Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzony jak cholera

kochanka mnie wkurza

Polecane posty

Gość żadna_wiedza
czkawka_ dobrze! :) Na zielonym. Metaforycznie czeka na mnie na zielonym, ja dojeżdżam, robi się czerwone i stoimy razem. Jest wspaniały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- nie wiem, nie znam jej ale jeśli miałabym obstawiać, to już ciebie nie kocha, zszedłes na plan, którego nie widać Ten płacz w łazience... Wiesz jak to zabrzmiało?! Droga żadna wiedzo... To było pytanie retoryczne! Znasz mnie tak długo, od początku, i nie wiesz kiedy ironizuję? To była ironia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna_wiedza
Ja nie mogę... Nie wiem, może chodziło mi o coś innego ;) w każdym razie przez chwilę w to uwierzyłam. Nie każ mi przypominać sobie dlaczego. to na 1str też ironia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Ja nie mogę... Nie wiem, może chodziło mi o coś innego w każdym razie przez chwilę w to uwierzyłam. Nie każ mi przypominać sobie dlaczego. to na 1str też ironia? Nie powiem. Czytaj między wierszami :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkawka_
czkawka_ dobrze! Na zielonym. Metaforycznie czeka na mnie na zielonym, ja dojeżdżam, robi się czerwone i stoimy razem. Jest wspaniały To jak już sobie razem stoicie na ręcznym, to znaczy na zielonym :P i tak wam jest wspaniale i cudownie to czy czasami dla uatrakcyjnienia sytuacji przypominasz swojemu niedoszłemu gwałcicielowi prawdę o tym, że "Każdy żyje w swojej bajce, w której księżniczki są dostępne i książęta zaspokojeni." I jak mu z tym jest? Dalej siedzi i czeka? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna_wiedza
krew nie woda :P wkurzony, odpowiadaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkawka_
zolza aga Masz rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna_wiedza
czkawko_ jak długo się znamy? Długo :) Źle mu z tym jest tak coś podejrzewam. ;) Już nie chcę się z wami niezgadzać. Wkurzony mnie zmęczył. Możecie sobie z zolza podać rękę. Oby wam się mdło zrobiło! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna_wiedza
nie zgadzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkawka_
czkawko_ jak długo się znamy? Długo Źle mu z tym jest tak coś podejrzewam Nie pytam czy mu z tym źle tylko czy wtedy dalej czeka na ciebie czy tylko wydaje ci się, że czeka na ciebie :P Znów chyba wejdę w buty wkurzającego i napiszę, że chyba coś nie halo z tym twoim przyjacielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzony mnie zmęczył. Możecie sobie z zolza podać rękę. czkawka zadajesz niewygodne pytania, wyciagasz niewygodne wnioski, uwazaj bo zadna sie toba tez zmeczy i przestanie ostentacyjnie odpowiadac..:) Oby wam się mdło zrobiło dziekuje, nawzajem!! chyba stesknilam sie za pewna38 latka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Nie wiem, może chodziło mi o coś innego w każdym razie przez chwilę w to uwierzyłam. Nie każ mi przypominać sobie dlaczego. A włąściwie, to mogłabyś mi przypomnieć, dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgjhbknm,
nie zaniedbujcie pracy, bo zostaniecie z nia na nowy rok a to dobrze nie wrozy wyjebia was z pracy a golodupca zaden kochanek/kochanka nie zechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna_wiedza
Pamiętaj co ci pisałam! Nie wierz zolzie! Pani psycholog mylnie interpretuje moją skromną osobę. Za to jest ambitna, bo próbowała :) wkurzony jesteś moim rozczarowaniem dnia. żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś Ci napiszę, żadna wiedzo. Pytałaś, co jeszcze było ironią. Mnóstwo jest ironii w tym, co piszę. Ironii i cynizmu. Ale jest w tym wątku kilka wpisów, w których nie ma na końcu żadnych łysych pał z uśmiechem (takich: :-) ), i z tych wpisów każdy może wyczytać, co chodzi po głowie Wkurzonemu. Bez czytania między wierszami. Wprost. Sczęśliwego nowego roku! I życzę Ci, zebyś w końcu zerwała tę znajomość ze śpiewakiem, bo czarno widzę Twoja przyszłość. Szkoda Twojego życia na takie romanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadna wiedza nie interpretowalam ciebie, tylko pokrotce strescilam twe wypowiedzi, od poczatku tematu poczynajac, czasem nawet posilkujac sie cytatami, wiec wskaz mi prosze, choc jedna nadinterpretacje faktow przez ciebie przedstawionych...o ile cie to nie zmeczy za bardzo, oczywiscie.. na podstawie tego, twoje postepowanie ocenilam jako niespojne (hipokryzja) i nie tylko ja dodam jako ciekawostke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkawka_
zolza aga czkawka zadajesz niewygodne pytania, wyciagasz niewygodne wnioski, :) No bo tak :) Bo zaciekawiło mnie co mówi żadna gdy jej śpiewaczek chce ją prawie zgwałcić :) Nie misiu, poczekaj nie dziś bo mnie boli głowa :P A może - nie misiaczku musisz poczekać bo właśnie jestem tuż po/przed małżeńskim bzykankiem :P Czy to też jest niewygodne pytanie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadna wiedza nie interpretowalam ciebie, tylko pokrotce strescilam twe wypowiedzi, od poczatku tematu poczynajac, czasem nawet posilkujac sie cytatami, wiec wskaz mi prosze, choc jedna nadinterpretacje faktow przez ciebie przedstawionych...o ile cie to nie zmeczy za bardzo, oczywiscie.. na podstawie tego, twoje postepowanie ocenilam jako niespojne (hipokryzja) i nie tylko ja dodam jako ciekawostke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry dwa razy mi wrzucilo czkawka ja tez wlasnie staralam sie dociekac i udowodnic zadnej wiedzy ze co innego mowi co innego czyni, wiec strzelila fochem.. masz racje my wszyscy zauwazylismy kilka wspolnych wnioskow 1/ zadna poczatkowo krytykowala zdrajcow, nie przyznajac sie ze ma na oku spiewaka 2/ twierdzila ze na kochanke sie nie nadaje, bo ma wyrzuty sumienia, potem dodala jestesmy po calowaniu 3/ ten spiewak nie ma chyba jaj, ale tego na 100% nie wiemy, nawet zadna nie sprawdzala..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkawka_
ten spiewak nie ma chyba jaj, ale tego na 100% nie wiemy, nawet zadna nie sprawdzala.. He he :) :) :) Cool!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkawka_
Jak się nazywał jeden z tych śpiewających? Farinelli..? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czkawka tak ten co "cienkim" glosem spiewa, l masz racje Farinelli, ale chyba nie byl ostatni...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Jak się nazywał jeden z tych śpiewających? Farinelli..? Na Twoim miejscu nie lekceważyłbym "Farinellich". W owym czasie, kiedy kastraci święcili triumfy na scenach europejskich, niektórzy z nich byli gwiazdami na skalę obecnych gwiazd muzyki pop. W związku z tym, że brakowało im tylko jajeczek (w przeciwnieństwie do rzezańców, którym brakowało wszystkiego), oraz biorąc pod uwagę ich status gwiazd, mieli w dawnych wiekach ogromne powodzenie wśród dam. Nierzadko musieli w pośpiechu umykać z miasta przed rozjuszonymi mężami - rogaczami :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- tak ten co "cienkim" glosem spiewa, l masz racje Farinelli, ale chyba nie byl ostatni... Farinelli nie był ostatni. Ostatnim był Alessandro Moreschi, zmarły w 1922 r. Można bez problemu znaleźć w sieci zachowane próbki z jego śpiewem. Baaardzo ciekawy dźwięk, choć wielkim śpiewakiem on nie był, i znany jest wyłącznie z uwagi na jego "ostatniość". Przepraszam. Obiecuje, że więcej o muzyce nie będzie :-) Dziś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za zbieg okolicznosci, farinelli zadnej gwiazda nie jest,a jakby co tez by musial uciekac przed rozjuszonym ksieciem rogaczem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- co za zbieg okolicznosci, farinelli zadnej gwiazda nie jest,a jakby co tez by musial uciekac przed rozjuszonym ksieciem rogaczem.. W rzeczy samej. Jak to mówią...najciemniej jest pod latarnią :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×