Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzony jak cholera

kochanka mnie wkurza

Polecane posty

- widzę, że macie traumę z powodu pomarańczek Nie mam żadnej traumy. Pomarańcza tez człowiek :-) - ze potrafisz wychwycic istote sprawy i wszystko w bardzo spojny, logiczny sposob uzasadnic.. Dziękuję :-) A żebyś Ty wiedziała, jaką ja mam praktykę w uzasadnianiu rzeczy nieuzasadnialnych...:-) - a bynajmniej ja tu chwilowo zbędna jestem bowiem od dłuższego czasu nie zaglądam nigdzie Spokojnie...każdy zostanie rozliczony ze szlajania się po innych topikach...we właściwym czasie :-) - aga jesteś po prostu mniej cyniczna, chcesz się tego nauczyć ,naprawdę? Tego się nie da nauczyć. To przychodzi z wiekiem, jak zmarszczki :o - tam nie bylo zadnej propozycji..czytanie ze zrozumieniem sie klania W istocie, tam nie było żadnej propozycji. Głównie dlatego, że na moim stanowisku asystentka nie ma racji bytu :-). Aga musiałaby ze mną współpracować, a na to mało kto miałby ochotę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzony skoro cynizm z wiekiem przychodzi to dlaczego mam go zbyt malo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahaaaaaaaaaaaaa
skoro cynizm z wiekiem przychodzi to dlaczego mam go zbyt malo?? bo jestes tak samo tempa jak ta sznurowana szpagatem :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewna38 dzieki :) albo mam wolniejsze tempo nabywania cynizmu od wkurzonego..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahaaaaaaaaaaaaa
Aguś bo dobra z Ciebie kobicina :* i do tego lesbija :D:D:D:D::DD:D:D:D:D:D:D:D:D: swoj ciagnie do swego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahaaaaaaaaaaaaa
kochana :D takie publiczne czulosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś właśnie tak..co by było, gdyby skupiali się tu sami cynicy? Doszłoby jak nic do pyskówek i temat by się rozpitolił. :) Muszą być biali, czarni no i biało-czarni! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, i jeszcze jedno... Xixi-cośtam, przepraszam za ten słaby dowcip, po którym się poczułaś obrażona. zozla aga A po co Ci właściwie ten cynizm? Oddałbym Ci go w całości, gdybym mógł. Za pół darmo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slomkowy kapelusz jesienia
wkurzony jak ja Cie nie cierpie. Grasz mi na nerwach..wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- wkurzony jak ja Cie nie cierpie. Grasz mi na nerwach..wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr A ja Ciebie uwielbiam, wiesz? Za to, że pozwalasz mi pograć sobie na nerwach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slomkowy kapelusz jesienia
no właśnie takie mam zdanie o Tobie....masakra jakbym Cie kiedyś spotkała to jajca bym Ci urwała :O sorry za szczerość serio takie negatywne emocje wzbudza Twoja osoba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- jakbym Cie kiedyś spotkała to jajca bym Ci urwała O, droga pani, to się trzeba w kolejce ustawić! - sorry za szczerość serio takie negatywne emocje wzbudza Twoja osoba Nie ma sprawy. Ale warto sobie zdrowie psuć takimi negatywnymi emocjami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slomkowy kapelusz jesienia
no właśnie nie warto, wolałabym żebyś nie zatruwał powietrza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- no właśnie nie warto, wolałabym żebyś nie zatruwał powietrza Hm. Jak do tej pory nie było żadnych skarg na moją higienę, ale dla pewności jutro popytam znajomych w firmie. Do chwili aż się sprawa wyjaśni...cóż mogę zalecić??? Chyba tylko nie przebywanie ze mną w jednym pomieszczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, jeśli ktoś zaproponuje mi opuszczenie tego forum z uwagi na opinie przeze mnie głoszone, z góry odpowiadam: zgodnie z art. 54 ust. 1 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej mam prawo głoszenia swoich poglądów i nie zamierzam z tego prawa rezygnować. Przykro mi. W tym przypadku może i dura lex, sed lex :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slomkowy kapelusz jesienia
taki cwany lecz nie lubiany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slomkowy kapelusz napisalas pewna niescislosc, wkurzonego zona lubi, kochanka tez, nowa znajoma poniekad, my tu co niektorzy-wiadomo...no chyba ze o sobie piszesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slomkowy kapelusz jesienia
tak pisze o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- taki cwany lecz nie lubiany No no, rymy częstochowskie...ten wątek staje się dla mnie coraz większym wyzwaniem intelektualnym... Zmykam zatem do moich ulubionych książek, dokształcać się :-) Wrócę jutro, jeszcze bardziej wkurzający! pa! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slomkowy kapelusz jesienia
bardziej sie nie da...masakra, idz i nie wracaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autora wyganiasz z jego własnego wątku? Odrobina kultury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzony ja cholera
slomkowy kapelusz jesienia A właściwie czym Ci gram na nerwach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×