Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rusaleczka1989

Szukam koleżanek z podkarpacia

Polecane posty

Hej dziewczyny. Poszukuje koleżanek z Podkarpacia. Przeprowadziłam się do męża i oprócz Niego i mojej teściowej i jednego kolegi mojego męża nie mam z kim pogadać... Nie pracuje, siedzę w domu, sprzątam, gotuje, uczę się i wszystko było by dobrze gdyby nie to, że nie mam z kim wyskoczyć na kawe czy piwo... W mojej miejscowości miałam sporą grupe znajomych, a teraz jestem praktycznie sama. Odezwijcie sie nawet jak nie jesteście z Podkarpacia. Fajnie jest móc z kimś pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbmb
cześć jestem w takiej samej sytuacji jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbmb
no problem w tym że nie pracuje i siedzę w domu a z daleka się przeprowadziłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcześniej mieszkałam 70 km od Warszawy. Czyli w sumie jakieś 170 km od rodzinnej miejscowości. A teraz mieszkam niedaleko Stalowej Woli. A Wy gdzie mieszkacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbmb
a ja ze śląska ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasASKALSAL
czesc jestem z podkarpacia :))) moge z Toba popisac :)) nO i jak sie podoba zycie zonki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlodziutko ochajtalas sie:P Moze wejdz na jakis czat swojego miasta i tam poszukaj znajomych? Wyjdz z mezem do jakiegos lokalu w week.i na bank kogos poznasz,chodzi mi o dziewczyny bo suzkasz kolezanek.....a maz nie ma jakis znajomych aby Cie zapoznal z nIMI???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbmb
biblioteka a ty mężatka jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 4 latach wzieliśmy slub. Mój mąż jest ode mnie starszy o 5 lat, więc dla Niego to już nie było wcześnie :P On cały dzień pracuje i taki troche odludek jest. Ma jednego kumpla, który właśnie rozstał się z dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbmb
czyli jak dobrze rozumiem to do klubów raczej nie chodzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbmb
a tak czysta ludzka ciekawość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moim mężem to jest tak, że jak on potrzebuje czasu żeby komuś zaufać a ja jestem duszą towarzystwa :) W każdy weekend wychodziłam ze znajomymi do kawiarni lub jakiejś pizzerii a teraz cisza... Ogólnie na Podkarpaciu mieszka się całkiem inaczej niż w Mazowieckim. Ludzie są całkiem inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbmb
no ja mam ten sam problem tylko że ja wyprowadziłam się ponad 500 kilometrów z rodzinnego miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzimy po klubach. Ani ja ani On nigdy tego nie lubiliśmy. Jesteśmy troche z innych klimatów. Ale grill czy impreza domowa to jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez zapytam sie z ciekawosci...masz meza??:) Rusaleczka1989 napisalas,ze na p[odkarpaciu ludzie sa inni....jakie widzisz roznice??:) Nie dziwie Ci sie,ze suzkasz znajomych bo jestes sama jak palec(nie licze tutaj Twojego meza)......ja i moj facet jestesmy rozrywkowi i chodzimy do pizzeri,klubow w weeekend...nie co week.ale chodzimy:P Jak bys mieszkala tu gdzie ja to bym Cie wyciagnela na jakas impreze,tzn.Was :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mbmb to Ty jesteś w jeszcze gorszej sytuacji niż ja... Jak mi się bardzo tęskni to wsiadam w samochód 2,5 godziny, jestem u rodziców i spotykam się ze znajomymi. długo już jesteś mężatką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saz
tak mam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saz
trochę już jestem ale jak mi się tęskni to ja nie mogę jechać bo my jedziemy w jedną stronę około 9 godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest tak, że ludzie na Podkarpaciu są bardzie otwarci na innych. Są bardziej życzliwi. Mieszkamy obok rodziny mojego męża. Porównując Jego rodzine do mojej to jest jakaś kolosalna przepaść. Moja rodzina jest bardzo zapatrzona w siebie. Nikt nie pomyśli, żeby wyjść z pomocą do kogoś tak bezinteresownie. A tu cała rodzina mojego męża trzyma sie razem. Wszyscy sobie pomagają, jak już coś organizują, tzn jakąś impreze czy coś to każdy coś przynosi a nie tak jak u mnie "na krzywy ryj". Tak ogólnie to bardzo sie ciesze, że sie tu przeprowadziłam, bo jestem troche zabardzo uczuciowa i zawsze bardzo mnie bolała obojetność mojej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbmb
to ty się ciesz dziewczyno bo my tu sami jesteśmy bez rodziny ale tu gdzie mieszkam to wiele jest takich osób tylko że każdy sobie żyje osobno jakaś taka ogólna beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbmb
przeprowadziłam się tu na śląsk:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Z podkarpacia na slask?:) W zyciu bym nie chciala miesazkac na Slasku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×