Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzony jak cholera

kochanka mnie wkurza

Polecane posty

A co to za nauczka jak giemby z grymasem nie zobaczysz? Planować i wcielać w życie trza umieć! To kwestia wprawy Kochani..no i wyrafinowania! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- jak ty nic nie rozumiesz, pogonic to nie zadna nauczka, to musi byc cos bardziej spektakularnego To ja robię wszystko, żeby kochanka mnie mogła porzucić i zatrzymać w całości swoje ego, bo nie chcę jej robić przykrości i jej porzucać, kiedy jest w ciąży, a wy takie numery robicie facetom? Serc nie macie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, a chcesz, żeby stał pod oknami? I może jeszcze śpiewał? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewna38 no wlasnie co to za nauczka, poza tym plan nie musi byc sztywny, mozna zrecznie go modyfikowac w trakcie realizacji w zaleznosci od okolicznosci, wazne jest zalozenie i finisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xixileen
"Dobrze mówisz. Bardzo dobrze mówisz. Ale czy One nas słuchają? Znaczy, czytają???" A niech Zolza próbuje. :D Przynajmniej ona potem będzie udzielała mądrzejszych rad. : PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Chodzi przecież o to, by Zołza tę słabość straciła na zawdy. To niech najpierw straci, a potem się mści. Z własnego doświadczenia wiem, że trzeba mierzyć siły na zamiary. Moim zdaniem zołza jest zbyt zaangażowana emocjonalnie, żeby robić takie numery. Ja życzę zołzie jak najlepiej, dlatego moja opinia jest taka, jaka jest. Jeśli chodzi o kwestie podejścia do zwiazków, to zołzie bliżej jest do mnie, niż do Ciebie. Niezależnie od tego, że jesteście wirtualnymi psiapsiółkami :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xixileen
Rację ma Autor. Emocje rzecz niedobra, kiedy trzeba działać z planem. Niepotrzebne uczucia, emocje i sentymenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Wkurzony znaczy co? że niby ja gorsza? Boże broń!!! Ty inna. Ty psychicznie silniejsza. Niech się aga nie obrazi, ale tak uważam. Tak samo jak i ja psychicznie nie jestem najsilniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzony jak cholera - Wkurzony znaczy co? że niby ja gorsza? Boże broń!!! Ty inna. Ty psychicznie silniejsza. Jak się kiedyś pełzało, to na kolana z czasem powalić nie tak łatwo.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Rację ma Autor. Emocje rzecz niedobra, kiedy trzeba działać z planem. Niepotrzebne uczucia, emocje i sentymenty. Zgadzam się. Ja sobie też inaczej wyobraziłem ostatnią rozmowę z kochanką. I choć nie poległem jak ten biedak od pewnej38, to jednak nie zachowałem się tak, jakbym chciał się zachować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może inaczej..Aga by sprawić poziom Twych uczuć do telefonisty zagraj początkowo nieco inaczej. Oczywiście fryz, makijaż, cyc do przodu i wpadasz na spotkanko. Jednak Bidulko już na wstępie wiesz, że dla delikwenta masz niewiele czasu. Przepraszasz Go niezmiernie za to małe zamieszanie i wychodzisz po przyjacielskim buziaku w ryło..Facet na bank nie będzie wiedział o co come on, a Ty sprawdzisz czy puls w normie się utrzymuje czy też serce z klaty wyrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xixileen
Poza tym nawet jesli się uda, to wyrządzisz mu znaczne spustoszenie w psychice takim upokorzeniem i potem będzie dla kobiet jeszcze gorszy niż jest! A potem kobiety mówią, że to faceci są najgorsi pod słońcem. A nic z kosmosu się nie bierze. :P A zresztą, za co aż taka zemsta, bo zgubiłam wątek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- To może inaczej..Aga by sprawić poziom Twych uczuć do telefonisty zagraj początkowo nieco inaczej. Facet na bank nie będzie wiedział o co come on, a Ty sprawdzisz czy puls w normie się utrzymuje czy też serce z klaty wyrywa. O to to to...dobrze prawisz. Gdy serce wali jak młot pneumatyczny, to niewiele można zdziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewna38 to znaczy mi juz tam nic nie pika za bardzo, ale do konca nie wiem jak bedzie gdy go zobacze, seks wykluczam, chyba zrealizuje plan B, chociazby z takiego powodu, ze faktycznie bede miec malo czasu, xixi to nie zemsta, tylko nauczka na przyszlosc dla pogrywajacych sobie kolesi, moze nastepnym razem sie zastanowi jak cos takiego znow bedzie chcial zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xixileen a pomyślałaś choć przez chwilę o Niej? Mi tam kolesia wcale nie żal..skoro szykuje Mu taką akcję to najwyraźniej zasłużył na to. Każdemu wedle zasług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xixileen
to zastosuj wersję minimalistyczną, żeby się czegoś nauczył, a nie, żeby wzrosła w nim awersja do kobiet. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xixileen
gdyby wszyscy ludzie postępowali wobec siebie fair, nie byłoby takich poranionych przypadków. I relacje byłby zdrowsze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dokladnie, to on nie postapil w porzadku i nie chodzi o to ze ze mnie zrezygnowal, tylko o sposob w jaki to uczynil, a potem zaczol znowu sie kontaktowac badajac grunt i teraz propozycja spotkania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- tak dokladnie, to on nie postapil w porzadku i nie chodzi o to ze ze mnie zrezygnowal, tylko o sposob w jaki to uczynil, No niestety Cię rozumiem, choć ja nie dostałem w dupę w jakiś szczególnie bolesny sposób. No i oczywiście mi się należało :-). Więc rozumiem rozumiem Cię, że chcesz mu utrzeć nosek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- A wyobraź sobie, że się zdarza..częściej jednak wystawiam swoje Jestem mile zaskoczony, że Ci się zdarza :-). Znaczy się, zanim się wgryziesz, nacierasz danie mięsne przyprawami :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×