Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzony jak cholera

kochanka mnie wkurza

Polecane posty

Gość czkawka_
Zapomniałeś o 50 w terenie zabudowanym! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkawka_
:) Niech zgadnę kto z tego forum jeździ ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z tego?
No tak,Ty za to wiesz o świecie wszystko. Poza tym jak widze nie zrozumieliście o co mi chodziło z tą wizją. Po prostu każdy ma jakieś marzenia.No prawie każdy. To o czym pisała czkawka powinno być normalne a nie nierealne i idealne. Idealność to jednak coś o wiele więcej. Co mają mule do tego tematu? Jak jesteś tak niedorowinięty że sam sobie nie umiesz znaleźć przepisu to już Twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z tego?
i najlepiej napisz bezposrednio gdyby jednak ktos nie zrozumial aluzji - tak,najlepiej pisać wprost :P Poza tym gdzie ja napisałam że jestem wszechwiedząca. Zdaje Ci sie że jak ktoś pisze negatywnie o zdradzie i coś na temat świata to od razu ma sie za wszechwiedzącego i świętego? Mylisz się. Nie trzeba być super mądrym żeby przemysleć decyzje dotyczące ślubu i mieć jakieś zasady. Ja nawet moge nie umieć gotować i to nie ma nic wspólnego z tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkawka_
To o czym pisała czkawka powinno być normalne a nie nierealne i idealne. Idealność to jednak coś o wiele więcej. Ale tak nie jest (!!), więc po co to dalej roztrząsać. Niestety prawdziwy świat składa się z nieidealnych mężów, zawiedzionych żon i śpiewających kochanków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- No tak,Ty za to wiesz o świecie wszystko. W przeciwieństwie do Ciebie, nie wypowiadam się tu na temat "świata". I mało kto ze zdrajców się wypowiada. - Co mają mule do tego tematu? Pomyślałem, że skoro trafił nam się na forum ekspert od świata, również arabskiego, to na temat gotowania muli również wie coś. Myliłem się :-(. - Jak jesteś tak niedorowinięty że sam sobie nie umiesz znaleźć przepisu to już Twój problem. :-). No z przepisami mam problem, jeśli chodzi o szukanie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto jak kto, ale ona niech tobie mnie nie tłumaczy, bo jak z nikim tu z nią dogadać się nie mogę. no, bo ciebie sie nie da wytlumaczyc,sama nie potrafisz tego zrobic.. zbyt pokretne i nielogiczne to co napisalas Drga zołzo, odpowiadam tobie ostatni raz, bo mnie konwersacja z tobą najnormalniej w świecie zmęczyła. Nie chodzi o brak argumentów zmeczylo cie szukanie nieistniejacych argumentow?? rozumiem.. Pod wszystkim co napisałaś się podpisuję. Nie dlatego, że jest to twoje, tylko dlatego, że mnie zacytowałaś celowo cie zacytowalam, zebys zauwazyla ten rozrzut mniedzy swymi wypowiedziami (pogladami??) i udalo sie wreszcie sie przyznalas, o to mi wlasnie chodzilo, zebys dostrzegla swoja hipokryzje Trzeba być totalnym ślepcem, żeby nie zauważyć, że poza tym, że zdarzyło się atakować mojego starego kumpla (tj. autora) polubiłam jego odszczekiwanie tego nikt nie kwestionowal przeciez nie obrazaj sie, przyznalas sie, moze nawet juz swiadomie, ze absolutnie niczym sie nie roznisz od pozostalych zdradzaczy.. a dla wszystkich tradycyjne wszystkiego najlepszego w nadchodzacym nowym roku!! zadna wiedza ucaluj spiewaka od nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkawka_
Nie trzeba być super mądrym żeby przemysleć decyzje dotyczące ślubu i mieć jakieś zasady Dokładnie!! Tak samo jak należy przemyśleć przekraczanie 50 w t.z. Kto zaszalał 55 ten nie ma zasad! I basta! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, specjalnie dla Ciebie, objaśnienie, dziewczyno: -zdrajcom sie coś często w głowie tak przestawia,że zdaje im się iż wszyscy zdradzają i to było normalne. bzdura. Masz jakiś argument na poparcie tezy? - w sumie to pewnie taki wasz mechanizm obronny.... bzdura. Masz jakiś argument na poparcie tezy? - Arabom też wydaje sie że normalnie traktują kobiety bo inni też je tak traktują piramidalna bzdura. Masz jakiś argument na poparcie tezy? - Prawda jest taka,że większość ludzi nie dojrzała do małżeństwa. Przysięgają na darmo. Malutki kryzysik i już w objęcia innego. bzdura. Masz jakiś argument na poparcie tezy? Mógłbym z Tobą tak do rana, ale szkoda czasu. Wolisz mówići pisać, niż słuchać i czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzony mowisz i masz MULE Składniki, 2 porcje: 1 kg muli 1/2 cebuli 1/2 małego pęczka natki 10 g masła 100 ml białego wytrawnego wina pieprz i ewentualnie sól 1/2 gałązki tymianku (dowolnie) Wykonanie: Mule wyszorować, zeskrobać narośla z muszli i oderwać bisiory, tzn. włókniste nitki. Dokładnie opłukać pod bieżącą zimną wodą i osuszyć. W trakcie czyszczenia nie moczyć w wodzie, bo się otworzą. Cebulę obrać i drobno posiekać. Pietruszkę umyć, osuszyć i posiekać same listki. W rondlu roztopić masło na umiarkowanym ogniu, zeszklić cebulę, nie rumieniąc. Wlać białe wino, dodać pietruszkę (trochę zostawić do dekoracji) oraz tymianek jeśli jest używany, zwiększyć ogień i doprowadzić do wrzenia. Dodać mule i gotować pod przykryciem przez 5 - 6 minut na dużym ogniu, aż mule się otworzą. Mniejsza ilość muli może potrzebować nieco mniej czasu na otwarcie muszli. W trakcie gotowania potrząsnąć rondlem i jeden raz mule zamieszać, aby równomiernie się gotowały. Zestwić z ognia, wyrzucić mule, które się nie otworzyły. Posypać pozostałą natką i zaraz podawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z tego?
Naprawde myślicie że tylko w liceum człowiek ma takie a nie inne poglądy? Czyli jednak nie pomyliłam sie za wiele "dorośniesz to zrozumiesz że zdrada jest w życiu człowieka czymś naturalnym" "Niestety prawdziwy świat składa się z nieidealnych mężów, zawiedzionych żon i śpiewających kochanków " - ale nie tylko z nich. I po raz kolejny,spoko że uważacie że jak ktoś nie zdradza to jest idealny.Tu zupełnie nie o to chodzi.Ktoś kto nie zdradza może być kiepski w innej dziedzinie życia My nie mamy sie za idealnych,to wy ciągle o tym trąbicie "Pomyślałem, że skoro trafił nam się na forum ekspert od świata, również arabskiego, to na temat gotowania muli również wie coś. " - nie trzeba być ekspertem żeby wiedzieć że Arabowie źle traktują kobiety. To że nie podałam przepisu nie oznacza także że nie wiem nic o gotowaniu muli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaana
po co kochanka jak zona daje mezowi to co trzeba to jest ok My kobiety mamy byc matkami zonami kochankami 3w1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- nie trzeba być ekspertem żeby wiedzieć że Arabowie źle traktują kobiety. Nie trzeba być ekspertem żeby wiedzieć, że wiedzę o świecie zdobyłaś czytając wiadomości na WP i kolorowe miesięczniki. Naprawdę taki poziom dyskusji Cię satysfakcjonuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z tego?
-zdrajcom sie coś często w głowie tak przestawia,że zdaje im się iż wszyscy zdradzają i to było normalne. bzdura. Masz jakiś argument na poparcie tezy? Napisałam wcześniej.Mechanizm obronny :P Poza tym to że ty tak nie masz to nie zmienia faktu,że bywa iż zdrajcy tak właśnie myślą - w sumie to pewnie taki wasz mechanizm obronny.... bzdura. Masz jakiś argument na poparcie tezy? Jak wyżej.To nie musi być twój mechanizm obronny.Nie jestes jedynym zdrajcą na świecie - Arabom też wydaje sie że normalnie traktują kobiety bo inni też je tak traktują piramidalna bzdura. Masz jakiś argument na poparcie tezy? Niby czemu piramidalna? To wiem akurat z słyszenia i z czytania :P Ale na tyle,że nigdy nie związałabym sie z arabem - Prawda jest taka,że większość ludzi nie dojrzała do małżeństwa. Przysięgają na darmo. Malutki kryzysik i już w objęcia innego. bzdura. Masz jakiś argument na poparcie tezy? Jak ci łatwo pisać bzdura...właśnie że to nie jest bdura i jak tego nie rozumiesz to już chyba żadne moje tłumaczenie nie pomoże. Mógłbym z Tobą tak do rana, ale szkoda czasu. Wolisz mówići pisać, niż słuchać i czytać. Faktycznie szkoda czasu. I nie wiesz co ja wole. Jak na razie robie to i to więc nie wiem z jakiej racji zarzucasz mi że wole mówić i pisać. Zawsze czytam wypowiedź na którą odpowiadam.Zawsze słucham rozmówcę zanim mu odpowiem.Proste i logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulkaana po co kochanka jak zona daje mezowi to co trzeba to jest ok My kobiety mamy byc matkami zonami kochankami 3w1 Mamy jednak jedną wielką wadę. Nie jesteśmy cudze i nowe dla tych naszych mężulków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z tego?
Dobrze może powinnam napisać nie wszyscy Arabowie.Bo zapewne nie wszyscy. Nie czytam WP ani kolorowych miesięczników,pudło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaana
jak ludzie ze soba nie rozmawiaja to tak jest ja jestem w zwiazku 10 lat i sex z moim mezem jest zajebisty mowie o moich fantazjach a on mi o swioch, moj maz ma kolege ktory w zwizku jest 10 lat a jego zona mu do buzi nie brala no to chyba jest cos nie tak a jak sobie zrobili 3 dzieci to niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z tego?
To chyba raczej oczywiste ze jak ktoś zdradza to nie dojrzał do małżeństwa.I że jego przysięga była na darmo.Nie wiem co to jeszcze tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Dobrze może powinnam napisać nie wszyscy Arabowie.Bo zapewne nie wszyscy. No właśnie. Nie powinnaś napisać 90% z tego, co napisałaś. I w podobny sposób, jak w kwestii Arabów, mógłbym Ci to udowodnić. Ale Ty najpierw piszesz, a potem myślisz. Bo tak łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaana
mam kolezanke ktora kocha sie z mezem po ciemku od 6 lat a ostatnio go widzialam w przytulnej knajpce z laska i tam bylo swiatlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaana
oczywiscie ze nie wierze dlatego napisalam ze duzo rozmawiamy i nie tylko o fantazjach ale tak jest ze trzeba sie spelniac na wzajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaana
I napisałam MATKA ŻONA I KOCHANKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaana
czyli Matka-opiekuńcza,Żona-wyrozumiała,Kochanka-dobra w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulkaana widzę co napisałaś..Ty jednak chyba nie zauważasz moich postów..albo nie bardzo je rozumiesz ;) Zmykam Kochani. Do Siego Roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- To chyba raczej oczywiste ze jak ktoś zdradza to nie dojrzał do małżeństwa.I że jego przysięga była na darmo.Nie wiem co to jeszcze tłumaczyć. Tłumaczyć? Rzeczywiście, nie ma co tłumaczyć. Dorośnij dziewczyno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×