Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzony jak cholera

kochanka mnie wkurza

Polecane posty

Gość hfhhhhfhhfh
w zasadzie to powinnam chyba go nie lubić :P w końcu zdrajca :P a jednak nawet go chyba lubie ... ciekawe jak to możliwe może to dlatego,że lubiłam tamtego nauczyciela tylko że przecież nie wiem czy tamten zdradzał czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hfhhhhfhhfh Ja jego fanką nie jestem. No bez przesady Jedynie wysnuwam wnioski na podstawie tego co piszesz Moja Droga.:) Skoro wraz z mamą uwielbiałyście polonistę, a Wkurzony właśnie jego Ci przypomina to nasuwa mi się tylko jedna myśl. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę to powiedzieć choc niemi
nie powybijajcie sobie oczu łokciami ;) facet ruszył temat , który kobiety kręci i stąd taki tłok. Widać ile jest kochanek ...;) pozdrawiam, co złego to nie ja :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz pewna, to się stało tak szybko, że nawet nikt nie zdążył za mną zatęsknić ;) Swoją drogą, jakoś się temat tak ożywił, że miałam problemy z nadążeniem z czytaniem! Powiew wiosny jakiś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhhhhfhhfh
napisałam lubiłyśmy a nie uwielbiałyśmy ;) to jednak dla mnie różnica...dla Ciebie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhhhhfhhfh
choć mama to może i go uwielbiała :P pasowaliby na kochanków :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze to powiedziec nie tylko kochanki sie tym tematem interesuja, ale my to ustalilismy juz jakies 30 stron temu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosmo36
Może mi ktoś streścić czy autor nadal taki wkurzony na swą kochankę czy już mu złość minęła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaDaKa nie wiem jak inni, ale ja tęskniłam straszecznie. Przez tą gonitwę tylko gdzieś mi się Zołza zawieruszyła. Oczywiście, że między uwielbieniem a prostym lubieniem widzę kolosalną różnicę. Ty jednak chyba nie zauważyłaś, że nieco wyolbrzymiam by cel szybciej osiągnąć.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhhhhfhhfh
Widać ile jest kochanek..no ile? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Może mi ktoś streścić czy autor nadal taki wkurzony na swą kochankę czy już mu złość minęła Kurcze, kolego...ze wszystkich, którzy tu napisali nie czytając wątku, Ty mnie rozczuliłeś najbardziej :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę to powiedzieć choc niemi
wróciłam jeszcze na chwilkę...widzicie autora nie ma a topik żyje, bo taki temat, mnóstwo zainteresowanych, a on biedaczysko myślał, że to na niego kobiety lecą...no coż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkawka_
tylko że przecież nie wiem czy tamten zdradzał czy nie Każdy jakoś zdradza. :P Co najwyżej nie miał wystarczającej determinacji albo odwagi by zdradzić porządnie, z przytupem. No i zdradza ciapowato tak jak wspomniany śpiewak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mamuniu, no jak autora nie ma, jak jest! Pewna, zołza się nie zgubiła, a nawet też zatęskniła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosmo36
Po pierwsze, nie ! Kolego! do licha lecz jeśli już to koleżanko! wrrr po drugie wybacz ale nie śledzę Twego wątku.. a całego czytać teraz zwyczajnie mi się nie chce;) Stąd moje grzeczne pytanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkawka_
Pewna, zołza się nie zgubiła, a nawet też zatęskniła Jak tu się wszyscy znają... :) Robimy zlot???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Po pierwsze, nie ! Kolego! do licha lecz jeśli już to koleżanko! wrrr po drugie wybacz ale nie śledzę Twego wątku.. a całego czytać teraz zwyczajnie mi się nie chce Stąd moje grzeczne pytanie.. Ależ w porządku koleżanko, ja nie chcę Cię zachęcać do czytania wątku, bo swoim pierwszym pytaniem wytrąciłaś mi oręż z dłoni :-). Rozbawiło mnie to, że w prosty sposób można ominąć tę niedogodność związaną z czytaniem tego wszystkiego :-). Wadą Twojego sposobu jest to, że tu rzadko ktoś odpowiada na pytania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkawka_
a całego czytać teraz zwyczajnie mi się nie chce Zgadzam się! To sadyzm kazać komuś czytać od początku. Mi się nie chciało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosmo36
Nie nazwałabym tego wadą. Poza tym "proste sposoby" są najskuteczniejsze:) A nieodpowiadanie na pytania jest co najmniej niegrzeczne.:):D pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkawka_
Wadą Twojego sposobu jest to, że tu rzadko ktoś odpowiada na pytania Nie prawda! Odpowiadają! Może trochę na około i bardzo mocno między wierszami ale odpowiadają. Trzeba tylko zadać konkretne pytanie konkretnej osobie! A potem kilka razy powtórzyć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhhhhfhhfh
Każdy jakoś zdradza. - nie każdy :P naprawde! a ja to sie wam dziwie - tym,co nie chciało sie czytać tematu ja przeczytałam cały,nie ominęłam ani jednego wpisu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem, przeciez mowilam ze 50 strona nastala i kadaka ma wracac tloook, ale co chcecie popoludnie, korki na miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhhhhfhhfh
polonista mnie lubił bo czytałam wszystkie lektury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmo36 nieospowiadanie na pytania jest niegrzeczne czyli w temacie, bo to topik o niegrzecznych..pewna 38 a propos gdzie jestes??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhhhhfhhfh
w podstawówce wszystkie było warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zołza.. to topik o niegrzecznych?????? czy o wkurzonym na swą kochankę dżentelmenie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×