Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzony jak cholera

kochanka mnie wkurza

Polecane posty

a wg mnie odwrotnie raczej, bo oprocz pelnomocnika sa swiadkowie i ta cala otoczka , a w tym drugim "zwiazku" nie ma nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- a wg mnie odwrotnie raczej, bo oprocz pelnomocnika sa swiadkowie i ta cala otoczka , a w tym drugim "zwiazku" nie ma nic.. No. Ale jeśli środowiska liberalne pójdą mocniej z postępem, to może i w USC będzie można niejawnie zarejestrować taki związek? Ze świadkami...:-) Przepraszam za wypisywanie takich dyrdymałków nie na temat, to zboczenie zawodowe :-) I tak się mocno ograniczam :-) Wracając do prawdziwego życia...co u Ciebie Aga, odzywa się? Szykuje się następne spotkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
watpie mocno ze w naszym kraju pro-koscielnym, pro-rodzinnym takie rzeczy beda miec miejsce... a w zyciu , odzywa sie.. intensywnie smsuje, bo jest na szkoleniu i ponoc wyklady sa nudne..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, ja też sie nudzę jak mops. Podaj swój numer ;-) Mam nadzieję, że choć coś ciekawego Ci pisze. A tak na poważnie, to moja nowa kumpela też mi potrafi przysłać smsa kwalifikującego się do natychmiastowej kasacji. Tylko ja teraz już odwykłem od czyszczenia telefonu :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzony cos naciagana ta twoja teoria, ze kandydujacej brakuje, jak tu juz taaakie smsy wchodza w gre..nic tylko czekac az rybka sie zlapie i zbudzic z tej zimowej nostalgii i apatii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- jak tu juz taaakie smsy wchodza w gre..nic tylko czekac az rybka sie zlapie i zbudzic z tej zimowej nostalgii i apatii A daj spokój. To był sms na 5 minut tłumaczenia się. Nawet tego mi się nie chce robić. Szczyt apatii, prawda? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej moi Kochani Zdrajcy Przepraszam, za dzisiejszą nieobecność, ale od rana miałam straszny zapitol. Czasem żałuję, że nie jestem tylko pracownikiem i cały ten comiesięczny księgowy pierdolnik mam na głowie..ale nie ukrywam, że takie myśli już w połowie miesiąca mnie opuszczają.;) Raczej nie wyobrażam sobie teraz sytuacji w której mój potencjalny szefuncio się nade mną pastwi i urlopu odmawia. Wkurzony baba na horyzoncie się pojawiła a Ty się nie chwalisz? No pięknie! Aguś przyciśnij Go do ściany bo te tajemnice jak widać tylko Tobie zdradza.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w koncu pewna dotarlas, a no widzisz jak mi zdradza te tajemnice :) nawet w zdradzaniu tajemnic jest apatyczny..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kochanieńka racz zauważyć, że jednak Tobie mówi cokolwiek a mnie ma w szanownym poważaniu.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewna warto sprobowac w kazdym razie, a u ciebie jak tam z tymi adoratorami, bo ich jakos ostatnio wysyp byl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odpuszczają Kochana, ale mi jakoś chęci przeszły. Jednak wolę tych mieloniaków nie odgrzewać. Co nowe, nieznane danie to nie stary obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o czym tu opowiadać? Przeżywam właśnie kryzys światopoglądu :o Nachodzą mnie czarne myśli...że zdrada nie ma sensu i tym podobne absurdy. Ale jak mam myśleć inaczej, skoro na ulicy wokół mnie pełno niedźwiadków polarnych? Jak zachwycić się kobietą, gdy spod futra misia wystaje tylko upudrowany nosek? I do tego czerwony? Jak żyć, kiedy czytasz te niby zakazane smsy i wyobrażasz sobie kobietę w spodniach, wełnianych skarpetach, bluzce, ciepłym sweterku, drugim sweterku (bo wieje spod okna) i szaliku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- jaki problem wyobrazić sobie ja w taki sposób, który Tobie odpowiada? To wyobraźnia, prawda? Niby tak. Ale ile tygodni można sobie tylko wyobrażać...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipe sobie zasznuruj
38 zawsze chetna i rozwarta do szpagatu korzystaj wkurzony, korzystaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No marudzę, marudzę...!!! Moja bardzo sympatyczna koleżanka założyła dziś wprawdzie sukienkę (bawełnianą), ale na złość mi dołożyła jeszcze spodnie :o. Gdy jej powiedziałem, że skoro nie mogła się zdecydować to trzeba było nic nie zakładać, to ona się wydarła że to nie sukienka tylko długi sweter! To co sobie mam wyobrażać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę. Jak sobie zaczynam wyobrażać, to się zaczynam na nią gapić. Ona wytrzymuje to przez chwilę, a potem mówi wolno i z politowaniem: "no proszę Cię..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Jak Ty się cholera na garderobie kobiecej nie znasz.. Może się i nie znam. Ale wiem, czym się różnią pończochy od rajstop! Do tej pory to wystarczało :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka prawda :) kazdy niemal facet wie co to ponczochy, ale tunika czy garsonka to juz gorzej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem co to garsonka, nie znosze garsonek :o Tunikę (to chyba tunika była) nosiła moja była już kochanka latem, dzięki że mi przypomniałaś, bo świetną miała figurę a te letnie spotkania były miłe :-). A teraz wokół mróz i kobiety ubrane za 2 osoby. Brrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaś uważam, że garsonki są seksowne i o ile mnie pamięć nie myli, moi znajomi myślą podobnie..kusa elegancja ropalić Wkurzony potrafi do czerwoności. Do tego piękna bielizna, pończochy i szpila zdziałać cuda potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczegoz to garsonek nie lubisz??? chyba ci sie kojarza ze strojem kasjerki pkp, ale garsonki tez moga byc seksowne, ladnie skrojone, podkreslajace wypuklosci i wciecia hmmmm... pod spodem ponczochy..cud, miod... czyli nie znasz sie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×