Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

polinkama

Rok 2011-moje maleństwo jest już na świecie:-).

Polecane posty

RUDA MAMA hahaha Ty to potrafisz odpisac. :D na razie to tylko takie plany. Z drugiej strony nie usmiecha mi sie cale zycie po czesku gadac. :P Tak wiec pytalas skad jestesmy... Mieszkamy w Bradford. Co do dzieci to nie chce miec wiecej. Moj dal mi popalic i zaczal juz jak byl w brzuchu. :P W zasadzie to mloda jeszcze jestem,wiec moze mi sie odwidziec,ale jak na razie nie zdecydowalabym sie na drugie dziecko. A jak Wy? Chcecie jeszcze jednego maluszka?:) No i witam wszystkie nowe mamusie ktore dolaczyly do nas. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój na szczęście nie ma problemów z brzuszkiem żadnej kolki zaparć itp. Co do zwierząt to mamy 2 psy mieliśmy i trzeciego malamuta ale ktoś go nam ukradł z tych co zostali to jeden na dodatek jest bez tylnej łapy i też już rozwazali sprawę uspania ale pies jest silny i teraz biega szybciej niż wcześniej na czterech;-) Mały nie ma za bardzo z nimi styczności. Tyle co na spacerach i właśnie był taki okres że synek miał wysypkę na twarzy i poszła teza że to od psów haha ;-) a i zapomniałam mamy też koguta który był wychowany z psami więc bardziej wygląda na psa oczywiście patrząc na jego zachowanie Mój mały dzisiaj skończył 5 miesięcy o 10.50. Dzisiaj przyjeżdża moj Mężczyzna:-) na weekend więc raczej w najbliższym czasie nie będę osiągalna:-) jesteśmy z okolic Lublina ale mamy też mieszkanie w Lublinie na razie nie planujemy więcej dzieci chociaż nie ukrywam że w przyszłości jeszcze chciałabym bobasa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam obecnie w Lubartowie koło Lublina ale na wiosnę przeprowadzam się do Kraśnika do domku który nam się buduje. A co do nowego zbuku to chcemy mieć kolejnego brzdąca ale tak za trzy lata, aktualnie mam 27 lat. A jakie parametry mają wasze brzdące? Moja ma 3,5 miesiąca , wazy 5350 i ma 66 cm długości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martta- mieszkasz 20 min drogi ode mnie;-) mój 5m a na ostatniej wizycie czyli 3 listopada ważył 6650g i 65 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już bym nie chciała dzieci. mąż pewnie tak, bo sam jest jedynakiem i pewnie z tego powodu, chociaż jeśli ja będę na nie, to on raczej nalegać nie będzie. na tą chwilę jestem na nie, ale może za kilka dobrych lat... polinkama... więc nie będziemy ci głowy zawracać ;) nacieszcie się rodzinką! mój mały ma 8 miesięcy. około 10 kg i 78 cm. piszę około, bo w przychodni był mierzony i ważony jak miał 6, a te parametry są z domowej wagi i z mojej ręki mierzony ;) gnm, ja zawsze walę prosto z mostu! oczywiście nie chcę nikogo nigdy obrazić, ale wiem, że czasem głupio walnę ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polinkama to chyba wiem skąd jesteś. A mi się wydaje ze moja Nadinka jest długa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może będzie pomocna dla Was fajna stronka, z której często korzystam www.promobaby.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamary
Hej dziewczyny!My jesteśmy z Wrocławia tzn.tutaj mieszkamy a pochodzimy z mężem z Raciborz w woj.śląskim.Mój maluch 13 skończył 5 miesięcy i ma 7600 i 72cm. Na razie nie planuję więcej dzieci, ale myślę że jak Kuba będzie miał 3 lata to pomyslimy z mężem o tym:)Witam nowe dzieczyny!Aśka2010 słoiczki z samą marchewką są, ale nie wiem dokładnie z jakiej firmy, ja dawałam małemu z hippa.Też jestem słoiczkowa i zaczęłam od jabłka, ale mój mały nie za bardzo go chciał i potem była właśnie marchewka, a potem marchewka z ziemniakiem i potem już jakaś zupka jarzynowa!Ja teraz przeważnie daję małemu gerbera bo mają duży wybór i małemu smakuje:)Udanego wekendu dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko dobranoc chcialam powiedziec. :P Maly daje mi popalic caaaaaly dzien i jeszcze nie spi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wściekla mrówa
GnM - mój dopiero teraz zasnał, Twój maluch pewnie też niedługo padnie :) My ze śląska jesteśmy, a co do dzieci hmmm chciałabym drugie ale napewno nie teraz. Jestem zbyt leniwa by z powrotem pakowac się pieluchy i nieprzepane noce :P tak myśle że Jak Stasiek będzie troche bardziej samodzielny, może jak pójdzie do szkoły ? O ile wtedy nie będzie mi za wygodnie już w tym życiu bez niemowlaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to rozpocznę nowy dzień... ;)) jak się spało? gnm, mam nadzieję, że jeszcze śpisz, skoro kładłaś się za pewne po północy ;( u nas w miarę. mały w nocy jadł raz, a raz się na chwilę przebudził, ale jeść nie chciał. wstał o 7. ja teraz jem. on się bawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gnm, wcześniej pisałaś, że twój mały w dzień praktycznie nie śpi- faktycznie? bo jak on to robi, że wstając o 9 ma siły na buszowanie do 24? mój mały jak wstanie o 7, to do 20-21, jak idzie spać, to te 2 drzemki po 45 min ma, co i tak wydaje mi się mało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyan
my też ze śląska, z tarnowskich gór. wstałyśmy, choć nie wyspane, mała jakaś marudna, tylko na rekach chce, w nocy też po jedzonku nie chciała zasnąć. u was też tak jest, że jak dziecku chce się spać to marudzi, bo zmęczona, bo chce jej się spać,a nie może zasnąć bo marudzi, bo jej się spać chce i jest zmęczona :) ;) itd. i już oczy zamknięte i już śpi prawie i nagle otwiera szeroko oczy jakby chciała powiedzieć: kurczę chyba zasnęłam! tak miałyśmy w nocy i nieprzytomna jestem. jak tata wróci idę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój tak czasem marudzi, jak nie pośpi chociaż trochę ok 16, to później zmęczony jest, ale nie może się rozluźnić, żeby zasnąć. jednak w najgorszym przypadku trwa to z 10 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) u nas nocka ok, jedna pobódka, Mała wstała o 7, więc luzik :) ja już nie planuję więcej dzieci, chyba, że w totka wygram :D ale poważnie to już nie, chyba, że mi trauma po porodzie minie w co wątpię :) ale ogólnie ciąża i poród to niesamowite doświadczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ile moja waży teraz, ale podejrzewam, że ok 9, 10 kg. coś takiego, a długa jest :) rozmiar ubranek nosi 74, 80, ale z tymi rozmiarami to różnie jest, co ciuszek to inna rozmiarówka. jak się urodziła ważyła 3420 i 55 cm, 10 pkt. ważona i mierzona była na ostatnim szczepieniu w tym roku, a było to 8 sierpnia :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, mój maluch przespał cala noc ! :) wstaliśmy o 9 i obecnie próbuje gryśc fotel :P zębów dalej nie ma więc walczymy dalej... co do wagi - młody jak się urodził to kruszynka był - 53 cm, 3 kilo. Potem dość mocno jeszcze z wagi poleciał więć w dniu wypisu miał 2900. A teraz chłop jak dąb, prawie 80 cm, ponad 9 kilo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ładne nam się dzieciaczki "pokluły" ;) najważniejsze że zdrowe i że do przodu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuśki mój skarb jeszcze w brzuszku bo termin na połowę grudnia :) mam nadzieje ze mnie bedziecie wspierać cennymi radami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kooralinkaa! napisz coś więcej o was... a tak z drugiej strony, to więcej kawalerów mamy... mam więc pytanie: czy można już prosić mamy dziewczynek o wpis w kalendarzyku na randki, póki jaszcze są wolne terminy ??? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelepetka, jeśli urodzisz do końca roku, to łapiesz się na przedział "Rok 2011-moje maleństwo jest już na świecie:-)" ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodziłam 20 maja więc mój synek dokładnie jutro ma pół roczku. Karmie piersią no ale dodatkowo zjada już kaszkę, obiadek i jogurcik. W grudniu mamy ostatnie szczepienie bo czytała że o tym pisałyście, szczepiłam 5w1 to pneumo. Raczej wszystko u nas w porządku, kolki nas ominęły, choróbska na razie tez jedyne co to mój synuś miał 3 dniówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyan : mój synek ma identycznie, jak jest zmeczony to zamiast zasnąć marudzi, wtedy ja po nim widzę i go usypiam na rękach, częst jest tak że leży leży i nagle wybucha płaczem , wyryczy sie i wtedy dopiero usypia, no i zasypia przy muzyczce mamy konika morskiego z fisher price naprawdę super rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nocki nie są takie piękne chociaż mój maluch zasypia po 20 i wstaje dopiero około 7 to w nocy "budzi się" co 2-3 godzin na cycka ale z zamkniętymi oczami i wtedy dalej śpi z tym że ciągnie tylko minutke góra dwie więc sama nie wiem o co chodzi cvy to przyzwyczajenie czy chce mu się tyle pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RUDAMAMA u mnie na być dziewczynka wiec bedzie mogła przebierać w chłopcach :) ale to jest śmieszne nie które z waszych maluszków bedą już chodzić a moja dopiero bedzie sie uczyć żyć na tym świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelepetka a jak przechodzisz ciążę? Brzuszek już pewnie wielki przeszkadzający, ja pamiętam jak dziś dzień w którym jechałam do szpitala, miałam planowaną cesarkę, ale ta noc i czekanie chyba gorsze niż wszystko z nienacka jedyny plus to brak bólów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chwilowo znikam bo za chwilę czas drzemki mojego maluszka :-) trzeba mu pomóc zasnąć. No i może będzie czas na jakies porządki bo przy moim synku ciężko coś w domu zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×