Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzony jak cholera

kochanka mnie wkurza

Polecane posty

Gość czkawka_
Każdy jakoś zdradza. - nie każdy naprawde! Każdy! Ty pewno myślisz o łóżku co.:) Oczywiście to nie nazywa się wtedy zdradą ale flirtem, zauroczeniem, zainteresowaniem.. Jakkolwiek się nazywa, jest to to coś o czym nie chcemy by partner wiedział. I w/g mnie to całkiem zdrowy przejaw zdrowego egoizmu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czkawka_ Pewna, zołza się nie zgubiła, a nawet też zatęskniła Jak tu się wszyscy znają... Robimy zlot??? Tylko jak my się w tłumie rozpoznamy? Hasło przewodnie na transparentach czy jak? Zołza już jestem..musiałam załatwić to i owo w odosobnieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmo36 glowny watek to wkurzony i jego wkurzenie reszta to watki poboczne, chociaz z biegiem czasu nie wiadomo jak to jest .. czy juz nie odwrotnie czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Każdy jakoś zdradza. - nie każdy naprawde! Każdy! Ty pewno myślisz o łóżku co. Oczywiście to nie nazywa się wtedy zdradą ale flirtem, zauroczeniem, zainteresowaniem.. Jakkolwiek się nazywa, jest to to coś o czym nie chcemy by partner wiedział. I w/g mnie to całkiem zdrowy przejaw zdrowego egoizmu." ......................... Czyli uważasz, że zdrada emocjonalna jest mniej bolesna od tej fizycznej? I do tego nazywasz to zdrowym egoizmem? hmm ciekawa interpretacja..:/ Czyli jeśli Twój partner zauroczyłby się w jakiejś pani, flirtował z nią i darzył dość dużym zainteresowaniem nie byłabyś z tego powodu zatroskana? Tylko nazwałabyś to jego zdrowym egoizmem i przeszłabyś nad tym do porządku dziennego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzony co ty epopei nie czytales?? tam tez byl fajny watek erotyczny, nie wiedziec czemu ignorowany w podstawowce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jeśli Twój partner zauroczyłby się w jakiejś pani, flirtował z nią i darzył dość dużym zainteresowaniem nie byłabyś z tego powodu zatroskana? Tylko nazwałabyś to jego zdrowym egoizmem i przeszłabyś nad tym do porządku dziennego? Cosmo jak Ty nic nie rozumiesz..My tak, ale nie nas w wała robić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- wkurzony co ty epopei nie czytales?? tam tez byl fajny watek erotyczny, nie wiedziec czemu ignorowany w podstawowce... No nie czytałem. Literaturę doceniłem dopiero po zakończeniu edukacji instytucjonalnej :-). Czyli wtedy, kiedy zacząłem mieć wybór :-). Jakoś tak mam w życiu, że lubię mieć wybór :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkawka_
glowny watek to wkurzony i jego wkurzenie E tam. Główny wątek przestał być głównym wątkiem od kiedy wkurzony zaczął używać czasami SHIFTa. :P Teraz głównym wątkiem jest 1) sugerowanie czytania wątku od początku 2) wpadające tu co jakiś czas zbulwersowane żonki 3) problem jak się rozpoznamy w tłumie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhhhhfhhfh
Każdy! Ty pewno myślisz o łóżku co. - i to mnie tylko utwierdza w przekonaniu że sie mylisz.Bo od razu sobie coś założyłaś i przyjęłaś za pewnik.Skąd wiesz o czym ja myślę? Tak sie składa że nawet nie mam partnera a więc i nie mam kogo zdradzić i tym samym nie zdradzam :P Czyli nie każdy zdradza! :D A co do łóżka to w sumie myslę o nim jak chce mi sie spać .. Oczywiście to nie nazywa się wtedy zdradą ale flirtem, zauroczeniem, zainteresowaniem.. Jakkolwiek się nazywa, jest to to coś o czym nie chcemy by partner wiedział. - nie chciałabym mieć partnera któremu bałabym sie o czymś powiedzieć ..wolałabym żeby mnie akceptował taką jaką jestem i nie musiałabym oszukiwać..i myslała o łózku ale z nim lektury...a np . Chłopcy z Placu Broni? W pustyni i w puszczy? ten obcy? tak pierwsze do głowy przyszły mi te lektury..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzony jak cholera - w podstawówce wszystkie było warto To w podstawówce był jakieś lektury? Musiałem przegapić! :-/. I prawidłowo. Mi do tej pory czkawką się odbija "Porwanie w Tiutiurlistanie" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhhhhfhhfh
jeszcze może zacznijmy od tego że zdrada to też pojęcie bardzo ogólne..i dla każdego może znaczyć co innego dla jednego flirt będzie już zdradą dla drugiego nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj pewna rozumiem aż za wiele.. niestety.. Poza tym robienie z kogoś "wała" najczęściej kończy się tym, że wcześniej czy później i z nas ktoś "wała" zrobi:) Takie życie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- lektury...a np . - Chłopcy z Placu Broni? Pierwsze 2 strony...i ostatnia. - W pustyni i w puszczy? Nawet pierwszego zdania...filmu też nie oglądałem. - ten obcy? Tytuł kojarzę, ale o co tam chodziło??? To nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhhhhfhhfh
zreszta jakbym miałą partnera to pewnie zamiast czytać ten topik to bym była z nim w kinie albo w łózku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmo36 ojj pewna rozumiem aż za wiele.. niestety.. Poza tym robienie z kogoś "wała" najczęściej kończy się tym, że wcześniej czy później i z nas ktoś "wała" zrobi Takie życie.. A u mnie zupełnie na opak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhhhhfhhfh
a to szkoda wkurzony..w sumie jak tam chcesz..ale żałuj,warto było przeczytać mnie sprawiało to mega frajdę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewna38 aaa tego to nie czytalam... hhfhhhff wlasnie wyjasnilas twoj tok myslenia, nie masz partnera, nie masz kogo zdradzac, proste myslisz ze zdradzajacy sie urodzili tacy?? tez mieli partnera i napewno na poczatku zwiazku nie zdradzali,nikt nawet o zdradzie nie myslal, to sie dzieje pozniej, z wielu powodow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hfhhhhfhhfh zreszta jakbym miałą partnera to pewnie zamiast czytać ten topik to bym była z nim w kinie albo w łózku Kochana nie ma lekko..niektórzy pracują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhhhhfhhfh
A u mnie zupełnie na opak - spokojnie,będą następne wcielenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkawka_
Czyli uważasz, że zdrada emocjonalna jest mniej bolesna od tej fizycznej? I do tego nazywasz to zdrowym egoizmem? Zdrada to zdrada. Ktoś tu napisał, że już złapanie na całowaniu skończyłoby się rozwodem. Podobnie źle skończyłaby się zdrada emocjonalna, tylko tą trudniej udowodnić :P Cóż, przechalapane mają ci co nie kasują smsów lub mówią przez sen! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhhhhfhhfh
myslisz ze zdradzajacy sie urodzili tacy?? tez mieli partnera i napewno na poczatku zwiazku nie zdradzali,nikt nawet o zdradzie nie myslal, to sie dzieje pozniej, z wielu powodow.. - wiem,zdążyłam zauważyć...chociaż są i tacy co od początku zdradzali no niektórzy pracują..niektórzy mają wolne w przerwie między śietami a sylwestrem ;) jak dobrze żej a do tej grupy sie zaliczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hfhhhhfhhfh A u mnie zupełnie na opak - spokojnie,będą następne wcielenia Jeśli przyjąć, że coś takiego istnieje to ja straszna grzesznica już w poprzednim wcieleniu być musiałam. :) No i podążając tym tokiem rozumowania..nagrzeszę ile wlezie, a odpokutuję kiedy indziej :D znaczy w kolejnym żywocie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hfhhhhfhhfh Och, zatem studentka... To dlatego przeczytała wszystko :-). Przywykła do czytania :-). Jaki kierunek, jeśli można wiedzieć? I na jaki egzamin Ci się to przyda ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×