Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

black_angel23

Zrzucam zbędne kg!! Od dziś walcze sama se sobą, czy ktoś się przyłączy??

Polecane posty

a co do zdjęć to szkoda, że ja sobie fotek nie strzeliłam na początku. Sama widziałabym efekty. No ale mądry polak po szkodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/sportowe-hula-hop-na-wymiar-schudniesz-filmiki-i1939040616.html to te moje hula hop :) czarno-zielone :) waga 600g, obwód 90cm. kręci się bardzo fajnie i wygodnie, mało mi spada to kółko, więc co nieco pamiętam z czasów dzieciństwa :) Fajnie, ze jest duże- robię wtedy szerokie łuki biodrami, więc wszystko pracuje :P Potem zamówię cięższe i mniejsze, jak się dobrze rozhulam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia wyszły szczerze mówiąc strasznie, nie sądziłam że aż tak źle wyglądam... :o Zrobiłam takie z przodu i z boku. Za 2 tyg.zrobię znów, potem za kolejne 2 tyg. Myślę, że w końcu jak bedę widziała efekty nie będę się tak zniechęcać. A ja właśnie robię sobie warzywka na parze, polewam to wszystko kefirkiem z przyprawami: zioła prow.,curry, chilli) i -mniam - pyszna kolacyjka :) Do obiadu robię sobie co kilka dni (żeby nie jeść codziennie ziemniaków) ziemniaki pokrojone w grube krążki+cały por również pokrojony w krążki - to wszystko daję na parę, a po ugotowaniu polewam oliwą z oliwek i lekko posypuję solą. Pycha! :) zjada się wtedy mniej ziemniaków i dodatkowo wcina się pyszny i zdrowy por -a z pary jest naprawdę smaczny. A wy Dziewczynki, macie jakieś smakowite i zdrowe przepisy..? :) Chętnie skorzystam :P Ja lubię robić sobie placuszki z rozbełtanego jajka, 2 łyżek otrąb i sera wiejskiego - znacie..? to na patelnię teflonową i smażymy z obu stron bez oleju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja często robię warzywa na patelnię z filetem z kurczaka, niestety ja nie zrobiłam sobie zdjęć, szkoda można byłoby po jakimś czasie porównać, i często wcinam jakieś płatki w rozsądnej ilości oczywiście, a jak mnie najdzie ochota na słodkie - jem kaszkę mannę, taką gotową ze sklepu. Na weekend robię sobie wolne od diety, tzn dwa dni, ale i tak będę się starała ograniczać, na tyle na ile będę mogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam przepis na dietetyczne lody truskawkowe. Bardzo pyszny deser. Kupujemy mrożone truskawki, pół paczki (wychodzi coś koło 200 g, zależy ile jest w opakowaniu) wrzucamy do malaksera lub jak ktoś nie ma to ścieramy na drobnych oczkach w tarce (to polecam robić w rękawiczkach żeby palce nie odmarzły;) ), w połowie szklanki mleka 0,5% rozpuszczamy 3 słodziki (zależy jakie kto chce mieć słodkie ale dla mnie 3 to w zupełności wystarczy) i łączymy z truskawkami, w zależności od gęstości lodów możemy dolewać trochę mleka. Wychodzi z tego całkiem spora miseczka i ma tylko max 130 kcal. Wiadomo też jak się lody wcina to organizm zużywa dużo energii na ogrzanie "posiłku" więc też jakiś pożytek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shedeadwolf
dziewczynoooo ja mam dokladnie to samo !!! mam 83 kg i okolo 175cm ... nie moge na siebie patrzec poprostu ;/ wszystko mi wylazi... spodnie zadne nie pasuje na szczescie mam legginsy ;/ brzuch wyglada jakby mial za soba 6 miesiac ciazy ;/ masakra;/;/ od 3 dni jestem na diecie zelaznej ciezko mi ale jakos daje rade;p moj cel to 65kg jak narazie ale czy dam rade zrzucic 18kg? mam nadzieje ze chociaz za miesiac dojde do 70 kg tak jak miesiac temu;/ tak to robia odwidziny u mamy.. bylam miesiac i koniec 10kg pplus ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową koleżankę! Cieszę się, ze codziennie ktoś do nas się przykleja, wtedy mam większą motywację bo wiem, ze nie zostanę sama :):). Powiem wam, ze ja dziś na wadze ważyłam względnie ale już nie mogę doczekać się ważenia sobotniego :). Mam nadzieję na chociaż kilogram mniej niz tydzień temu. Dziś postanowiłam po pracy iść na siłownię, chociaż nie miałam tego w planach, ale co tam trzeba się troszkę poświęcić. Zważyłam się na siłowni i waga pokazywała mi równe 80 kg, ale cos mi się nie chce wierzyć bo byłam po całym dniu przyjmowania pokarmów i jeszcze w ubraniu, no ale fajnie by było, bo dwa tygodnie temu jak na nią weszłam to było 84,więc jakieś rezultaty są na pewno :). Panie na siłowni powiedziała mi, że jestem zdeterminowana, taka fajna kobitka pracuje tam gdzie chodzę i często pomaga mi wymyślać jakieś nowe ćwiczenia. Jutro po pracy mam plan iśc na siłkę. Dziewczyny ja też mam zdjęcie jak wyglądałam nawet ważąc 103 kg a teraz, jest różnica. Będę sobie teraz robić zdjęcia częściej i zobaczymy jak to wygląda. Aha kobitka na siłowni powiedziała mi jeszcze zebym się nie przejmowała jak waga mi nie spada jak chodze tak długo na siłownie bo to wtedy tłuszczyk zamienia się w mięśnie a one więcej ważą, no ale to wiedziałam :). Ważne są takie sprawy, bo jak mi to ktoś powtarza to bardziej w to wierzę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black_angel23, a ile tak właściwie chcesz schudnąć? Widzę, że masz zapisane dwa cele ale czy zamierzasz kontynuować dalej? Jaką wagę chcesz osiągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesiowski nie wiem ile chce ważyć. Ze mna jest troszkę inaczej. NIe wyglądam jak jakiś potwór ale mam brzuszek i grube nogi i tego chce się pozbyc. postaram się wrzucić wam zdjęcie sprzed dwóch tygodni i teraz, widze malutką różnicę, tylko nie wiem na jak wam to pokazać bo nie znam żadnych stronek co bym mogła wrzucić takie zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesiowski ale nie zakumałam wcześniej Twojego pytania. Oczywiście, ze chciałabym ważyć jak najmniej, ale wiadomo waga nie jest tak bardzo ważna, ważniejszy jest wygląd i to jak się człowiek sam ze sobą czuje. Myślę, ze jak bym ważyła z 65 to tak by mi wystarczyło, ale wiadmo tyle aż nie schudnę :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje black_angel23 bo ja widzę więcej niż małą różnicę:) Naprawdę dobrze Ci idzie, a najlepiej sprawdzić czy się coś schudło po ubraniach, ja po moich jeansach wiem czy coś się zmieniło i nawet jak kilka dni temu waga praktycznie nic nie spadała, to czułam że ćwiczenia coś dały, ale teraz waga pokazuje 59 kg, więc oby tak dalej szło nam dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara no ja też najbardziej po ubraniach widzę różnicę u siebie i to najbardziej też po jeansach :). Coś w tych spodniach jest :P. Dziewczyny ja już uciekam spaciu. Do juterka :*!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shedeadwolf
no powiem ci ze bardzo ladnie teraz wygladasz ;D ja zamiast silowni zaczelam jezdzic rowerem do pracy 6km w obie strony no nie jest to duzo ale lepszy taki wysilek niz zaden ;p ;p poza tym na silke nie mam czasu bo do 18 pracuje ;/ kurcze ja tez sobie zrobie zdj chyba hehe pozniej bd mogla porownac czy cos ruszylo ;D pzdr laski ;D niech moc bedzie z nami ;D Waga ----> 83 kg Wzrost --> 175 Cel --->75kg cel2--->65kg (moze sie uda za jakis czas ;D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się - niech moc będzie z nami :) blackAngel - rewelacja, naprawdę widac różnicę, zwłaszcza na brzuszku! I powiem Ci, że rzeczywiście nie wyglądasz źle, ja tak wyglądałam, jak ważyłam 68 kg. Jesteś wysoka i na szczęście równomiernie się u Ciebie wszystko rozkłada :) Myślę, że z Twoją determinacją osiągniesz te 65 kg.. :) a przy takiej wadze będziesz wyglądała jak modelka! :) Ja jak tracę wiarę to oglądam dirty dansing i jak widzę jak ona tańczy i jaką ma piękną talię - mam więcej zapału :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black_angel23 - świetnie Ci idzie. Jestem pod wrażeniem, naprawdę rewelacja. - Ja nawet zdjęć sobie nie robię bo nie ma sensu. Ja nic nie gubię, ale właściwie czego tu się spodziewać jak dopiero od 2 tygodniu z hakiem sobie dietkuję i to jeszcze z grzeszkami na boku . Wczoraj znowu zgrzeszyłam . Pokusiłam się na zakazane jedzonko z lodówki . Ja jedyne na co teraz czekam to efeky Sary Mirandy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, myslałam, że kręcenie hula-hopem jest przyjemne i lekkie... a tu pokręciłam 10 min i wysiadłam: dostałam kolki, zadyszałam się, rozbolały mnie żebra, hehe :D Ale się nie poddaję ,będę wytrwała, tym bardziej, że wiem jakie są efekty :) Ja dziś na sniadanko zjadłam 2 kanapki z białego chleba :( buuuuu! Zastanawiam się, czy nie wrócić do diety jakiejś konkretnej, gdzie nie muszę sama sobie wybierać co jeść, tylko mam napisane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black_angel23, efekty rzeczywiście super:) Sara Miranda, jeśli chodzi o ćwiczenia to żadne nie są lekkie i przyjemne jak się je dłużej wykonuje:D Ja też dostałam zadyszki jak na początku kręciłam hula hop i nie mogłam kręcić dłużej niż 15 min bo mi serducho waliło jak oszalałe. No ale po czasie to mija i jak już złapiesz kondycję to co najwyżej będzie ci się podczas kręcenia bardzo nudzić. Ale na to też jest sposób, tańczenie. Masz tutaj linka jak dziewczynie fajnie to wychodzi, ma też więcej filmików pokazujących jak przemieszczać sobie hula hop. http://www.youtube.com/watch?v=MslvDS_8z7Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shedeadwolf
sara miranda ja tez juz mialam sie pokusic ale dalam rade ;p a juz bylo tak blisko ;p orzechy w czeokladzie mmm;p wgl to wkurzona jestem bo w pracy szefowa nigdy nic nie przynosila a teraz od tygodnia codziennie jakies slodkosci;/;/ aa ja jakos musze sie powstrzymac ... co jednak mnie mobilizuje do dzialania bo jednak nic jeszcze poza dieta nie zjadlam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba zrobię sobie kopenhaską, przy niej najlepiej się czułam :) Najwyżej kupię sobie dobre suplementy, witaminki, żeń-szeń itp... żebym nie wyłysiała :P Po ducanie byłam z kolei jak zombie, snułam się bez życia. Czułam się tak, jak zamroczona po alko%, bez sił, koncetracji i energii. Po kopenhaskiej z kolei poprawiła mi się cera i szybko chudłam, czułam się w miarę dobrze (oprócz tego potwornego uczucia głodu) :D Tylko że prawie wyłysiałam...ale co tam włosy, jak mozna mieć fajna figurę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie odkryłam, że pamiętam jak się kreci na rekach, szyi, kucam jak spada mi z bioder i w ten sposób znów podnoszę koło do góry :) Na nodze pewnie też pamiętam jak, przeskakując drugą nogą... no ale u mnie za mało miejsca na to już :D z kółkiem w pasie ledwo się mieszczę między telewizorem, ława a witrynką :) Od razu podnosze ciśnienie mojemu lubemu, który drży o ukochany telewizor, hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shedeadwolf
wylysialas? nie zartuj ;p mi juz wypadaj wlosy ale to przez to ze zima idzie hehehe ;p ta kopenhaska jest podobna do mojej zelaznej... wiem ze to tylko woda narazie odejdzie ale jak ustabilizuje posilki to bedzie super ;p i wlasnie tez to uczucie glodu ;/ masakra ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, jak byłam 2 lata temu na kopenhaskiej to wylatywały mi włosy garściami :/ miałam długie, ładne, a po diecie wyglądały strasznie.. wypłowiałe, bez blasku, matowe i rzadkie ... musiałam niestety obciąć do łopatek, kupiłam jakieś witaminki i robiłam co rusz maseczki na włosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kurczące się kobiety i mężczyzno :) Chętnie się do Was wproszę, jeśli mnie wpuścicie. Czarny Aniele, w ogóle nie wyglądasz na swoje kilogramy, szczególnie w tej miniówie! Masz super zgrabne łydki, noś tylko spoódniczki i sukienki :) Jeśli chodzi o moje zmagania - zaczęłam póbować w zeszłym tygodniu, ale nadszedł weekend - impreza, odwiedziny u koleżanki, kino + popcorn i... hm. I w poniedziałek zaczęłam od początku - teraz 5-ty dzień na białku jak Dukan przykazał, żeby cokolwiek zleciało, a od jutra będę jadla warzywa i jeden owoc dziennie - taki mam plan. Dziś się ważyłam i jest 70,5. We wtorek było 72, więc jest progres :) najlepiej czułam się ważąc 58, ale to se nie wrati, w związku z czym ucieszę się gdy osiągnę 64 kilo, bo wtedy wyglądam jak człowiek, a nie wałek :) Mam ok. 167 cm wzrostu. Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shedeadwolf
z tymi wlosami tak jest bo wtedy sie nie dostarcza wszystkich witamin i wszystko sie zmienia niestety;/ a o organizmie nie wspomne jak sie niszczy .. ale to tylko na jakis czas wiec potem wszystko wporzo ;D ja zakonczylam 4 dzien dzisiaj ;D kolacyjka najlepsza jak narazie bo salatka owocowa i jogurcik ;D tyle ze te zaparcia ;/ jeszcze woda we mnie zalega ale jak wypije zielona herbatke to mam nadzieje ze to wszystko jakos "wyparuje " ;D mam nadzieje ze wytrwam do konca bo moje diety zwykle trwaja tydzien a potem odpuszczam .. licze na wasze wsparcie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amoremio oczywiście, że możesz się wprosić:) Im więcej tym lepiej:) Widzę, że startujemy z tego samego poziomu. Ja też zastanawiałam się nad Dukanem ale to chyba nie moje klimaty. Jakoś nie mogę się przekonać do jedzenia samego białka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shedeadwolf - a ja właśnie przed dietą cierpiałam na zaparcia a jak zaczęłam dietę to jak poszłoooo, aż się za mną kurzyło tak latałam do łazienki nawet 3 razy dziennie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shedeadwolf
hehehe no tez bym tak chciala ;p dzisiaj herbatka i bedzie po sprawie tzn bedzie sie kurzylo heheh ;p a ten przepisik na lody sprobuje po diecie bo narazie oczywiscie nie moge ;p a mam truskaweczki swojskie to dobre ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×