Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamaxxx

Nie chcę żeby córka mojego męża z nami zamieszkała

Polecane posty

Gość gość
wszystkie jesteście dobre- misiu tak- bo was utrzyma , adla pewności jeszcze urodzę mu dziecko.Jego dzieci z poprzednich związków to samo zło- egoistyczne debilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie ma nad czym sie zastanawiac. Ojciec ma obowiazek zajac sie dzieckiem i czesc Pozostaje tylko pytanie - jak na razie - pozostawione bez odpowiedzi. Dlaczego ojciec pozwolil, aby jego dziecko przez tyle lat bylo wychowywane przez prostytutke. Dlaczego nie zajal sie nia juz kilka lat temu? Chyba kazdemu rodzicowi powinno zalezec na dobru wlasnego dziecka. teraz bedzie mial zaleglosci w wychowaniu corki. trudno. Zabiedlal ja to teraz musi zaleglosci nadrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat z 2011 roku myślę że za chwilę dziewczynka będzie pełnoletnia...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filoenennnn
Ja bym też nie chciała zajmować się cudzym problemowym dzieckiem. Nie każdy sie nadaje na trudne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwazam, ze nie ma co robicz siebie milosiernej- jego dzieci, jego problem. Czemu ja mam pobosic konsekwencej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo związałaś się z dzieciatym więc problem jest też Twój a jak Ci się nie podoba to zawsze możesz się rozwieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to cudzym dzieckiem?przeciez to dziecko aktualnie najblizszej ci osoby-twojego meza wiec w umownej polowie z matki i w polowie twego meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×