Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzony jak cholera

kochanka mnie wkurza

Polecane posty

cosmo36 pewna 38.. haha oby nie do czasu: Źle mi życzysz czy jak? Powiem Ci coś Cosmo..nie ma już takiej krzywdy, której bym nie zniosła o ile nie dotyczy moich najbliższych. A facet ciosu mi nie zada, po którym nie zdołam się podnieść. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(...)hfhhhhfhhfh myslisz ze zdradzajacy sie urodzili tacy?? tez mieli partnera.... ------------------- No raczej bez partnera nie ma mowy o zdradzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhhhhfhhfh
Jeśli przyjąć, że coś takiego istnieje to ja straszna grzesznica już w poprzednim wcieleniu być musiałam. - ja też. Dlatego teraz chcę żyć dobrze,może następnym razem mi się poszczęści wkurzony....wiem że to taki poważny temat..a ja taka młoda :P jakbym sie przyznała jak młoda to może byście mnie stąd wygonili :P to jednak mamy coś wspólnego..was wygoniliby za zdrady a mnie za coś innego ale jednak o egzaminach nie chcę teraz rozmawiać nie pani nauczycielka ani nie studentka..tak,niżej,jeszcze liceum :P no trudno,szczerość to szczerość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy tu myślicie genitaliam
ohyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-nie pani nauczycielka ani nie studentka..tak,niżej,jeszcze liceum no trudno,szczerość to szczerość Acha. OK :-) To jedna rada ode mnie, jeśli jeszcze nie jest za późno...na "Przedwiośnie" nie marnuj czasu. Przeczytaj bryk przed maturą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewna.. ależ ja daleka jestem od życzenia ci źle..Nikomu źle nie życzę. A co do reszty twej wypowiedzi zgadzam się w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhhhhfhhfh
kurde ale ja miałam coś poważnego pisać..w sumie teraz nie wiem czy to ma sens.Bo możecie nie potraktować tego poważnie.Choć jeśli załozyć że jest reinkarnacja to moge być od Was przecież starsza i bardziej doświadczona... no,najwyżej napisze pod innym nickiem i sie nie skapniecie że to ta sama osoba pisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hfhhhhfhhfh kurde ale ja miałam coś poważnego pisać..w sumie teraz nie wiem czy to ma sens.Bo możecie nie potraktować tego poważnie.Choć jeśli załozyć że jest reinkarnacja to moge być od Was przecież starsza i bardziej doświadczona... no,najwyżej napisze pod innym nickiem i sie nie skapniecie że to ta sama osoba pisała ........................ haha długo to ty nad tym chyba nie myślałaś;) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhhhhfhhfh
teraz i tak nie czytam juz tak lektur..bo nie warto Dziadów nie zniosłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhhhhfhhfh
no nie myslałam długo ;) jakiś ułamek sekundy :D przynajmniej teraz bo o wieku dusz i reinkarnacji to myslałam troche dłuzej wcześniej Ja sie nie przykrywam,chyba nie myślisz że kłamię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkawka_
teraz i tak nie czytam juz tak lektur..bo nie warto Dziadów nie zniosłam Oj, niejedna tu spotkała już takiego dziada co go do dziś nie znosi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhhhhfhhfh
koniec świata i tak za niecały rok :( przepraszam za pomyłkę bo wyszło że jednak kłamię przykrywam się kołdrą i kocem ale nic poza tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Ło matko! Bez "Dziadów" do matury podchodzić zamierzasz? Koniec świata! Przeczytałem 1/4. Matura na 5. I co?!?!?! Do zdradziectwa trzeba się przygotowywac już w szkołach. Dobrze dziewczyna robi! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czkawka boooskie to bylo..parsknelam kawą jak to przeczytalam hhffhh nie mialam na mysli tego ,ze klamiesz, tylko, ze juz tu mielismy przypadek ze stala bywalczyni dala wpis pod innym nikiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzony jak cholera - Ło matko! Bez "Dziadów" do matury podchodzić zamierzasz? Koniec świata! Przeczytałem 1/4. Matura na 5. I co?!?!?! Farciarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzony jak cholera ale główna umiejętność, to omijanie niewygodnych tematów. Przydaje się w życiu zdrajcy, co...???? . No ba! Bez dwóch zdań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkawka_
Zołza - odpowiedź o genitaliach była GIT !!! :)))) Właściwie to się teraz zastanawiam czy pani zadna wiedza to już zdradziła czy dopiero planuje. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też prawda, ale główna umiejętność, to omijanie niewygodnych tematów. Przydaje się w życiu zdrajcy, co...???? . spryciula z ciebie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhhhhfhhfh
Właściwie to się teraz zastanawiam czy pani zadna wiedza to już zdradziła czy dopiero planuje. - planowanie zdrady to już jakby zdrada :P zdrada myślą ..a od mysli sie wszystko zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkawka_
na maturze nie zawsze sie da ominac niewygodny temat, wiec miales farta Zawsze można było postawić na interpretację wiersza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×