Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość . King

Co lubicie robić w soboty wieczorem?

Polecane posty

Gość Cześć nie wiem czy mnie
No niestety jest jak jest. Mam świadomość tego, że nie jestem atrakcyjny i do tego niespecjalnie śmiały, to składa się na świadomość, że pewnie będę sam, a i tak już teraz głównym tematem wszelkich moich rozmów (chociażby z rodzicami) jest praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć nie wiem czy mnie
No nie jestem atrakcyjny, byłem w tym cały czas uświadamiany. Nie postrzegam siebie jako osoby atrakcyjnej z wyglądu. Sądzę, że nie jestem głupim człowiekiem, mam coś do powiedzenia, ale nie jestem atrakcyjny, nie chcę okłamywać samego siebie. Wiele osób, które poznawałem w necie po otrzymaniu fotki szczerze pisało mi, że mam wygląd niefajny i ja się z tym pogodziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć nie wiem czy mnie
Tak słucham. Jeśli wiele osób przez całe życie śmieje się z tego jak wyglądasz to nie patrzysz pozytywnie na siebie. Ja nie postrzegam swojego wyglądu jako dobry, bo moim zdaniem taki po prostu nie jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć nie wiem czy mnie
No pa, nawzajem, ja może też będę, ale nie wiem generalnie nie przepadam za siedzeniem przy kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-i-n-g
💤 ale pustki. . . . . . Co się dzieje? ? ? Haloo zbiórka! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-i-n-g
Hej. A co tu się dzieje? Nie ma nikogo? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek wiecie który. Szkoda,
że ten temat umarł, myślałem, że pogadam z kimś fajnym, a tu dupa nikogo od paru dni nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek wiecie który. Szkoda,
Mam nadzieję, że ktoś tu jednak zajrzy jeszcze kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróg publiczny
jest ktoś może ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polana dzika
hej jakos sie nie skladalo,zeby klikac , nie mialam czasu, a unikalam forum bo to zjadacz czasu bylismy na imprezie mikolajkowej z malym, do tego zakupy juz sylwestrowe, kupilam kiecke i takie tam, i jeszcze kupujemy auto drugie, to tez zajmuje czasu duzo dzis bylo u nas bialo, i byla super zabawa, ale krotko bo sie chlapa zrobila szybko, a tak to wiele nic sie nie dzieje nowego, maly wyglada jak pirat, bo sobie oko podbil, zreszta ost okupuje komp i bajki, to ani tyle nie mam jak klikac mam nadzieje,ze u was ok :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr, sobota czy jak tam chce
cie mnie nazywać. U mnie OK, szkoda, że ten temat praktycznie umarł, bo naprawdę fajni ludzie tu pisali i ciekawe rozmowy się toczyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr, sobota czy jak tam chce
Nie wiem czy Polana tak szybko się tu zjawi, bo dość dawno ostatnio pisała :). Wygrzebałem ten temat z zakładek sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
______________$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$$$$$$$$ _________$__________$$$$$$$$ _________$$$$$_________$$$$$$ __________$___$$$$$$_____$$$$ _________*$$$_$_$$_$$_____$$$ ________$_$_$**_$_$_$$$___$$$ _________$(O)___(O)_$_$$_*$$$ _______$$__________$*$_$__$$$ ____$*__$____*___$$$__$__*_$$ ___$*_____*$$$*________$___.** ___$*_______*_________.*$__**** ____$*_________________*$__*** ___$$$$*_____________*$$ _$$$$$$$$$*_______*$$$$$$ $$$$$__$$$$_$$_$$$$$$$$$$$$ $$$*__*$$$$$$$$$$$$**$$$$$$ $$$*__*$$$$$$$$$$$*__$$$$$$$ _$$$$*$$$*******$$$*__$$$$$$ __$$$*$$$*$$$$$*$$$$*$*_$$$$ _____$$$$*$$$$$*$__$$$$$$$$$ _____$*$$*******___*$$$$$$$$ _____$*____________________*$ _____$$*_*__*___*$$_*___*__*$ ______$$$$_$$$$$$$$$$$$$_$$$ _________$_______$________$ _________$*______*_______*$ __________$$$$$$$$$$$$$$$$ ______$$$$$$$$$$**$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$_______$$$$$$$$ ___$$$$$$______________$$$$$$ WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU. !!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna laseczka jestem
Quis leget haec? fajne masz te pierniczki...ja tez sie zajadam walasnie ale moje sa troszke inne...mama robi na inny sposób :) smakówa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×