Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

polinkama

Rok 2011-moje maleństwo jest już na świecie:-).

Polecane posty

hej kobietki, wczoraj byliśmy u teściów na obiedzie. Nadka zrobiła wczoraj kupke tylko trochę taką rzadszą i od wczoraj do dziś zrobiła już 5 takich kupek.Do tego dzis rano miała temp 37,7 i dałam jej ibufen d i spadło do 37.teraz spi mi na rękach. jak będzie gorzej to pójdziemy do lekarza. znam dziecko które po chodzeniu w chodziku lekarz stwierdził wiotkie nóżki i kazał kupić małej zabawki do pchania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RUDAMAMA ja podaje kaszkę, obiadek i jogurcik ale mój ma dopiero 6 miesięcy. A co bym tobie poradziła może jakiś budyń samemu ugotowany, ostatnio miałam gazete dziecko i tam były fajne przepisy dla maluszków. Jak gdzieś ją odkopie to napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się wczoraj zdenerwowałam. byliśmy na swoim domku zobaczyć jak malarze pomalowali nam pokoje i niestety te kolory które wybrałam wyglądają inaczej niż na wzornikach.do sypialni wybrałam na jedną ścianę magiczny fiolet a trzy pozostałe wyszły żółte, jak mylicie jak przy fiolecie będzie wyglądał taki kolor jak np capucino l, jest taki kolor ze śnieżki kwiat pustyni w salonie też migdałowy wyszedł żółty, może doradzie mi jakiś kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej.. Daje znac, ze jestem z Wami i Was czytam. :P Nie wiem ktora z Was mamusie napisala o tabelce... Ale jestem za! :P Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie podaję mu jeszcze mleka krowiego w żadnej postaci, więc budyń odpada :( sama kaszka na wodzie, to też bez sensu, bo wartości mało a nie potrzebnie żołądek zapycha! już sama nie wiem... martta, ale to się mamy cieszyć, czy to źle, że 5 tych kupek zrobiła? bo ona sama je zrobiła, czy przy pomocy tych rurek? a co do ścian, to do fioletowego może waniliowy lub jak kto woli kość słoniowa, bo to musi być ciepły kolor. a co do tych tabelek, to fajnie, ale czy tu można robić tabele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to taka reakcja organizmu na "nowe doświadczenie", stres... a po tym lekarstwie gorączka spadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się nie martw na zapas. jeśli bez podawania kolejnej dawki do 16 gorączka nie zacznie wzrastać, to będzie o.k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martta mój synek miał przez 3 dni gorączkę, lekko luźniejszą kupke ale gorączka dochodziła do 39, bawił się normalnie jadł normalnie gdyby nie gorączka nic nie byłoby poznać że jest cory też podawałam ibufen, okazalało się że miał trzydniówkę, ona objawia się tym, że po tych trzech dnia wychodzi wysypka na główce pleckach Rudamama ale mówię o budyńku nie na mleku krowim np: *budyń z żółtkiem: *240ml przegotowanej wody tyle miarek mlkea mm ile potrzeba na tą porcję wody (lub zamiast tego na twoim mleku wtedy bez wody) *zółtko *dwie łyżeczki mąki ziemiaczanej *kilka łyżek musu owocowego A z tą tabelką pokombinuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Nasze małe szczęścia 🌼 Nick...................Wiek......Miejscowość.........Poród..............Płeć..... Kooralinkaa...........22........Pomorskie............20.05.2011........Syn...... Wpisujcie się a ja to potem uporządkuje według dat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Hej dziewczyny 🖐️ Czytam Was codziennie tylko gorzej z czasem na odpisanie :-) Podoba mi się pomysł z tabelką :-) Może zróbmy cos w tym rodzaju: Nick..........Wiek.........Miasto/woj...........Imię dziecka..........Data ur. elinova 32 pomorskie Maksymilian 01.03 Chyba, że macie inne propozycje :-) Jesli chodzi o budyń to jak najbardziej można przygotować go na mleku modyfikowanym. Polecam Wam przepisy z tej stronki http://www.osesek.pl/ksiazka-kucharska-dziecka.html Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamary
Hej dziewczyny ja wpadłam się tylko pzywitać i zmykam sprzątać, bo mój mały śpi na tarasie, także muszę wykorzystać ten czas:)Pozdrowionka odezwę się potem jak już mieszkanie będzie wysprzątane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Już poprawiam tabelkę ;P Trzeba jednak wykropkować :-Nick..........Wiek.........Miasto/woj...........Imię dziecka..........Data ur. elinova.......... 32.......... pomorskie............ Maksymilian......... 01.03 Teraz chyba lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) ale sobie pospałam, wstałam o 11 ! nie wiem co tak mnie zmogło ( małym zajmuje sie tata :P) Czuje się w obowiązku troche wytłumaczyc z tego chodzika, młody dostał go jak już samodzielnie wstawał, siadał i chodził przy meblach. Wiem że chodziki najzdrowsze nie są, dlatego wsadzam go tam gdy naprawde jest konieczność, do niczego nie przymuszałam a on w większości tam siedzi :P Mój maluch ma dzisiaj 9 miesięcy ! :) kurcze, ale ten czas szybko leci.. Rudamama - jeśli chodzi o posiłki to mój je tak: rano mleko, potem obiadek, znów mleko z kleikiem ryżowym, deserek z kaszką manną ( uwielbia ! ) i na dobranoc znów mleko z kleikiem. No i budzi sie w nocy na mleko :) martta - myśle że capuccino do fioletu się sprawdzi, tylko będzie ciemno chyba... Fajnie by to wygladało z ta kością słoniową a dodatki w kolorze capuccino :) albo liliowy kolor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Karolinka Twoja tabelka jest super :-) Widze że Ty tez z woj. pomorskiego :-) Może mieszkamy blisko siebie :-)? Proszę o dopisanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Dziewczyny mama pytanie- zapomniałam jak dostać sie do stopki w swoim nicku? Pomózcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Odnalazłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Nasze małe szczęścia🌼 Nick...................Wiek.....Miejsc./Woj.........Poród.............Płeć....... Kooralinkaa...........22.......Pomorskie............20.05.2011.......Syn........ elinova.................32.......Pomorskie............01.03.2011.......Syn.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie to możecie w swoich postach pisać daane a ja będę uzupełniać bo tak to nam się zrobi bałagan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyan
Nick...................Wiek.....Miejsc./Woj.........Poró d.............Płeć....... justyan.................28........śląskie..............04.10.2011.......córka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Nasze małe szczęścia[kwiatek Nick...................Wiek.....Miejsc./Woj.........Poród.............Płeć....... elinova.................32.......Pomorskie............01. 03.2011.......Syn....... Kooralinkaa...........22.......Pomorskie............20.05.2011........Syn....... justyan................28.......Śląskie.................04.10.2011.......Córka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ....... Wiek ....... Miejsc/Woj ......... Porod ........ Plec ........ GnM ....... 23 ........... Anglia ....... 27.o4.2o11 ... Syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze małe szczęścia[kwiatek Nick...................Wiek.....Miejsc./Woj.........Poród.............Płeć....... elinova.................32.......Pomorskie............01. 03.2011.......Syn....... Kooralinkaa...........22.......Pomorskie..........20.05 .2011........Syn....... justyan................28.......Śląskie................ . 04.10.2011....... Córka.... Inwazja 28 śląskie 22.03.2011córeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze małe szczęścia[kwiatek Nick...................Wiek.....Miejsc./Woj.........Poród.............Płeć....... elinova.................32.......Pomorskie............01. 03.2011.......Syn....... Kooralinkaa...........22.......Pomorskie..........20.05 .2011........Syn....... justyan................28.......Śląskie................ . 04.10.2011....... Córka.... Inwazja.................28......śląskie...................22.03.2011........córeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze małe szczęścia[kwiatek Nick...................Wiek.....Miejsc./Woj.........Poród.............Płeć....... elinova.................32.......Pomorskie............01. 03.2011.......Syn....... Kooralinkaa...........22.......Pomorskie..........20.05 .2011........Syn....... justyan................28.......Śląskie................ . 04.10.2011....... Córka.... GnM ....... ......23 ........... Anglia ............ 27.o4.2o11 . Syn Inwazja.................28......śląskie...................22.03.2011........córeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×