Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rusaleczka1989

Szukam koleżanek z podkarpacia

Polecane posty

ciesze sie, ciesze, ale i tak nie ma z kim pogadać tu na miejscu. Fajnie, że sie ktoś na tym forum odezwał, bo myślałam, że bede pisać sama do sie siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbmb
nie z podkarpacia ja przeprowadziłam się z innego miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie. Jakiej muzyki słuchacie? Mam straszną ochote wyciągnąć męża na koncert SDM-u który będzie w Stalowej :) Już jest częściowo przekonany, więc myśle, że pójdziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ja akurat tego zespolu nie slucham.....ogolnie to malo slucham muzyki a jak juz ją slucham to praktycznie wszystkiego moge posluchac...najczesciej radia slucham:P Mam ochote na wyjscie do kina ale w P-slu kino jest w oplakanym stanie i nie ma ciekawych filmow wiec ogladam filmy na necie a do Rzeszowa badz Krakowa nie chce mi sie jechac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Stalowej są 2 kina. Jedno to wrzos i znajduje się ono w mdk a drugie to ballada i to jest bardzo fajne kino. Może nie jest super nowoczesne, ale jest za to bardzo przytulne. Tylko w obu grają malo filmów i jak już to krótko. Ja własnie też myślałam o kinie. Chciałabym się wybrać na ten film Listy do M. A Ty o jakimś konkretnym filmie myślałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do SDM-u to ja kiedyś ich uwielbiałam. Teraz w sumie mniej, ale byłam już raz na ich koncercie i wiem, że jest bardzo fajnie :) A teraz słucham cały czas jedną piosenke (ciekawe kiedy mi sie znudzi) De Mono i Anna Dereszowska Jednym zdaniem. Bardzo mi sie podoba ta piosenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
""Listy do M." tez z checia poogladala bym:D "Wyjazd integracyjny" tez mnie kusi:D wejdz na strone www.zalukaj.pl wyslij sms-a,ktory kosztuje nie cale 4 zl. i przez 7 dni bedziesz mogla ogladac takie filmy jakie Ci sie podobaja i ile bedziesz chciala ale to nie to samo co kino:/ Listow do M tam chyba jeszcze nie ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO super, dzięki :) na pewno chętnie skorzystam z tej strony. Uwielbiam oglądać filmy. Ja miałam ochote jeszcze zobaczyć Baby są jakieś inne, ale w końcu poszliśmy na Bitwe Warszawską i moim zdaniem to był błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chcialam poogladac "Baby sa jakies inne" ale na tej stronie zalukaj.pl byla kiepska wersja tego filmu i dupa zbita,nie poogladalam:/ Ech.....za godz.spadam stad do kuchni....ide upichcic obiad...dzis zrobie cos nowego:D Kielbaski w ciescie francuskim i tam bedzie farsz pieczarkowy :D Wczoraj pieklam ciasteczka kawowe,1wszy raz je robilam i za duzo dalam kawy ale sa zjadliwe :P Lubisz gotowac,piec Rusaleczko??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa+mleko!
zgłasza się kolejna osoba z podkarpacia :) ale do stalowej woli mi daleko bo mieszkam w bieszczadach. autorko pisałaś że sie uczysz - studiujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam piec i gotować. Często szukam różnych przepisów w internecie i potem je wykorzystuje. W całości lub tylko częściowo. Moja teściowa śmieje się ze mnie, że jestem wirtuozem kuchni, bo nie stosuje sie w 100 % do przepisów tylko wszystko robie po swojemu :) Zaintrygowałaś mnie tymi ciastkami kawowymi...jak one wyglądają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy :) To nic, że z Bieszczad. A z jakiej miejscowości? Studiuje Technologie Żywności i Żywienie Czlowieka zaocznie w Lublinie. Studia bardzo ciekawe, ale chyba w tym rejonie bez przyszłości. Przynajmniej narazie. Jestem teraz na 4 roku, więc w tym roku bede bronić inżyniera i tak naprawde nie wiem co dalej... Czy iść na magistra też na technologie czy może na coś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem z Niska
czesc kolezanko:) kolo ST.Woli czyli gdzie dokladnie mieszkasz?? ja pochodze z niska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz Ci podaje przepis......wczoraj juz go rozdalam bo posmakowaly znajomym:D KRĄŻKI KAWOWE Przygotowanie 35 min. Pieczenie ciastek 12-15 min. (Ja pieklam 15 minut i mi sie spalily!) Skladniki na 35 sztuk: 2 szklanki maki, 1 kostka masla, pol szklanki cukru pudru, 1 jajko, 2 lyzki kawy rozpuszczalnej, 2 lyzki mleka,gruby cukier Make przesiej na stolnice.Dodaj pokrojone na kawalki maslo,cukier puder,wlej kawe wymieszana z mlekiem.Wbij jajko.Szybko zagniec. Ciasto cienko rozwalkuj.Szklanka powycinaj krazki.Uloz na blasze przykrytej pergaminem.Ciastka posyp grubym cukrem ( ja takiego nie mialam i pozypapalam zwyklym i posiekanymi orzechami wloskimi ) Wstaw do piekarnika rozgrzanego do temp.180 zt. Piecz 12-15 minut SMACZNEGO:D Tydzien temu zrobilam placuszki z ...kaszy mannej czyli ze slynnego gryziku i wyszly przepyszne!!! Z kiszonej kapusty placki tez sa pyyyycha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem z Niska
wiem, wiem gdzie jest zbydniow jak chodziłam do lo to mialam nawet jakies kolzeanki ze zbydniowa no to mala miejscowosc,z tego co wiem to duzo mlodych ludzi pouciekalo zagranice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem z Niska
z przemysla tez nam kilka osob i z okolic:) z tymi ludzmi studiowalam zazdroszcze ci tego przemysla, bardzo mi sie tam podoba, super ludzie, fajny klim at, szkoda tylko ze z praca ciezko innaczej bym sie tam przeniosla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa+mleko!
stolica bieszczad - ustrzyki dolne :) mam podobny problem - jakiś czas temu miałam wypadk dzięki któremu nie moge ruszyc się nigdzie i dosłownie GNIJE w tym domu sama :P też tylko ucze się, sprzątam, gotuje bo nogi poza dom nie moge wystawic i to jeszcze jakiś czas potrwa zanim lekarze mnie poskładają do końca. MARZY mi się wyjscie ze znajomymi na grilla, do baru COKOLWIEK, a nic siedziec na tyłku musze, na studia też dopiero za rok... dlatego również szukam pocieszenia na kafeterii :P na studiach masz jakieś bliższe kolezanki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajny przepis :) hmm... myśle, że wypróbuje go w niedziele, albo w sobote. Ja ostatnio robiłam pyszne ciasto 3-bit, ale nie z tego przepisu co krąży w internecie tylko podpatrzonego od Pani, która piecze ciasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Niska - oooooo moze mamy wspolnych znajomych?:P Fakt faktem z robota tutaj jest chokernie ciezko...jak nie masz "plecow" to jest kiepsko:/ Ja wyjezdzam za granice bo w P-slu malo zarabialam ale moze kiedys wroce do pracy w P-slu ...kiedys skoncza sie wytjazdy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przewaznie robie ciasteczka gdzie przep[is jest latwy i ciastka wychiodza p;yszne....piecze dla rodziny,znajomych bo sama nie przepadam za slodkim:/ Oogolnie lubie gotowac i piec zwlaszcza nowosci:D Kocham Bieszczady:D Ustrzyki znam:P Bylyscie dziewczynki na Tarnicy?Pewnie TAK:D Kocham ta gore:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem z Niska
niestety w calym podkarpaciu krucha bez plecow, ja juz wyjechalam ale jakbym mogla to zamieszkalabym w przemyslu, bieszczdy tez sa fajne ale ustrzyki sa dla mnie za male, w sezonie to jeszcze turysci a potem nic, stw to tez takie wymarle miasto, sami emeryci, ojj kiespsko tam jest, ale paru b.fajnych znajomych zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy zaczynałam studiować to myślałam, że będzie łatwiej z pracą w moim zawodzie. Ale nie przewidziałam, że sie bede tak daleko wyprowadzać. Tam gdzie wcześniej mieszkałam jest sporo miejsc, w których mogłabym pracować i było też troche znajomych, więc łatwiej by było gdzieś się wkręcić, a tu jest naprawde kiepsko z pracą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym roku mieliśmy wejść na Tarnice, ale zabrakło nam siły... Pierwszego dnia wędrówek chcieliśmy wejść na Rabią Skałe, ale na Jaworniku usłyszeliśmy dziwny ryk coś jakby niedźwiedzia i bardzo szybko odechciało nam się dalszego wchodzenia w tamte strony, a drugiego dnia poszliśmy na suche rzeki. Powiem tylko tyle, że ledwo wróciliśmy do Wetliny . Umęczyliśmy się strasznie i wcale te suche rzeki nie zrobiły na nas wrażenia. A tak pozatym to wpakowałam się po kolana w błoto... Masakra jakaś. Trzeciego dnia byliśmy już tak wymięci, że pojechaliśmy nad Soline pospacerować tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa+mleko!
popieram - przemyśl super miasto ! jakieś kilka lat temu byłam ze znajomymi w przemyślu, mam piękne wspomnienia z tej wycieczki :) robiliśmy ognisko na takiej górze, nie wiem jak dokładnie określic to miejsce.... w każdym razie pięknie widac z niego było całe miasto, w nocy oświetlone - niezapomniany widok! :) cudowne wspomnienia, cudowni znajomi ehh rozmarzyłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×