Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

black_angel23

Zrzucam zbędne kg!! Od dziś walcze sama se sobą, czy ktoś się przyłączy??

Polecane posty

Hej laseczki :). Ja od 5 rano jestem na nogach , mimo wszystko ze wzięłam sobie urlop to i tak nie pospałam... troszkę jestem zła no ale co zrobić. Tata o 5 wychodził do pracy ale on jest cicho więc mnie nie obudził, gorzej bo brat pomylił plecaki i zamiast swój wziął szefa i on juz o 5 rano dzwonił bo mu potrzebny był, musiał mu znieśc na dół ale to co pogadali to swoje i ja sie już kompletnie rozbudziłam, masakra. Właśnie zagniotłam ciasto na kruche ciasteczka posypane cukrem. Nigdy nie robiłam, no ale musi nastąpić ta wiekopomna chwila. Zrobię, ja zjem tylko jedno bo zazwyczaj nei lubie jeść tego co sama zrobię, gdzieś tam ochota odchodzi.. Resztę ciasteczek sprawiedliwie podzielę dla innych :). Wypiłam już kawkę, a śniadanko zjem o 8 standardowo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
hej wczoraj jak wróciłam zjadłam ryż z jabłkiem a dziś już po śniadaniu: jogurt activia do picia 300 gr = 220 kcl, na obiadokolację planuję rybę z sosem i może z 2 plastry sera żółtego problemów z mówieniem ciąg dalszy :( , już pomiję kwestię jedzenia, że nic nie umiem gryźć, ale jak mam przez 4 miesiace mówić tak jak mówię to się załamię :( zamiast "i" mówię "y" normalnie głupio mi już jak tak bełkączę do telefonu ludziom no nic znów dziś do 18.00 , jestem tak wykończona po pracy, że sił na ćwiczenia nie mam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusyla90
hej laseczki ;D ja dzisiaj zelaznej dzien 5 ;p na sniadanie marchewka na obiad powinna byc ryba ale zjadlam kuraka w galarecie ;D plus pomidor i z 2 kawalki penne bo musialam sprobowac czy nie za twarde ;p kurcze tak mi smakuje ten twarog ze juz 2 lyzeczke dzisiaj zjadlam chociaz nie powinnam ;/ ale nie jest tlusty to nic mi nie bedzie chyba ;p dzisiaj moze mi sie uda porowerkowac bo narazie nie pada ;p musze juz myslec nad odzywainiem po diecie bo trzeba bedzie sie pilnowac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agg99
jeju dziewczyny przyszly mi trzy wielkie pudla ze slodyczami i tyle pysznosci jest w srodku wszytsko, co najlepsze! co ja mam z tym zrobic?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie jesteście dziewczyny Mi właśnie gotuje się kapuśniaczek, dzisiaj kupiłam zapas sałatek i warzyw, więc głodna nie będę. Ale powiem Wam, że wczoraj wieczorem ja też zjadłam bułkę z serem żółtym, z ketchupem i sosem czosnkowym (własnej roboty) ale tak bym zjadła... lepiej nie będę pisała, bo jeszcze którejś narobię smaka i będę się winiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusyla90
agg a co ty z tymi slodyczami ? wez je oddaj bratu siostrze albo komus ;p moj wlasnie je zapiekanke z serem mmm ;p kurcze jeszcze 2 dni i przechodze na normalne jedzenie wreszcie ! twarozki , wedlinki , jajecznica ;D mrrrr ;D oczywiscie w rozsadnych ilosciach ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agg99
wlasnie chyba oddam do domu dziecka czy cos ;p juz osiagnelas wymarzony cel, ze konczysz diete?;> ale bedziesz tu jeszcze wpadala i mnie wspierala? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja też mam ochotę na blok czekoladowy, póki co jestem najedzona, ale takie świeże bułeczki, normalny obiad idt. tylko szkoda mi teraz tego jeść bo nie po to się męczę, więc może wytrzymam, przynajmniej na wieczór będę jadła coś lekkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad to kolezanka dostała aż trzy paczki słodyczy? od św. Mikołaja ?:) ja póki co diete dobrze znosze słodyczy mi sie nie chce jesć wcale, choć buleczkę to bym wciągneła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusyla90
agg wiadomo ze bd wpadac ;p chyba skoncze ta diete bo powinno sie ja robic raz na 2 lata a nie co chwile. czasami mi strasznie slabo ze musze zjesc cos normalnego. nie wiem zobacze ;p moze przejde na tryb bardziej smaczny i nie jednolity ;p owoce warzywa i miesko ;p czasami jakkas odskocznia ;p i mysle ze ewentualnie po swietach zroie sobie jakas dietke bo wiadomo ze jednak cos sie tam zje tuczacego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusyla90
hello;p dziewczyny przemeczylam sie 2 h z rana i ulozylam sobie jadlospis po diecie ;p powiem wam ze smacznie wyglada bo jest to co lubie ;p np jajecznica, bigos , omlet, kielbaska, ziemniaki, makrela ;p no i bd jadla grahamke a nie wciaz te suchary ;p kazdy dzien ma okolo 600 kcal ;p bedzie pysznie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusyla90
ojjj dziewczyny zadna tu nie zaglada? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stwierdzam lucyla90 ze strasznie malo bedziesz jadła, 600 kalorii to bardzo mało. nie zamało czasem, brzmi jak głodowa dawka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agg99
hej dziewczynki ;) u mnie po malutku widać efekty, z czego bardzo się cieszę ! ;D lusyla podziel się tym jadlospisem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Jejku jaka jestem zła, gościu od kablówki miał przyjść godzinę temu i nie przyszedł idiota jeden, nienawidzę jak się ktoś do mnie spóźnia jak się umawia na konkretną godzinę. Jejku chciałam iść o 18 na siłownię to już sobie poszłam no nie, a później to nie mam co bo będzie tyle babek ze wszystko będzie pozajmowane, kurwancka. No nic poczekam jeszcze trochę a i tak powiem mu co myślę o godzinnym spóźnieniu. Co do dietki to u mnie tak sobie, czasem lepiej czasem gorzej. Czekam na ten okres a jego nie ma, już czuję, ze się zrobiłam taka jak balon, no ale zobaczymy kiedy to nastąpi. Byłam w czwartek u lekarza, kazała mi zrobić badanie krwi, chodzi o glukozę i usg, nie wiem czemu, powiedziała, że tak profilaktycznie :)) Dziś zjadłam bułeczkę z wędlinką, później zjadłam danio i dwa jabłka a teraz miseczkę musli z mlekiem. W sumie to nie dużo, ale dodatkowo wypiłam dwie kawy też z mlekiem, a mnie to mleko jakoś strasznie rozdyma i jestem taka jak jeszcze większy balon, no nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta:) U mnie dzisiaj było z grzeszkiem. Poszliśmy z chłopakiem do Maca i zjadłam mu połowę dużych frytek bo on zajął się swoim bigmac-iem. Ja sobie zamówiłam sałatkę i zjadłam ją bez tego sosu żeby sobie aż tak nie dogodzić;) do tego wzięłam sobie jogurt owocowy. Tak więc kolacji nie będzie. Na śniadanie dzisiaj miałam 2 kanapki z jajkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
ja też jestem:) Też mi się wydaje że 600 kc to za mało, Ja jadłam tak ok 1000 kcl ja dziś zjadłam: jogurt 300 gr activia jagodowa do picia 2 krokiety z kapustą i grzybami + ketchup, 2 łyżki makaronu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonka12345678
Koleżanka chwali się znowu nową torebką ? Chciałabyś zmienić perfumy na lepsze ? Wciąż myślisz o sukience, którą widziałaś wczoraj w sklepie ? Lub o butach, w których chciałabyś pójść na następna imprezę ze znajomymi? Wszystko to oraz wiele innych rzeczy znajduje się teraz w zasięgu Twojej reki! Zarejestruj się już teraz www.sexycity.pl/polecam/35 Nie czekaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusyla90
panno anno ;p juz 4 tygodnie jem 600 kcal dziennie i juz sie przyzwyczailam ;p nie jestem jjuz tak glodna jak na poczatku ;p a jak cos to przegryze marchewke albo owoc jakis ;p agg ja sobie zorbilam tak: ś; szklanka mleka 0,3% 72kcal 3lyzki platkow 102kcal o;zupa jarzynowa(szklanka) 75kcal gotowany kurczak 100 g 103 kcal k: herbata bulka grahamka 125kcal pomidor 24kcal wedlina 17kcal INNA ś: kielbasa parowkowa 80kcal herbata lyzka ketchupu 20 kcal o:kura w galarecie 100 g 193 kcal kalafior 100g 29kcal i lyzka masla do smaku 74kcal k: ziemniaki pieczone 100 g 136kcal jablko 75kcal no to 2 dni bo reszte bd pisac w trakcie ;p mam nadzieje ze kcal dobrze sa policzone bo bralam z neta ile co ma ;p chyba nie jest zle co do smaku ;p oczywiscie sol w rozsadnych ilosciach i cukier tylko lyzeczka na szklanke;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na weekend sobie troszkę odpuszczam, ale ociupinkę cały tydzień nie jadłam słodkiego co u mnie i tak jest to spore dokonanie, więc zjadłam kilka draży, ale na obiad dietetycznie - troszkę kaszy z mixem sałat. Moja dieta na tygodniu nie przekracza 900-1000kcal więc chyba nie jest źle, i nie jest mi tak ciężko na niej być, no może wyjątkiem są słodycze, dlatego robię ten wyjątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusyla90
czesiowski my tez ostatnio bylismy w macu jak z polski wyjezdzalismy i wzielam happy meal tez byl jogurt(dobry nawet) i jakas kanapka w nalesniku heh ale tez skusilam sie na frytki bo moj juz nie mogl zjesc a mnie wolaly;p ale nie obwiniam sie bo w miare sie trzymalam caly czas wiec moglam odrobine zaszalec ;p jeszcze jutro i koniec diety ;D zaczynam moja kompozycje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :). Właśnie wróciłam z siłowni :), udało mi się iść i poćwiczyć dopiero drugi raz w tygodniu, oczywiście większość czasu ćwiczyłam na steperze, jejku uwielbiam na nim ćwiczyć no :). Wkurzyłam się bo Pan nie zamontował mi kablówki, a umowę mam do maja, niestety nie da się bo rodzice mają wpiętą kablówkę z innej firmy, ale się wkurwiłam no będę musiała do maja płacić im po 80 zł a nie będę oglądać, no nie tego jeszcze nie grali. ciekawa jestem ile kosztuje rezygnacja z usługi ;/. Zjadłam kolacje kurczaczka i pół serka wiejskiego z ketchupem :), dobre było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusyla90
black angel narobilas mi apetytu na tego kurczaka ;p a to smazysz czy gotujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black angel_23 co do tej kablówki to kabel macie ze swojej anteny satelitarnej (bo wiem że niektórzy mają własne anteny satelitarne) czy nie, bo jeżeli tak to można kupić konwerter wiem bo i ja mam i siostra oddzielne dekodery, albo można trójnik-mniejszy koszt, ale to ten Pan od kablówki powinien to wiedzieć, więc może faktycznie nie da rady. Zaraz uciekam na śniadanko no i muszę zrobić obiad mix warzyw z kurczakiem, a poza tym sprzątanie przed świętami, chcę się sprężyć bo od 14 są Nastoletnie matki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj tego kurczaka to sobie gotowałam, kawałek piersi z kurczaka :). Nie nie mam anteny satelitarnej tylko rodzice mają kablówkę na kablu z klatki no i ja też powinnam mieć na kablu z klatki tylko ze z dekoderem, no i nie da się tego zrobić bo kablówka rodziców nie zrobiła sobie swojego miejsca tylko wpięła się w miejsce tam gdzie moja powinna być. No i narazie będę bez tv, znaczy sie będę miała tylko z rodziców, ale płacić 80 zł trzeba, co zrobić no. Ja sobie robię kawkę i zaraz zjem jogurt, moze dosypię trochę płatków. Później biorę sie za sprzątanie, moja mama śpi po nocy, no a ja posprzątam bo jak wstanie to się przestraszy jak mój tata z bratem nabrudzili, coś strasznego. W sumie się jej nie dziwie że nie ma siły już sprzątać, pracuje na dwie zmiany przychodzi a tu bałagan.... eh no w sumie to chyba dobrze, że tu wróciłam. Dziewczynki miłego dnia wam życzę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusyla90
a ja sobie usmaze chyba z gyrosem ;p ja juz posprzatne zostaly mi tylko podlogi ;p i fajrant ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
a ja w pracy dziś do 16.00, ale za to w wigilię i sylwestra mam wolne :) zjem sobie zaraz 1,5 kokieta. Nie mam już co wymyślać do jedzenia, bo chleba ani nic twardego nie zjam, a jogurtów już mam uszy . w domu zjem filet z kurczaka chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×