Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzony jak cholera

kochanka mnie wkurza

Polecane posty

W rzeczy samej KaDaKa :) Popatrz na to w ten sposób: jeśli kobieta okłamuje mnie, że jestem najlepszym kochankiem, to przynajmniej lubi mnie na tyle, że chce mi zrobić przyjemność tym kłamstwem Wkurzony dupa blada. Jeśli kochanka nadal jest z Tobą to z całą pewnością tak uważa...no bo w sumie po co jej facet co nie umie dogodzić kobiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróć..zagalopowałam się.. korekta : Jeśli kochanka nadal "okłamuje" to z całą pewnością tak uważa...no bo w sumie po co jej facet co nie umie dogodzić kobiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Jeśli kochanka nadal "okłamuje" to z całą pewnością tak uważa...no bo w sumie po co jej facet co nie umie dogodzić kobiecie? Po to, żeby jej humor poprawiać czynnościami nie seksualnymi. Pytasz, jakbyś nie wiedziała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzony ja tam muszę mieć "wash and go". Mnie półśrodki nie interesują. Taka wymagająca babka ze mnie, a co! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Wkurzony ja tam muszę mieć "wash and go". Mnie półśrodki nie interesują. Taka wymagająca babka ze mnie, a co! Bo wy, młodzi, to byście się tylko kotłowali w tej pościeli! A gdzie romantyzm, gdzie liryzm, gdzie czułe kłamstewka? Gdzie "jesteś moją gwiazdką z nieba"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanka wkurzonego nie bedzie go teraz porzucac, bo i tak nie znajdzie w obecnej sytuacji substytutu, wiec po co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- kochanka wkurzonego nie bedzie go teraz porzucac, bo i tak nie znajdzie w obecnej sytuacji substytutu, wiec po co?? Ech zołza...właśnie teraz ona ma mnie dla kogo porzucić :-|. Dla kogoś, kto ją będzie kochał zawsze i bezwarunkowo, i kto z nią będzie zawsze. przynajmniej przez następne 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie porownuj dziecka z kochankiem...bez przesady, takie rzeczy sie rozdziela, dziecko to dziecko inna bajka, a ty bedziesz odskocznia od codziennosi i obowiazkow macierzynskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli z ciążą wszystko w porządku. Powiedzmy, że odetchnęłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- no nie porownuj dziecka z kochankiem...bez przesady, takie rzeczy sie rozdziela, dziecko to dziecko inna bajka, a ty bedziesz odskocznia od codziennosi i obowiazkow macierzynskich Hm. Hm. Hm. Wkurzony jako odskocznia. Coś nie bardzo mi się to podoba. Poza tym nie wierzę, że b ędę tą odskocznią. Co było nie wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba logiczne jest , ze skoro pojawi sie dziecko, to przez najblizszy czas bedzie ono na pierwszym miejscu. Ty natomiast bedziesz z nia tylko od czasu do czasu, po to, by mogla odreagowac. Kobieta tez musi sie zresetowac czasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- chyba logiczne jest , ze skoro pojawi sie dziecko, to przez najblizszy czas bedzie ono na pierwszym miejscu. I niech lepiej pozostanie na tym miejscu, z korzyścią dla wszystkich. - Ty natomiast bedziesz z nia tylko od czasu do czasu, po to, by mogla odreagowac. Kobieta tez musi sie zresetowac czasem... A tam..pewne słowa zostały powiedziane, pewne nie zostały. Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki cwany a głupi
to nie wchodz i przestan o niej myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam..pewne słowa zostały powiedziane, pewne nie zostały. Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. no wkurzony, prosze cie..wszystko sie zmienia, nic nie stoi w miejscu, dlatego nie sposob wejsc do tej samej rzeki, bo woda wciaz plynie i jest za kazdym razem inna,i tak nalezy rozumiec powiedzenie filozofa , w powiedzeniu tym chodzi tylko o rzeke, a nie o czlowiekai i czy ma do niej wejsc...nic sie nie zdarza dwa razy, nawet jesli, tak nam sie wydaje, ale to drugie nigdy nie jest takie samo.. wiec jesli bedziesz z nia nadal, to bedzie po prostu inaczej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- no wkurzony, prosze cie..wszystko sie zmienia, nic nie stoi w miejscu, dlatego nie sposob wejsc do tej samej rzeki, bo woda wciaz plynie i jest za kazdym razem inna,i tak nalezy rozumiec powiedzenie filozofa I ja dokładnie tak je rozumiem. - wiec jesli bedziesz z nia nadal Nie będę. Ten brak życzeń w Święta nie dał Ci do myślenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zołza po raz pierwszy się z Tobą nie zgodzę. Niestety w kwestii "rzeki" poprzeć muszę Wkurzonego. Dla mnie odgrzewany obiad też jest do bani. Nawet jeśli próbuję sobie wpierać że jest inaczej, to w trakcie jedzenia wychodzi, że kotlet mi już nie smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzony trudno interpretowac brak zyczen, tym bardziej ze oboje macie rodziny i z nimi spedzaliscie swieta, wiec ich brak mogl byc spowodowany wlasnie tym..ale ty wiesz najlepiej jak to nalezy interpretowac, ty znasz ten zwiazek i uklad i wiesz co to oznacza.. pewna38latka chodzilo mi o to ze ludzie czesto blednie uzywaja powiedzenia "niepodobna wejsc dwa razy do tej samej rzeki" przeksztalcajac je na " nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki" jako porade by nie popelniac tych samych bledow np. w sensie nie wchodzic dwa razy w ten sam zwiazek.. a tak naprawde nie ma to wiele wspolnego.. nie ma jednej recepty na to czy zaczac drugi raz z ta sama osoba czy tez nie, jednym sie udaje , innym nie za bardzo... ja jestem jednak zdania , ze trzeba dac komus i sobie druga szanse...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zołza ja doskonale wiem co się kryje pod tymi słowami i rozumiem ich przesłanie. Masz rację twierdząc, że jedni są w stanie wybaczać i powracać do byłych partnerów, a inni nie. Ja zdecydowanie należę do drugiej grupy, zwłaszcza jeśli o kochanka się rozchodzi. Dałam ciała w małżeństwie, będąc "wyrozumiałą" (idiotką), wybaczając wiele jak mi się na wstępie wydawało, by po czasie stwierdzić że zadry są tak wielkie i takie zakażenie wywołały, że nigdy więcej w roli miłosiernej ofiary występować nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo dobrze rozumiem to powiedzenie. I w moim przypadku ono jest adekwatne. To co było, minęło. I nie ma do tego powrotu. A dawanie drugiej szansy...nie sądzę, żebym ją dostał :-) Teraz mam już tylko was, zdrajczynie! Wy moje Erynie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewna 38 latka masz absolutna racje, ja nie twierdze tez, ze ZAWSZE druga szansa sie nalezy, ale czasem warto sie nad tym zastanowic.. wkurzony nie czuje sie Erynia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Erynie powiadasz? Wkurzony znów mi wiek wytykasz czy jak? Ja do Ciebie jak do boginii, a Ty z pretensją :-(. Boginie sa wiecznie młode!. Ale niektórym nic nie dogodzi! - No wytargujesz jeszcze przed nowym rokiem, zobaczysz! A to inna sprawa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-wkurzony - nie czuje sie Erynia Nie musisz. Tak jak piękno istnieje tylko w oczach obserwatora, tak samo jesteś Erynią czy tego chcesz, czy nie :-). Poza tym, czy nie miło być "łaskawą" oraz "czcigodną"? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie Zołza. Wpierdziel, w dyby i do lochu, a więzień musi być głodny i wycieńczony! Ja Ci dam boginie! Staruchy z wężowymi włosami. Phi :o Poza tym, czy nie miło być "łaskawą" oraz "czcigodną"? Dupa. Wolę być piękna i już !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Ja Ci dam boginie! Staruchy z wężowymi włosami. Phi :-). Myślałem, że nie doczytacie i dacie się nabrać :-). - Dupa. Wolę być piękna i już ! Ja też wolę być piękny. Ale jestem sobą, co robić...:-). Trzeba kłamać :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wolę być piękny. Ale jestem sobą, co robić... . Trzeba kłamać . Wkurzony czy Ty mi coś insynuujesz? Dostaniesz w dziób nim się obejrzysz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Wkurzony czy Ty mi coś insynuujesz? Dostaniesz w dziób nim się obejrzysz. Poddaję ocenie swój wygląd, a nie Twój! Czy Ty musisz być taka egocentryczna??? A jeśli chodzi o groźbę (karalną zresztą :-) )...zawsze sprawdzam, czy grożący jest w stanie spełnić groźbę, czy tylko obiecuje :-). W 99% przypadków tylko obiecują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×