Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzony jak cholera

kochanka mnie wkurza

Polecane posty

Gość hfhhhhfhhfh
to ja decyduje kiedy stąd zniknę..ewentualnie moderator ale tak to sie chyba nie naraziłam to spojrzenie inaczej to niby zdradzanie,tak.. noo..w końcu to takie dojrzałe niestety z czasem to podejście i spojrzenie zmienia sie nie na lepsze a na gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona tez twierdzila ze nie nadaje sie na zdrajce,krytykowala wkurzonego za jego postepek, a o sobie mowila ze ona tylko sie przyjazni, az przyjaciel w niej sie zakochal i sobie dali buzi w ramach przyjazni, ale tez mowila jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkawka_
zadna wiedza chyba mlodsza siostre wyslala na zastepstwo......... A może to kolejna przykrywka. Podobny styl , podobne dylematy :) Ale tu jest anonimowo, nie trzeba się aż tak chować! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hfhhhhfhhfh to ja decyduje kiedy stąd zniknę.. dokładnie..to była wyłącznie sugestia.. niestety z czasem to podejście i spojrzenie zmienia sie nie na lepsze a na gorsze z całą pewnością na inne niż w tej chwili masz..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhhhhfhhfh
no faktycznie :) tylko ja akurat nikogo personalnie nie krytykowałam,to nawet nie w moim stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhhhhfhhfh
z całą pewnością na inne niż w tej chwili masz - mam nawet taką nadzieję,ale w nieco innym kierunku niż Ty chyba przypuszczasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jak tak siegne pamiecia wstecz do czasow liceum, jak nie mialam partnera, to tez tak chyba myslalam jak hhffhhff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhhhhfhhfh
wiele sie spodziewałam,ale nie tego że ktoś pomysli,że się chowam i że jestem podobna do żadnej wiedzy :D myślcie co chcecie,ale ja wiem że mylicie sie co do mnie. Słowo,że to nie żadna przykrywka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może inaczej..co taki diament pośród miału węgla nadal trzyma? Chcesz nas czegoś nauczyć? Pokazać inne drogi? Naprostować zepsutą bandę? O co chodzi, bo nie chwytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zolza aga wiecie co jak tak siegne pamiecia wstecz do czasow liceum, jak nie mialam partnera, to tez tak chyba myslalam jak hhffhhff No coś Ty Aga? Jakoś nie wierzę :) W liceum chłopa nie miałaś? Normalnie święta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhhhhfhhfh
ale jak coś to ja nie uważam,że związek to tylko sielanka i nie ma żadnych problemów..wręcz przeciwnie wiem,ze nastolatki czesto tak myślą ja akurat nie ale nie zapominajcie że sporo osób zdradza sie już w tym wieku..i czasem to jest właśnie odwrotnie,takie osoby z wiekiem dojrzewają i potem tego nie robią. No i to,że Wy macie takie a nie inne doświadczenia nie oznacza,że prawdopodobnie ze mną bedzie podobnie. ..co taki diament pośród miału węgla nadal trzyma? - dziękuje za komplement :) Jeszcze nigdy nikt diamentem mnie nie nazwał Chcesz nas czegoś nauczyć? - coś Ty,to by była walka z wiatrakami..może to raczej ja chce sie czegoś nauczyć? Pokazać inne drogi? - być może...na pewno zamierzam zdefiniować co dla mnie oznacza miłość i próbuje Was zrozumieć Naprostować zepsutą bandę? - aż tak źle o sobie myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhhhhfhhfh
*No i to,że Wy macie takie a nie inne doświadczenia nie oznacza,że ze mną bedzie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzodów na dupie sobie
narobicie i nikt was ruchal wtedy nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hfhhhfff my tu mowimy, ze zmienisz myslenie z wiekiem, a jakie bedziesz miec doswiadczenia zyciowe to juz co innego i niemal wszystko od ciebie zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhhhhfhhfh
No ale ja to połączyłam,jako że myslenie czesto zmienia się pod wpływem doświadczenia nabywanego z wiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkawka_
To działa! ;) Jak się na kafe w adresie strony na kocu dopisze #nick# to przeglądarka nie wyświetla już danej osoby! Bez obrazy :P ale jak mam wpisane na końcu #hfhhhhfhhfh# to zniknęły mi jej wszystkie wpisy i nie mam jak jej odpisywać. Troszkę szkoda, ale przynajmniej wiem, że działa! :P Same sprawdźcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzodów na dupie sobie narobicie i nikt was ruchal wtedy nie bedzie o nasze dupy to się nie martw..dbaj o siebie..zdrowia życzę :D Zołza, najważniejsze że szybko nadrobiłaś zaległości.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkawka_
Czkawka nudno będzie OK ;) A teraz muszę poszukać jak to się wyłącza .. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czkawka jak to wpisalas to chyba nam wszystkim hfhhhfff wylaczylo i cisza nastala..tylko sie jakies wrzody przyplataly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ty w średnim tempie to ja chyba w żółwim. Gdy tylko pełnoletność osiągnęłam trafiłam na "dziada" przy którego boku najlepsze lata zmarnowałam cholera.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna_wiedza
Dobre.. Ponad 50 str czekałam, aż ktoś z podobnymi poglądami się pojawi, a tu taki zmasowany atak na młodą włącznie z wykasowaniem jej postów. Nieładnie towarzystwo! Chociaż znowu was rozumiem, sama widzę podobny tok rozumowania. Aż tak bardzo nie zależy mi na istnieniu w tym topiku, żeby dopuszczać się podobnym aktom desperacji. Litości :O Zostawić was na chwilę, a zaraz wszystko poprzękręcacie Nic się nie wydało, tylko sama grzecznie się przyznałam. To różnica, bo przecież nie musiałam, nikt nie naciskał, zrobiłam to dobrowolnie. Zresztą o jakim przyznaniu mówimy skoro myślałam, że od razu się zorientujecie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkawka_
zadna o czym ty do nas piszesz? Może weterani mnie oświecą bo ja gubię wątek. Kilka wpisów wcześniej zapowiadałaś się z gromadką dzieci a tu hop, reklama becików do chrztu. Widzisz jak kafe cię lubi! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadna wiedza Nic się nie wydało, tylko sama grzecznie się przyznałam. To różnica, bo przecież nie musiałam, nikt nie naciskał, zrobiłam to dobrowolnie. Zresztą o jakim przyznaniu mówimy skoro myślałam, że od razu się zorientujecie? Jak my sie mielismy zorientowac, skoro na poczatku topiku glosilas poglady umoralniajace wkurzonego,zlo czyniacego, ze tylko prawdziwa i piekna milosc sie liczy,ze nie ma przyjazni damsko-meskiej,ze takie rzeczy sie natychmiast ucina, bo wiadomo wszem i wobec ze z tego sa problemy. Pozniej zas przyznalas sie, dobrowolnie, jak zauwazylas do posiadania przyjaciela-calusnika,funkcjonujacego sobie obok twego ksiecia..........dokladnie datego wytknelam ci hipokryzje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×