Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzony jak cholera

kochanka mnie wkurza

Polecane posty

- Mogę tylko zdradzić, że na początku śpiewał mi ciuchutko do ucha. O rany, a co on, Frank Sinatra? A co Ci śpiewał? Cichą noc? - Mieliśmy się rozstać, a tu klops! Będziecie naprawdę fajnymi kochankami :-) Takimi jak wercyratops i jego trzecia połowa, która go rzuca od 3 lat :-). Porządny romans nie może się obejść bez dramatycznych 15 rozstań i powrotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna_wiedza
zolza :) z całym szacunkiem, ale wkurzony nie jest dla mnie góru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Wkurzony może dać Ci maila i sam się go zapytasz? Kto jak kto, ale on mnie zna bardzo dobrze. Rocznicę mamy niedługo. No pewnie dwaja maila, zaraz zapytam! - Znowu napiszę za dużo i będę żałować Przykro mi się zrobiło! Naprawdę! Ja bym Cię NIDGY nie skrzywdził!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna_wiedza
Rozstania i powroty? Najlepiej wziąć przykład z twojej kochanki, wtedy koniec jest nieuchronny na pewno. Cierpisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna_wiedza
Fak, zaniżam poziom. Przepraszam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Rozstania i powroty? Najlepiej wziąć przykład z twojej kochanki, wtedy koniec jest nieuchronny na pewno. Możesz sobie robić żarty ze mnie, ale nie z mojej kochanki, bo się pogniewamy. Szczególnie w obecnej sytuacji. - Cierpisz? Nie widzisz, jak cierpię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadna wiedza guru nie jest, ale slusznie zauwazyl, ze zmierzacie w pewnym , wydaje sie, nieuchronnym kieunku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adna_wiedza pewna38 I bardzo dobrze. Czy Ty też uważasz, że jesteś skażona zdradą i do końca życia zdradzać będziesz póki Ci sił starczy? Bo jak raz spróbowałaś... Jestem skażona zdradą to fakt, ale czy na nią skazana do końca swych dni? Mam nadzieję, że nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Jestem skażona zdradą to fakt, ale czy na nią skazana do końca swych dni? Mam nadzieję, że nie E tam. Za 20 lat powiesz z żalem: miałam nadzieję, że jednak do końca moich dni! :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna_wiedza
Musisz mieć o mnie bardzo złe zdanie jeśli myslisz, że robię sobie jaja z twojej kochanki. Ja się z nią częściowo identyfikuję. Ciąża to dobry powód do roztania, nie sądzisz? Ale oczywiście wredna żadna coś pod płaszczykiem zrozumienia przemyca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadna wytykasz Wkurzonemu, a jak sądzisz Wasz koniec nie jest nieuchronny? Że tak brzydko powiem, facet do końca swych dni na ręcznym będzie jechał? Jeśli tak sądzisz, to albo jesteś naiwna albo śpiewający Przyjaciel jest impotentem..no a może i on ma cizię z boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Musisz mieć o mnie bardzo złe zdanie jeśli myslisz, że robię sobie jaja z twojej kochanki. Spoko, ten uśmiech na końcu zdania był niepotrzebny. - Ja się z nią częściowo identyfikuję. Macie kilka cech wspólnych, to fakt. - Ciąża to dobry powód do roztania, nie sądzisz? Całkiem dobry. Ale Ty mówiłaś, że nie planujesz. Więc mnóstwo miłych chwil przed Tobą :-). Masaż biustu już był (przy całowaniu)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzony jak cholera E tam. Za 20 lat powiesz z żalem: miałam nadzieję, że jednak do końca moich dni! Ej no. Zwariowałeś? Pikawa mi siądzie albo stawy :D Już za te 20 lat to ja wolę na dupsku usiąść i ziółka z moim wybrankiem popijać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Ej no. Zwariowałeś? Pikawa mi siądzie albo stawy Już za te 20 lat to ja wolę na dupsku usiąść i ziółka z moim wybrankiem popijać Tak, teraz tak mówisz. A za 20 lat te ziółka Ci zbrzydną :-) Ale zgadzam się z Tobą, trzeba w życiu spróbować wszystkiego, żeby móc przy ziółkach żałować tego, co się zrobiło, a nie tego czego się nie zrobiło :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewna38 Już za te 20 lat to ja wolę na dupsku usiąść i ziółka z moim wybrankiem popijać tudziez popalac..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna_wiedza
Nie dość, że zdradzam księcia, to w dodatku mojego najlepszego przyjaciela... :( Ludzie! Czy Wy myslicie, że zdawałabym się z impotentem? Ciepłymi kluchami? Wolnym facetem?! Na wszystkie pytania Wam odpowiem. Na wszystkie pytania odpowiedź brzmi: NIE Ja jestem tylko głupkowatą odskocznią od jego poukładanego życia. Bardzo fajna odskocznią. On moją też. Każdy ma co bzykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zołza myślisz, że jeszcze na takie zrywy będzie mnie stać? Hahaha..stworzyłam właśnie obraz w swej wyobraźni..najarana starucha z gromadą jej podobnych, wyścigi balkoników urządzają. Nagroda : Szisza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadna i brawo. W końcu jakieś konkrety, bo przez te Twoje niedopowiedzenia wyszło, że Przyjaciel jajek nie ma. Tak czy inaczej i tak mnie dziwi, że nie skonsumowaliście w ciągu roku tej Waszej miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewna38 wiesz po ziolach to ma sie power.. pozniej bedzie ogladac seriale milosne i jesc paluszki ktoma zeby bedzie chrupal, kto nie maczal w mleku i ciamkal...co za przyszlosc zadna wiedza nikt nie mowi ze on impotent tylko wydaje sie takie dupowaty troche, bez urazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna_wiedza
Lubię masaż każdej części ciała... Wiesz wkurzony, gdyby zapytała się mnie o to kobieta... Ale Ty? Jak bym się przyznała, to już się boję kolejnego pytania! Bo by było... :P W tym roku wyjątkowo nie składano mi życzeń typu "gromadki dzieci", a że jestem przekorna, to kto wie. Może zrobię wszystkim na złość. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Nie dość, że zdradzam księcia, to w dodatku mojego najlepszego przyjaciela... Wiesz o tym, że moja kochanka tak smo o mnie mówiła? Ja nie żartuję, byłem jej najlepszym przyjacielem. - Ludzie! Czy Wy myslicie, że zdawałabym się z impotentem? Ciepłymi kluchami? Wolnym facetem?! Różne są zboczenia :-). - Na wszystkie pytania odpowiedź brzmi: NIE To jak następnym razem będziecie się całować i on się do bierze do Twoich cycków, to wspomnisz słowa Wkurzonego... To będzie przykre uczucie, wiem, pomyśleć o mnie w takiej chwili. - Ja jestem tylko głupkowatą odskocznią od jego poukładanego życia. Bardzo fajna odskocznią. On moją też. Nie unoś się. Taki żywot zdrajcy. Każdy z nas jest odskocznią. - Każdy ma co bzykać. To w końcu jak było, bo już się pogubiłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Lubię masaż każdej części ciała... Wiesz wkurzony, gdyby zapytała się mnie o to kobieta... Ale Ty? Jak bym się przyznała, to już się boję kolejnego pytania! Bo by było... O masaż pupy nie pytałem, bo sobie nie wyobrażam, że facet całuje kobietę i jej się do pupci nie dobiera. Jeśli on się nie dobierał, to się tu nie przyznawaj! - W tym roku wyjątkowo nie składano mi życzeń typu "gromadki dzieci", a że jestem przekorna, to kto wie. Może zrobię wszystkim na złość. Na złość to sobie odmroź uszy, a z dzieckiem nie próbuj. Bo najbardziej na złość zrobisz temu dziecku!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna_wiedza
Zolza jesteś dla mnie zbyt laskawa. Czyli on jest dupowaty, a nie ja. Właśnie dlatego was czasami lubię. :) Przy jakimkolwiek dobieraniu zapomnij, ze będę mysleć o twoich słowach. I to ja mam zboczenia?! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna_wiedza
Zolza przykro się czyta jak niewiele wiesz o przyjaźni... Wkurzony jak sie spotykaliście, to zawsze był seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×