Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

black_angel23

Zrzucam zbędne kg!! Od dziś walcze sama se sobą, czy ktoś się przyłączy??

Polecane posty

wiecie co ja nie mogę ufać wagą, wy chyba też nie. Otóż chodzi mi o to, ze w tym samym momencie zważę sie w łazience i w pokoju a waga będzie zupełnie inna i tego właśnie nie rozumiem. Pozyczyłam w piatek wage od siostry taką elektroniczna, ja tez taką miałam ale zepsuła mi się i chyba bardzo dobrze. Kubie sobie wagę na gwiazdkę, albo sobie zażyczę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam taką wagę za 20 zł z lidla czy innej biedronki więc pewnie się to na mnie mści:P Kiedyś miałam pożyczoną od kuzynki elektryczną co była o wiele dokładniejsza więc się tak zabawiałam z nią, aż głupio się przyznać:P jak chciało mi się siusiu albo **** to ważyłam się a potem po wizycie w toalecie znowu bo byłam ciekawa czy wychwyci taką różnicę;P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech załamałam sie dziś słuchajcie... nie dość, że musiałam ubezpieczenie do samochodu zapłacić w poniedziałek to jeszcze dziś umówiłam się do mechanika na wymianę tych wszystkich olejów filtrów i innych dziwnych rzeczy. Ech no zostało mi 50 zł do wypłaty... dwa tygodnie. Powiedzcie mi jak tu żyć normalnie :d??? Czy wy też macie czasem takie problemy. Przydała by mi się maszynka do pieniążków D:!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz uciekam spać kochani :). Gdzie jest reszta towarzystwa nie ma takiego nie zaglądania :D!! Do juterka kochani :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klarka - co sie dziwisz że waga wzrasta po jedzeniu:) waż się rano na golasa a wcześniej oddaj mocz.I ważcie sie w tym samym miejscu wtedy ważenie będzie miarodajne. Ja po wczorajszym poście szczuplejsza jestem o kg. Nie wiem czy dzisiaj wytrzymam było ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black-angel23- samochód to ciągły wydatek jak chcesz od nich odpocząć to sprzedaj auto i chodź na piechotę ,korzystaj z komunikacji zawsze możesz to połączyć na korzyść twojego odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani ;)., Ja zaraz uciekam do pracy, dziś tak wcześnie wstałam nie wiem po co i odstroiłam się jak stróż w boże ciało :P:P, haha czasem trzeba co by lepiej się poczuć :P:P. Ja w sobote nie będę mogła się zważyć bo dziś oddaje sistrze wagę więc lipa, ale może i dobrze. Dam swoją starą wagę bratu do naprawy i na niej się będę ważyć. Jeszcze nie jadłam sniadania więc pędzę do pracy bo jestem głodna :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! :) Ja od rana w dobrym humorze, spadł mi 1,5 kg, mimo że trochę nagrzeszyłam :P Rano zjadłam płatki fitness z chudym mleczkiem i na obiadek przyszykuję sobie warzywa na parze z piersią. Ostatnio spróbowałam ten przepis z reklamy, żeby kostkę rosołową rozpuścić w 2 łyżkach oliwy i tym obtoczyć pierś i usmażyć -nie dodawając oczywiście już oleju. Jest to takie pyszne, że masakra, robi się chrupiaca skórka a w środku mięciutkie mięsko :) niestety, nie wiem ile to moze mieć kalorii... a chciałabym wiedzieć :) bo jadłabym tak codziennie wtedy, hehe :D W dalszym ciągu czekam na hula-hop, już nie mogę się doczekać :) Black Angel - wiem coś o tym rozpływaniu się pieniędzy... rozmydlają się w tempie ekspresowym. Mi zostało 150 zł do 10grudnia :P ale na szczęście wszystko już popłaciłam i mam z głowy. Czasem kasa mi się kończy w połowie miesiąca, to dopiero masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich ; * . Ja jakoś ostatnio słabo podchodze do diety. Nie wiem.. Dalej zjadam to co sobie ustaliłam. Ale nie ważę się już bo i tak waga jest prawie ciągle taka sama. Zważę się kiedy indziej.. za 2 tygodnie może. Nie myślę prawie wcale o tym że jestem na diecie.. bo jakoś efektów brak . Ciągle około 56 kg. I nic . TAK JAK MÓWIŁAM JUŻ 100 RAZY . - BEZ HULA HOP to nie robota .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara Miranda - CZEKAM Z NIECIERPLIWOŚCIĄ aż w końcu dostaniesz swoje hula i za jakiś czas zapoznasz nas z efektami ;d !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) pragnę przyłączyć się do was drogie dziewczęta. Mam nadzieję, że mnie przygarniecie co?:) Ja z moim ciałkiem mam podobny problem co Black_angel23 na początku, niby nie widać moich nadmiernych kg ale ja w 100% nie czuję się z nimi komfortowo, więc postanowiłam się ostro wziąść za siebie,.Walcze od dziś ze sobą :) Pozdrawiam serdecznie Wszystkie i Każdą z osobna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy i zapraszamy:) w kupie raźniej, Ja dzisiaj jestem już 16 dzień na aerobicznej 6 weidera no i jakieś tam rezultaty widać na udach i pupie, przynajmniej coś pozytywnego,ale przyznam, że im więcej robię powtórzeń tym ciężej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj spokojnie, bez niespodzianek: na śniadanie płatki fitness z jogurtem naturalnym, na drugie śniadanie kanapeczka i banan, teraz obiadek i tyle posiłków, ewentualnie jak mam ochotę coś pociumkać, to jem po malutkich oczkach pomela, albo kaszkę mannę z Biedronki, która ma chyba 114 kcal, i piję herbatę czerwoną, ale po 18, 19 nie jem nic konkretnego, cieszę się bo moja siostra która też nie je od 18 godziny, skusiła się wczoraj na zapiekanki, a ja się tylko patrzyłam, ale dałam radę i się nie skusiłam:)Silną wolę czasami mam, ale za rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! Ja niedawno wróciłam z pracy i z siłowni :). Dałam sobie niezły wycisk więc czuję się świetnie :)). Co do jedzenia to dziś poszło mi bardzo dobrze :)). Nie zjadłam za duzo, ale kupiłam sobie cole light, wiem, ze jest niezdrowa, ale kupiłam i teraz popijam :P:P. Witam nową koleżankę :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak u Was dziewczęta z piciem alkoholu na diecie? Pozwalacie sobie czasem na jakiś piwko czy wino? Bo ja to nie wiem czy dam rade całkowicie zrezygnować szczególnie z białego wina, które tak uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja alkoholu nie piję bo nie przepadam a czy na diecie można to nie wiem. Niby ma dużo kalorii ale jak sobie raz na jakiś czas pozwolisz na jedną lampkę to chyba nic się nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z alkoholem to różnie, nie lubię wina ani piwa, ale jak mam wypić jakiegoś drinka to bardzo chętnie, wole drinki :). Raz na jakiś czas na pewno sobie pozwolę, ale zobaczymy jak to będzie. Dziś z pani bankierki przemieniłam się w elektryka i naprawiłam swoją elektroniczna wagę :). Jestem z siebie dumna jak paw. Nie kochane tu nie chodziło tylko o wymianę baterii, musiałam przeczyścić cały mechanizm i udało się, zadziałało :P:P:P. Nie wiem czy już wam mówiłam, ale córka marnotrawna wraca do rodziców, wracam na stare śmiecie :P:P:P. Kurcze przeprowadzka zimą to nie zbyt fajna sprawa, no ale jakoś będę musiała dać radę. Dziewczyny co tu tak pusto, proszę poprawić frekwencje! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black_angel 23 nie ma to jak w domu:) ja mieszkam u rodziców i jakoś przędę, bo z moimi stażowymi pieniędzmi bym nie poszalała i ciągle ta rezerwa, kiedy to wreszcie nastąpi, że schudnę do 55 kg i nie będę się musiała tak katować? hm długa droga przede mną:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do alkoholu to ja nie odmawiam, bo nie wiem jak bym się tłumaczyła to i tak mnie przekonają i wypiję, zazwyczaj piwo, nie jedno W ten weekend też nie będzie inaczej bo spotykam się ze znajomymi ze studiów, trochę tych kcal wypiję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Kurde dzisiaj dostałam okres:( Zastanawiam się czy przypadkiem to nie wpłynie na niedzielne ważenie bo na pewno mi się do niedzieli nie skończy:( Boję się, że wynik będzie oszukany. Jestem już po porannej kawie. Trochę zmodyfikowałam sobie dzisiaj menu. Wypiłam kawę zrobioną na mleku zamiast wodzie bo takiej zwykłej nie lubię i już miałam dosyć picia jej. Na obiad za to zjem jedno jajko mniej i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że okresem nie masz co się przejmować, Nawet jeżeli Ci zawyży twoją wage teraz a zapewne tak będzie to po okresie wszystko wróci do normy i pokaże co trzeba. Niestety trzeba to przecierpieć i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Ja znowu wieczór pełen pokus wczoraj ;/ . 3 Piwa i niezbyt dietetyczne żarcie ;/. Cały dzień było spoko ale wieczorem kuzynka wpadła i dupa blada . Na wagę boję się wejść bo ostatnio ciągle coś grzeszę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Musze się pochwalić, że dostałam hula hop w końcu :D Zrobiłam sobie fotki i będę codziennie ćwiczyła. Tylko mam jeden problem - jak przypuszczałam-mam za mało miejsca w domu :D Ale codziennie będę przesuwać ławę i jakoś będzie :) A ławę mam niechudą - lite ,grube drewno i kamienny marmurowy blat :) w dodatku ma prawie 2 metry długości... (a ja się dziwię, że miejsca mam mało w domu, hehe ). Więc przy okazji bicepsy poćwiczę. Witam nową kolezankę - super że coraz więcej nas! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, znalazłam super motywator do odchudzania:) Zaczęłam sobie oglądać codziennie po jednym odcinku top model:P He he, jak widzę te chudziny to aż mnie zazdrość bierze i chcę wyglądać tak jak one;) No może nie aż tak bardzo ale w przybliżeniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×