Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

black_angel23

Zrzucam zbędne kg!! Od dziś walcze sama se sobą, czy ktoś się przyłączy??

Polecane posty

Przy hula hop nie ma wielkiej różnicy w efektach. Ważne żeby nie było zbyt lekkie a nawet do zwykłego można dosypać ryż czy piasek żeby obciążyć. A jeśli chodzi o wypustki masujące to już jest sprawa indywidualna, ja nie mogłam mieć tego z wypustkami bo kręcenie mnie bardzo bolało i miałam krwiaki. Nie mogłam też przemieszczać tego hula hop z kolan na uda czy talię bo to strasznie bolało, nie mogłam też kręcić na szyi. Ze zwykłym mogę to robić, bo takie urozmaicone kręcenie jest fajniejsze, do tego można sobie włączyć muzyczkę i jak ktoś nabierze wprawy w kręceniu to może sobie przy tym tańczyć. Na dobrą sprawę to możesz kupić jedno i drugie bo te z wypustkami kosztują od 30 zł a te zwykłe to kupisz w sklepie z zabawkami za parę złotych (moje kosztowało 8) więc to nie jest jakiś ogromny wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslę, że samo ruszanie się w ten sposób , kręcenie bioderkami i pupą coś da :) jak nie mniej cm - to na pewno poprawi kondycję. A jak nie będzie się sprawowało - to oddam córce i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moi kochani!! Juz rano weszłąm na kafe poczytać co tam pisaliście :). Powiem tylko, ze przez weekend nie udało mi się do końca dietkować, ale nie było też xle bo na wadze dziś rano 81,8 więc jest dobrze, jutro będzie lepiej. Co do tego, ze wtryniam jogurty smakowe to staram sie jeść tylko te najzdrowesze aczkolwiek wiem, ze wszystkie są niezdrowe. Staram sie jeść te bez skrobi modyfikowanej bo ona jest okropna, no ale wieadomo nie zawsze się udaje. Co do hula hop to ja od dziś też zaczne kręcić. Po pracy idę prosto na siłownię muszę odpokutoważ żeberko w coli:(, mój ukochany robił w niedzielę i musiałam zjeść, nie mogłam się powstrzymać. Witam serdecznie nową koleżankę i zapraszam do wspólnego dietkowania ćwiczenia i zdrowego jedzenia :):):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Ja bym sie chciała przyłączyć:) pisałam już na kilku forach, ale nic:) to jak, przygarniecie mnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenko, jasne, zapraszamy :D im nas więcej, tym więcej wnosimy własnych doświadczeń, wasze sukcesy motywują ( a cudze grzeszki też zmniejszają nasze poczucie bólu :P ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara Miranda witaj:) no to zostaję z Wami:) bo próbowałam już na innych topikach pisać, ale ja potrzebuje czesto pisac, bo mnie to motywuje:) a Wy tu w miarę często jesteście z tego co widzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara Miranda no wlaśnie, bo ja nie będę grzeszyć jak Wy mnie bediecie pilnować:) a teraz do rzeczy: mam 161 cm wzrostu i waze teraz 59 kg moje marzenie to ważyć 50 kg:) a więc nie lada wyzwanie przede mną.... hmmm...i na razie żadnej konkretnej dietki nie mam...jem mniej i staram się ćwiczyć dosyc dużo:) może coś mi Wy doradzicie jakąś dietkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej wszystkim ! ; D Ja sobie jakoś odrobinke chu*owo odpuściłam.. Tzn. Wczoraj jedynie zjadłam 2 kawałki pizzy bo z chłopakiem i znajomymi byliśmy w kinie itp .. Ale nie robiłam brzuszków.. i ciągle mało regularnie jem ;/ Dziś to już masakra. Jestem na 2 jabłkach ! ;| Nie mam w lodówce nic znowu !!!!... Muszę się wybrać na zakupy i dokupić warzyw itp . Dziś zjem jeszcze reszte piersi z kurczaka.. potem ją ugotuję... póki co mi się żreć nie chce. Efekty na wadze stoją lub nawet minimalnie wzrosły . W lustrze zero . Oprócz rannych ładnych widoków brzucha (płaskiego od głodu) . Dziś się na nowo zmotywujęi bd dobrze. Ogólnie nie żarłam słodyczy ani obiadków mamusi ; D . Ale czuję się w tyle . Nie mogę się zmobilizować bo nie mam mojego upragnionego hula hop. http://allegro.pl/hula-hoop-hop-hertz-6001-weglowe-pewny-efekt-i1917726605.html CHCĘ TAKIE ! I te sobie sprawię na świąta lub kapkę wcześniej P.S Witam nowicjuszy i życzę sukcesów . PISAĆ JAK NAJCZĘŚCIEJ BO LUBIE Z KIMŚ MARUDZIĆ I SIĘ UŻALAĆ ! ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdeterminowana na maxa :) Fajne hula, jednak ja zrezygnowałam z tego z wypustkami... boję się sińców... wzięłam cięższe, żeby było trudniej, mam nadzieję, że będą rezultaty :D Będę Was informować i co tydzien robić sobie zdjęcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki i chłopaki!! Nie macie pojęcia jak padam na twarz. Dałam sobie taki wycisk na siłowni, ze ojej :D:D:D. Warto było!! Dzis w sumie mało zjadłam, ale przed chwilką zjadłam troszkę mojej chudej kapuścianki i wase z wędliną i serkiem wiejskim. Później jeszcze zjem coś lekkiego albo jakiś owoc. Zazdroszczę wam tych waszych wag! Jesteście naprawdę chudzinki według mojej wagi!! Witam nową koleżankę :):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim jestem dzisiaj padnięta po wczorajszym speedmigtonie (to coś jak babington tylko lotka szybciej lata) mam niezłe zakwasy. Dziewczyny ja was podziwiam z tym hula -hop przecież to kręcenie jest niesamowicie nudne. Sara mirando -ja mam stwierdzone pco przed tabsami też włosy mi sie tłuściły skóra a na twarzy wyskoczyły mi mega zaskórniki czegoś takiego nie przeżyłam nawet w okresie dojrzewania.Zbadaj sobie hormony ,póki nie jesteś na środkach antykoncepcyjnych bo one fałszują wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde... ZE MNIE NIC NIE ZŁAZIII ! Ja chyba nigdy nie schudne . Nie wydaje Mi się żeby to dawało jakiś efekt.. No ale lepsze to niż wpieprzanie wszystkiego co dotychczas. JAA BEZ TEGO HULA HOP NIE MOGE SIĘ OBEJŚĆ.. ;( Sara Miranda , dodaj już teraz swoje aktualne zdjęcia gdzieś żebyśmy mogły już wizualnie sobie wyobrazić ciebie. A Potem TWOJE SUPER EFEKTY (MAM WIELKĄ NADZIEJĘ) ! ; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mućka, dzięki za podpowiedź... jeszcze cię podpytam, na jaki konkretnie hormon muszę sobie zrobić badania? bo robię zrobię je oczywiście prywatnie.. u lekarza byłam i lipa, nie da skierowania. Wg niego jest wszystko ok, bo mi zrobił usg..... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej kochani jestem beznadziejna....zjadłam taki budyń, słodka chwila czy coś, no jak ja mogę jeść takie rzeczy o tej godzinie. To wszystko przez to, że jestem zachłanna :(, a dziś przez cały dzień zjadłam rano musli z jogo a później kilka mandarynek i dopiero kolacje :(. Ech no odłoży mi się w boczki i tak to wszystko będzie wyglądało. MAM NADZIEJE, ZE JUTRO LEPIEJ TO BĘDZIE WYGLĄDAŁO Z TYM JEDZENIEM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dlatego ja już biorę się w garść bo przecież trzeba się za siebie wziąć! A tu co tylko my dwie jesteśmy?? Gdzie cała reszta :D??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku tyle się opisałam i okazało się, że nie wpisałam Pseudonimu, tak to jest jak się nie pomyśli. mućka 34 podoba mi się bardzo Twoje stwierdzenie "jechać na rezerwie", ja właśnie po 18 jadę na takiej rezerwie i mam nadzieję że to coś da. Na weekendzie też byłam niegrzeczna - 3 piwa, rolada, coś słodkiego, ale od dzisiaj poprawiam się, przeszłam na płatki fitnes (biedronkowe) z jogurtem naturalnym, warzywa i tradycyjnie ćwiczenia, ale przyznaje się że w sobotę byłam taka padnięta, po piwach, że nie ćwiczyłam. Moja koleżanka przy moim wzroście - 165 cm waży o ponad 20 kg więcej ode mnie, jest od ponad tygodnia na diecie warzywnej i jak mówi efektów żadnych raczej nie widzi, a je tylko sałatki, jabłko, warzywa na patelnię, pieczywo chrupkie, więc jak widać niektórym łatwiej jest zrzucić kilogramy innym trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejmy nadzieję że ćwiczą, albo oglądają telewizję, ale jadąc na rezerwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Klara do nas dołączyła! Różnie jest z tym odchudzaniem! Pozbyć się tych zbędnych kilogramów jest naprawdę ciężko! Niektórym to łatwiej wychodzi innym trudniej. Ja jak zaczęłam walkę ze 103 kg to powiem szczerze, że na początku było łatwiej pozbywać się kg niz później niz teraz. Mój organizm wzbrania się przed utratą każdego kg a ja tak bardzo bym chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co myślicie o sokach warzywnych, wiem że pewnie jakieś konserwanty w nich są, ale czy są sycące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie ale ja to już się tak zawzięłam, ze jak nie zobaczę w sobotę chociaż 79,5 kg to chyba będę przez tydzień na głodówce i wtedy zobaczę. No juz koniec z tym zabieraniem się za coś i nie kończeniem własnych starań. No mi też podoba się stwierdzenie "na rezerwie" aczkolwiek jak słyszę to to zaraz myślę o paliwie do samochodu i dopiero wtedy ogarnia mnie przerażenie :(. Ja zawsze zanim wyślę tekst to kopiuję go bo często przerywa połączenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde tak pomyślałam że mogłybyśmy się gdzieś przenieść stąd . .. TYlko nie wiem gdzie . Bo tutaj nie można na spokojnie pogadać.. to oczekiwanie.. MACIE JAKIEŚ POMYSŁY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×