaloryczne jeżeli pracujesz poza tym to główny posiłek odpowiadający za resztę dnia który i tak zostanie spalony całkowicie bo ma na to cały dzień więc dobrze że to nie kolacja.:-). Wiem że z tarczyca ciężko schudnac ale polecam wodę do picia ustronianka z jodem naprawdę pomaga bo moja ciotka mi poradziła która mam tarczyce.:-) ona chudnie ty też będziesz. Ale skoro mówisz już to dobrze u niej warzywa i owoce goruja bez wyjątku jakie nawet banany .no u mnie też ale nie wszystkie.:-) za owocami nie jestem ale warzywa ponad normę dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariola słuchaj ona oczyszcza z wszyskiego najgorszego co zjesz w trakcie posiłku tzn to co zostanie najgorsze zielona z toksyn cytryna przyspierza wchłanianie dobrych witamin i składników zapobiega wchłanianiu złych chili przyspiesza trawienie przy czym spalanie a senes zapobiega zaparciom przy dużej ilości białka i zamiast organizm przyswoić resztki i zamienić w tłuszcz zostaną szybciej wydalone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glamoja a jak wracasz z pracy żeby sie nie rzucać na jedzenie kup i zjedz po drodze np duże jabłko słodkie najlepiej i twarde tylko duże i wypij mała buteleczke tzn pół litrówa wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kobitki porządek jest pranie wisi tylko trza teraz rower odpalac i do sklepu jechać po tytoń.:-( ech...dziś ukochany nie wraca bo robi dwie zmiany aj wszystko przez to wesele gdyby był sam ślub nie było aż tyle by wydatków.no to obiadu robić nie będę ale na jutro coś kupię no i jabłuszko jakieś bo nima he;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
A jak Twój facet przyjmuje Twoją dietę? Nie martwi się, że mało jesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak naprawdę nie jem mało tak to tylko wygląda a wczoraj czekolada pół tabliczki gorzkiej co prawda ma male ig i jest 90% ale to zawsze czekolada no i wkoło powtarza że jeszcze jeden kg mniej a ze ślubu nici oczywiście on lubi większe kobiety ale pomaga mi i tak bo wie jak mi ciężko i że przez otyłość brzuszna u mnie straciliśmy dwie ciążę jedną w 20tyg druga w 27 :-( zabijam poprostu je swoją tusza lekarz mówi że tkanka tłuszczowa na brzuchu poprostu pali płód.:-( no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tak po prawdzie to u mnie tylko olbrzymia opona jak od ciągnika była no już jest o połowę mniejsza i nie kupuje spodni 48 żeby nie były ściśle tylko teraz spokojnie dobrze wyglądam w 42 bo zawsze było tak że wszędzie wisiały a na brzuchu prega od sciskania:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam Twojego maila bo bym Ci wysłała foto jaki był a jaki jest to byś dopiero zobaczyła jaki brzuch to nie brzuch tylko kolos olbrzym ciężarne takich nie mają.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero zlosliwosci
werka po pierwsze gratuluje spadku wagi ale... piszesz takie pierdoły ze sie slabo robi 1. byc moze masz jakas wydumana chorobe ?!? 2. tylko ty walczysz o kazdy kilogram ?!? 3. pijesz herbate z przeczyszczajacym senesem, zachwalajac ja jakos magiczna miksture? wiesz ze dzieki temu mozesz na dobre rozwalic sobie perystaltyke jelit i prace zoladka? 4. stosowanie diety do 800 kcal dluzej niz 2 tyg spowalania twoj metabolizm na kilka miesiecy zanim obudzi sie do wlasciwego funkcjonowania po trybie "glodu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę wziąć centymetr i sie pomierzyć oczywiście w biuscie będzie sporo bo mam piątke zawsze miałam spory także nie ważne no uda to i resztę tzn nogi to mam szczupłe normalne i każdemu sie podobają bo umięśnione tylko ten bebech:-( obraz nędzy i rozpaczy i te rozstepy.:-( boże ukochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka to choroba wydumana? Przecież jestem gruba to nie choroba tylko sasniecie sie na własne życzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×