Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzony jak cholera

kochanka mnie wkurza

Polecane posty

Gość żadna_wiedza
Ależ to życie bywa przewrotne... Obecnie czuję się gorsza od Wkurzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Ty musisz być taka egocentryczna??? Najwyraźniej ja tak już mam.:p A jeśli chodzi o groźbę (karalną zresztą )...zawsze sprawdzam, czy grożący jest w stanie spełnić groźbę, czy tylko obiecuje . W 99% przypadków tylko obiecują! Ja należę do tego 1%. Po moich sparingach z mężem, pewnie nie jednemu osiłkowi dałabym już radę. A w gębie też mocna jestem i boje toczyć potrafię! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna_wiedza
Żadna przykrość mnie nie spotkała, wręcz odwrotnie. Widzę, że autor nam sporządniał. A ja nie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Ja należę do tego 1%. Po moich sparingach z mężem, pewnie nie jednemu osiłkowi dałabym już radę. A w gębie też mocna jestem i boje toczyć potrafię! W gębie to wielu jest mocnych. Ale coś mi mówi, że Ty jesteś z tego 1% :-). Więc pamiętaj, gdy już będziesz miała lać, to...rękawiczką, jak dama gentlemana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- pewnie rekawiczka, ale jak sadze z tajemnicza zawartoscia... No mówiłem, Erynie! Żadna...Ty się nie martw. Ty nie jesteś zła kobieta!!!! Takie romanse jak Ty, to ja mam w przerwach na lancz. Wciąż możesz czuć się lepsza ode mnie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna_wiedza
Ciebie też nie poznaję zolza! Ja już sporą porcję niusów o sobie sprzedałam. Podsumowałaś mnie okrutnie! A ja po prostu nie lubię pisać o sobie. To był nieudany eksperyment. Teraz twoja kolej chętnie poczytam. Dla twej wiadomości, nie bzyknęłam się. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Żadna to nas rozczarowałaś. Ja się nastawiłam na jakieś newsy a tu nadal brak pikanterii.:) Wkurzony żadnych rękawiczek. Zasłużysz na łomot to i gołą stopą w jaźwę przypierniczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna_wiedza
słucham cię wkurzony :) na złość tobie nigdy nie prześpię się z moim kochankiem! Never! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zołza czuje się gorsza, bo Wkurzony baby już na boku nie ma, a Żadna nadal platonicznie romansuje z Przyjacielem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna_wiedza
nie rób sobie żartów pewna38! Jestem po całowaniu! :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadna a tak na marginesie to jaki to kochanek skoro cielesność Was nie łączy? Tak to można kochać wyłącznie zdjęcia idoli za młodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
totez zadna nigdy go kochankiem nie nazwala tylko przyjacielem, ale teraz po tym calowaniu to hohohoho.....nie wiadomo nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna_wiedza
może i nie ma baby, ale widać zakasał rękawy i szuka ;) bo jak tak bez kochanki? Co nie wkurzony? Chociaż muszę przyznać, że brak kochanki mu służy. :) Tak, trafiłyście w sedno. On chwilowo nikogo nie ma. Tak jak ty pewna38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- słucham cię wkurzony na złość tobie nigdy nie prześpię się z moim kochankiem! Never! - Jestem po całowaniu! A jak mówiłem, że się nadajesz, to kwestionowałaś moją opinię. Na złość mnie to możesz się z nim przespać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żądna jeśli myślisz, żem samotna to jesteś w błędzie :) Faktem jest jednak, że nikogo poza głównymi torami, na bocznicy nie ma. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna_wiedza
Drogie Panie... Przecież to dział uczuciowy, nie wypada o pikanterii... Mogę tylko zdradzić, że na początku śpiewał mi ciuchutko do ucha. :) Mieliśmy się rozstać, a tu klops!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- może i nie ma baby, ale widać zakasał rękawy i szuka bo jak tak bez kochanki? Co nie wkurzony? Wcale nie szukam. Czy ktoś taki jak ja musi szukać? Poprzedniej tez nie szukałem, sama się znalazła. - Chociaż muszę przyznać, że brak kochanki mu służy. Mi służy i posiadanie kochanki, i brak kochanki. Mi wszystko służy. Ja się zawsze w życiu ustawię tak, żeby mi służyło. - Tak, trafiłyście w sedno. On chwilowo nikogo nie ma. Trwaj chwilo, jesteś piękna...:-) I tak właśnie sprzedałem duszę diabłu! :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś ten Twój Przyjaciel jawi mi się z takimi "kluskiem". Wybacz Żadna, ale facet który śpiewa do ucha i na tym poprzestaje jakoś z ogierem mi się nie kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna_wiedza
pewna38 I bardzo dobrze. Czy Ty też uważasz, że jesteś skażona zdradą i do końca życia zdradzać będziesz póki Ci sił starczy? Bo jak raz spróbowałaś... Wkurzony może dać Ci maila i sam się go zapytasz? Kto jak kto, ale on mnie zna bardzo dobrze. Rocznicę mamy niedługo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna_wiedza
Przecież napisałam, że na początku... Wybaczcie, ale nie będe wnikać w szczegóły. Znowu napiszę za dużo i będę żałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×