Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzony jak cholera

kochanka mnie wkurza

Polecane posty

- Muzyka..pięciu ludków przy jednej gitarze i na dodatek fantastycznie śpiewają. Jak wrócisz do domku wklikaj link. Naprawdę warto. Nie omieszkam :-) Pięciu przy jednej gitarze... Mój kolega zwykł kiedyś mawiać, że gitara jest jak kobieta - nie pożycza sie jej :-). Tak mi się skojarzyło teraz, nie wiem czemu :-) - Wkurzony a jak namierzysz tego ptaka na supeł związanego to też coś podrzuć. Jasne. Ale pozwolisz, że nie bedę szukał. Moje samopoczucie by zbytnio ucierpiało :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xixileen
"OK. To sobie coś wybierz." jakbym miała tupet, to bym poprosiła o tę fotkę kochanki na plaży : P (joke joke joke) : D ale że nie mam.... liczę na Twą pomysłowość ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzony ja i bez widoku zasupełkowanego ptaka czuję, że mam po co żyć i sensowność nie tylko w uciechach cielesnych dostrzegam.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- jakbym miała tupet, to bym poprosiła o tę fotkę kochanki na plaży : P (joke joke joke) : D A wiesz, że nikt się nie nabrał wtedy na ta podpuchę? Może gdyby wątek był na erotycznym...??? - ale że nie mam.... Błąd! W życiu trzeba mieć tupet. Nie dostaniesz wiele od życia, jeśli sama o to nie zadbasz. - liczę na Twą pomysłowość ; ) Za to, że na mnie nigdy nie nakrzyczałaś, dostajesz drugą i ostanią szansę...:-) Wyciągnij tupet z szuflady i strzelaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Wkurzony ja i bez widoku zasupełkowanego ptaka czuję, że mam po co żyć i sensowność nie tylko w uciechach cielesnych dostrzegam. Wiem wiem...ja tez czuję, że mam po co żyć :-). Ale na wszelki wypadek unikam takich konfrontacji :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xixileen
"A wiesz, że nikt się nie nabrał wtedy na ta podpuchę? " jak nikt, jak przecież zarzucano Ci, żeś świnia i że byle komu w necie foty kochanki rozsyłasz xDDD "Za to, że na mnie nigdy nie nakrzyczałaś, dostajesz drugą i ostanią szansę... Wyciągnij tupet z szuflady i strzelaj!' to jeszcze nie zorientowałeś się, że strzelam tylko wtedy, kiedy ktoś mnie personalnie atakuje? :D Myślałam, że dobry z Ciebie psycholog-amator. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- jak nikt, jak przecież zarzucano Ci, żeś świnia i że byle komu w necie foty kochanki rozsyłasz xDDD No. Ale nikt chętny na fotki się nie zgłosił :-) - to jeszcze nie zorientowałeś się, że strzelam tylko wtedy, kiedy ktoś mnie personalnie atakuje? Myślałam, że dobry z Ciebie psycholog-amator. To strzelaj oznaczało: strzelaj z pomysłem na nagrodę :-). Mogłabyś zadać mi jakieś pytanie z rygorem absolutnej szczerości wypowiedzi, a ja jako człowiek honorowy, odpowiedziałbym Ci absolutnie szczerze. Ale niestety nie odważyłaś się, więc czekaj na nastepną szansę od życia! :-). Zatem będę kręcił i ściemniał przez nastepne 3 000 wpisów :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Czy to oznacza, że kolega ma kompleksy? Nie wierzę. Kolega nie ma. Koledze starcza na żonę i kochankę. Znaczy...nie jest źle :-). Na kochankę wprawdzie starczało, ale to szczegół :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xixileen
niejasno sformułowałeś tę wypowiedź, to raz; a dwa - założyłam, że w większości wypadków odpowiadasz bez ściemniania. : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- niejasno sformułowałeś tę wypowiedź, to raz; Poległaś na wieloznaczności...czujnym trzeba być, koleżanko! :-) - a dwa - założyłam, że w większości wypadków odpowiadasz bez ściemniania. : D Bo tak jest. Ale widzisz, Xixi-cośtam...ludzie nie potrafią zadawać pytań. Nie czytają dokładnie odpowiedzi. Nie muszę ściemniać, żeby napisac odpowiedź szczerze, ale jednocześnie z takim skutkiem, że ludziom się wydaje zupełnie coś innego niż jest naprawdę :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xixileen
"ludzie nie potrafią zadawać pytań. Nie czytają dokładnie odpowiedzi. Nie muszę ściemniać, żeby napisac odpowiedź szczerze, ale jednocześnie z takim skutkiem, że ludziom się wydaje zupełnie coś innego niż jest naprawdę ." zauważyłam to. :) Tak swoją drogą, czy ktoś poza Tobą i Twoją kochanką wiedział o Waszym związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzony jak cholera - Czyli na supeł brak Nigdy nie próbowałem Że też cholera koleżanka mnie w tym 2tysięcznym poście ubiegła.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Tak swoją drogą, czy ktoś poza Tobą i Twoją kochanką wiedział o Waszym związku? Tylko pół kafeterii :-). Ale jeśli chodzi o żyjące osoby ze świata realnego, to nikt. Oczywiście zakładam również taką możliwość, że wiedzieli wszyscy, ale nikt się nie przyznał :-). Jak to w życiu bywa. Ja w każdym razie nikomu nie mówiłem, kochanka też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewna38 wlasnie obejrzalam filmik z youtouba , dech zapiera, swietni sa, a ten co pierwszy spiewal jakie ciachooo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zolza aga pewna38 wlasnie obejrzalam filmik z youtouba , dech zapiera, swietni sa, a ten co pierwszy spiewal jakie ciachooo W moim guście jest raczej pan z prawej (ten brzdąkający na gryfie), aczkolwiek głos środkowego powala mnie na kolana.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×