Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rodzina robi problemy

Rodzina robi problemy z dawaniem pieniedzy!

Polecane posty

Gość rodzina robi problemy

Otoz ja jestem typowa kura domowa, ktora zajmuje sie calym domem. Pilnuje by bylo wysprzata, wyprane, wyprasowane, i ugotowane, jednym slowem ciezko haruje. W domu mieszkaja tak: Maz ktory zarabia 5 tysiecy, z tego ja biore 4,5 tysiaca. Syn najstarszy ktory zarabia 3000 z tego ja biore 2,5 tysiaca Syn ktory ma wlasna rodzine, zona i dwojke dzieci (syna i corke) - Syn zarabia 3000 z czego ja biore 2,5 tysiaca - Synowa zarabia 2000 z czego ja biore 1,5 tysiaca Potem starsza corka ktora ma meze i troje dzieci(syna i 2 corki) Od corki zarabiam 1300 zlotych biore 800 a od jej meza ktory zarabia 4,5 tysiaca biore rowne 4 tysiace. Najmlodsza corka ktora zarabia 2 tysiace, samotnie wychowuje syna biore tylko 1500 zlotych. Teraz dalsza czesc rodziny mojego meza. Tesc ma 1800 zlotych emerytury biore 1300 zlotych Tesciowa 1300 zlotych emerytury biore 800 zlotych Szwagier(brat meza)stary kawaler zarabiajacy 5 tysiecy biore 4,5 tysiaca Szwagierka(siostra meza) zarabia 3 tysiace biore 2,5 tysiaca Siostrzeniec(syn szwagierki) zarabia 1500 zlotych, biore caly 1000. Teraz cala rodzina buntuje sie ze nie bede brala od nich pieniedzy. A ja jestem jedyna kobieta w domu. Ktora trzyma wladze w naszym 25 pokojowym domu. Sprawuje wladze nad pracownikami(czyli gosposia, ogordnikiem i kucharka w domu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy tylu ludziach to trzeba
miec motorek w d***, zadaj podwyzki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szok 8-0
Skoro bierzesz od nich tak mało to mam nadzieję, że to oni płacą za gosposię, ogrodnika i kucharkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonanza
szkoda mi cię , straszna twa rodzina takie problemy stwarzać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soda................
Nie widzicie,że robią sobie z was jajaaaaaaaaaaaaaaaaa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie oglądaj
Rezydencji dziecko, skup się lepiej na odrabianiu lekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×